1

Nie wiem kto zgłosił Muniaka @MesQueUnClub96 nie ma w domu ...

5

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 a co to jest?
-bez formy, więcej pyskuje, niż gra i niedość, że podczas swojego charakternego biegania marnuje siły na nie przemyślane skoki pressingowe, to jeszcze psuje tym ustawienie drużyny, otwiera swoją strefę i wymusza utratę sił partnerów na zmianę pozycji, aby Ci go poasekurowali.

Taki bez formy że najlepsze statystyki ma ?

1

@aleksandrowielki właśnie @Rewolucja123 ostatno pisał że Gavi nic nie wnosi oprócz biegania https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12993009#comment-12993040

4

@Luciano99 już ja wyleczyłem z tego bólu głowy, nie dziękuj..

8

@Kessie to nie on @Deviler jest brzydszy

0

@pyra92 ale żeś się wygłupił xd

27

@GrzegorzMadrid real i honor to się nie łączy, sio na notatnik;)

0

@tadzik447 nasi albo oni

1

@P33ck albo się nie ma ;)

1

@Sau_Ron o tej godzinie ? Zawsze było wieczorem /

1

@Rust_Cohle o czerwonej nie pisałeś;)

1

@Rust_Cohle no i po meczu można gasić światło

1

@Medium kłopoty

0

@Rust_Cohle już nic nie pisz lepiej ;)

1

@Katalonbar na pół etatu tylko

1

@Rust_Cohle no weź, wypluj to

2

@Rust_Cohle no i
@agaFCB vs @Sysia11 ale w kisielu ;)

0

@Rust_Cohle dal bym jeszcze bratobójczy pojedynek:

@pax vs @Rewolucja123

1

@RafiVeB za co ma bana jak ma zero komentarzy ?:)

3

@Rust_Cohle ty z synem ,ty z @Medium i ty z @Luciano99

2

@MesQueUnClub96 Ty jesteś statystą młody

0

@MesQueUnClub96 on już tak po prostu gra ;)

1

Piczy włos zabrakło:/

0

@agaFCB z Pedrim i De Jongiem było by inaczej

0

@MesQueUnClub96 nie mógł

0

@LS tzw goch :)

5

@Albatros przecież Gavi dzisiaj ławka bo @Rewolucja123 napisał że musi ochłonąć:)

0

0

@Rust_Cohle oczywiście że prawda:) kolejna moja trafna analiza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?