0

Chyba do chłopaków z Arsenalu dotarło że mogą mieć mistrza i się zesrało:/

0

To nie było piękne zagranie Leo ,to obrońca był beznadziejny i tak to się kręci na La rambli xd

1

@dv7wisnia no tak mógł to Leo zrobić lepiej ;)

12

@Luciano99 2 min mi to zajęło;)

5

@Luciano99 pytasz @Comentateiro czy sra w lesie ?

4

@El Madridista. Nie każdy tu uwielbia Argentyńczyków czemu wrzucasz wszystkich do jednego worka ? Czytałeś komentarze @insp1re ? Przejrzałeś jego profil chociaż? Czy kiedyś komentował Dibu?

1

@Firestone ja zobaczyłem że się spóźniłem 30s i skasowałem;)

Ale ty mi jeszcze wisisisz 20% za post o @MesQueUnClub96 też skopiowałeś odemnie ;)

0

@Rust_Cohle a ja Czupo w Liverpoolu;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle dokładnie nie twoja sprawa Wojtuś

3

Jestem za Milanem ale tylko dlatego że @Medium i @Rust_Cohle są za Napoli ;)

0

@P33ck jesteś za Milanem?

0

@Rust_Cohle wykrakales;)

1

@DonCarletto Wy jesteście gorsi niż te śledzie a one są najgorsze ;)
Surströmming to kiszone śledzie, które jada się w Szwecji przynajmniej od XVI wieku. Świeże śledzie się zasala, po czym poddaje procesowi fermentacji przez minimum pół roku. Surströmming sprzedaje się jako konserwę. Z reguły jest wydęta, grozi wybuchem i eksplozją smrodu, należy ją więc otwierać nad wyraz ostrożnie.

1

@Rust_Cohle Liverpool wczoraj wygrał, Darwin z golem to i humorek dopisuje widzę;)

6

@Rust_Cohle będę Żygoł :)

67

Pierwszy raz widzę tu tyłu madryciaków i jeszcze ci obiektywni z Barcy co przyklaskują im pod każdym wpisem xd

0

@Deathwing112 moja córka urodziła się jak miałem 36 teraz mam 40 i mam jeszcze syna więc masz jeszcze duzo czasu na zastanowienie się;)

1

@mekston ja w Lądku mieszkam na stałe a w dekegacje na wulkanizacje jeżdżę;)

2

@MesQueUnClub96 jeśli chcesz stracić cały swój majątek to śmiało:)

0

@RomanHoffer Piątek może?

2

To już nawet nie jest śmieszne:/

1

@Luciano99 mam tak samo :)

1

@Gacek5 szef nie lubi fanboyow Leo ,źle trafiłeś...

1

@Rust_Cohle a później łomot spuść synowi jak w filmie i dzień idealny :)

2

@Encore nie kop leżącego;)

1

@bartoszplucinski trochę ci się zeszło;)

2

@Adran360 pięknie siadła:)

0

@arasz1819 pasuję, to ja go tam znajdę...

5

Znajdę kogoś w Gdyni co robi tatuaże na NFZ ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?