- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1133 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
3
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
Zoker
16
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
NeroTFP1
35
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1133 Culés
4
Już jutro Messi może zostać najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii
0
@Kuba_1 ale on nie gra ani jutro ani za 2 dni
0
@Kuba_1 no nie wiem Dani A. ma podobno więcej(46) tytułów
7
@Kuba_1 Nope. Alves ma 46 trofeów.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13398099#comment-13398099
Aczkolwiek i tak jestem przekonany, że w sytuacji, kiedy Messi wygra Leagues Cup, to będzie ogłoszony najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii.
Pomijam już totalną niekonsekwencję w tym rankingu, bo skoro Messi ma doliczone MŚ U20, to Iniesta powinien mieć ME U19 i U17, a Pique ME U19.
0
@Kuba_1 Alves ma 46. Messi 43.
7
@Kuba_1 ale te zestawienie pokazuje dominację Barcelony w pewnym okresie :)
1
@Danny Gaucho tak, bo juz o tym trabia a nie sprawdza jak jest rzeczywiscie
2
@mekston Swoją drogą ktoś na wiki poszedł po rozum do głowy i dopisał ten Superpuchar Francji z 2018 roku. Co ciekawe jest notka, która mówi, że FIFA zalicza to trofeum Alvesowi, ale samo PSG już nie :=]
https://en.psg.fr/teams/first-team/content/paris-saint-germain-thanks-dani-alves
Więc nawet wikipedia zalicza mu więcej niż 43, bo wyjdzie 44.
Co ciekawe na tej grafice widnieją dwa Superpuchary Francji, więc to nie jego brakuje... nie ma tam natomiast Pucharu Francji, który Alves zdobył w sezonie 2017/18. Zagrał 4 spotkania.
https://www.transfermarkt.pl/dani-alves/leistungsdatendetails/spieler/15951/plus/0/saison/2017/wettbewerb/FRC/verein/583
Także gratulację dla autora grafiki ^ ^