8 czerwca 2023, 18:23
1
@Encore ha ha ha i tak wygra :)
8 czerwca 2023, 18:19
0
@Rust_Cohle to go przebierz tato ;)
8 czerwca 2023, 18:17
@Encore i po co zgadujesz? Nie wiesz kto wygra ;)
Mucha tanio skóry nie sprzeda ...
8 czerwca 2023, 17:54
2
@Rust_Cohle wróciłeś z przytupem:)
8 czerwca 2023, 14:27
3
@Luciano99 przyzwyczajam się niedługo lecę do Miami https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13200368#comment-13200368
8 czerwca 2023, 11:11
7
@Luciano99 tyle cię nie było i pojawiłeś się żeby takie coś napisać? Wstydu nie masz
8 czerwca 2023, 08:30
@Sau_Ron co wygrałem?
8 czerwca 2023, 08:29
@mrboom masz spust ,czemu pieczywo jasne ?
8 czerwca 2023, 08:27
@Sau_Ron servant
8 czerwca 2023, 07:04
8
@Pewex kibic madryciak przyszedł na stronę Barcy pochwalić się Bellinghamem i myślał że wszyscy będą klaskac-naiwniak ;)
7 czerwca 2023, 22:22
@Sau_Ron guma orbit to nie przekąska;)
7 czerwca 2023, 22:21
@masq tylko tak wyrocznio ;)
7 czerwca 2023, 21:42
@bartas97 albo Marco Asensio
7 czerwca 2023, 21:36
@macio_944 kolega @Martwy z rigczem
7 czerwca 2023, 21:03
9
Jako że firma @Luciano99 otwiera 3 nowe filie w dużych miastach ,zostaliśmy oddelegowani do pilnowania interesu i tak:@Kessie - filia w Radomiu@Deviler -filia w Bytomiu @Bocheno1 - filia w Miami #NawetMiWasNieZal
6 czerwca 2023, 21:09
@MesQueUnClub96 ale przegra i tak ...
6 czerwca 2023, 21:08
@MesQueUnClub96 Djokovicia też pogoni zaufaj ;)
6 czerwca 2023, 21:06
Alcaraz pieknie wyjaśnia Dodiego :)
6 czerwca 2023, 20:57
@MesQueUnClub96 To Hiszpan gra nieprawdopodobny tenis ...
4 czerwca 2023, 21:13
@Deviler ciągle jara na robocie ;)
4 czerwca 2023, 19:38
@Pawlak1992 to obiektywni srają żarem, nie przejmuj się tym pierdololo:)
4 czerwca 2023, 18:29
19
To że @MesQueUnClub96 nie zna się na piłce to wszyscy wiedzą, ale za to na tenisie zna się jeszcze mniej ... fenomen xd
4 czerwca 2023, 18:24
@MesQueUnClub96 tylko w twojej głowie tak się dzieje ;)
4 czerwca 2023, 13:50
5
@Kessie to ci się w robocie może przydać...;)
4 czerwca 2023, 13:42
@michal26 faktycznie pierdololo ...
4 czerwca 2023, 13:40
@Kamilos84 podobno Hochland ,Mbappe i Bellingham i Kimmich już dogadani a to dopiero początek;)
3 czerwca 2023, 17:57
@Ptasior źle się zestarzał twój komentarz xd
2 czerwca 2023, 21:26
@MesQueUnClub96 swojemu staremu ;)
2 czerwca 2023, 21:20
@MesQueUnClub96 nie umniejszaj Carlitosowi plissss....
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Encore ha ha ha i tak wygra :)
0
@Rust_Cohle to go przebierz tato ;)
0
@Encore i po co zgadujesz? Nie wiesz kto wygra ;)
1
Mucha tanio skóry nie sprzeda ...
2
@Rust_Cohle wróciłeś z przytupem:)
3
@Luciano99 przyzwyczajam się niedługo lecę do Miami
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13200368#comment-13200368
7
@Luciano99 tyle cię nie było i pojawiłeś się żeby takie coś napisać? Wstydu nie masz
2
@Sau_Ron co wygrałem?
3
@mrboom masz spust ,czemu pieczywo jasne ?
2
@Sau_Ron servant
8
@Pewex kibic madryciak przyszedł na stronę Barcy pochwalić się Bellinghamem i myślał że wszyscy będą klaskac-naiwniak ;)
1
@Sau_Ron guma orbit to nie przekąska;)
2
@masq tylko tak wyrocznio ;)
0
@bartas97 albo Marco Asensio
1
@macio_944 kolega @Martwy z rigczem
9
Jako że firma @Luciano99 otwiera 3 nowe filie w dużych miastach ,zostaliśmy oddelegowani do pilnowania interesu i tak:
@Kessie - filia w Radomiu
@Deviler -filia w Bytomiu
@Bocheno1 - filia w Miami
#NawetMiWasNieZal
3
@MesQueUnClub96 ale przegra i tak ...
3
@MesQueUnClub96 Djokovicia też pogoni zaufaj ;)
1
Alcaraz pieknie wyjaśnia Dodiego :)
0
@MesQueUnClub96 To Hiszpan gra nieprawdopodobny tenis ...
2
@Deviler ciągle jara na robocie ;)
0
@Pawlak1992 to obiektywni srają żarem, nie przejmuj się tym pierdololo:)
19
To że @MesQueUnClub96 nie zna się na piłce to wszyscy wiedzą, ale za to na tenisie zna się jeszcze mniej ... fenomen xd
7
@MesQueUnClub96 tylko w twojej głowie tak się dzieje ;)
5
@Kessie to ci się w robocie może przydać...;)
1
@michal26 faktycznie pierdololo ...
1
@Kamilos84 podobno Hochland ,Mbappe i Bellingham i Kimmich już dogadani a to dopiero początek;)
0
@Ptasior źle się zestarzał twój komentarz xd
2
@MesQueUnClub96 swojemu staremu ;)
1
@MesQueUnClub96 nie umniejszaj Carlitosowi plissss....