626

0

Ansu w Bringhton to już oficjalnie?

626

4

@tbas dawno mnie nic nie zmęczyło tak jak przeczytanie tych wypocin

626

9

@Cotutajsiedzieje Vegeta na 2 koncie?

626

0

Nie chcą zwolnić Denzela

626

4

1. Milan
2. Newcastle
3. BVB
4. PSG

626

0

W tym roku PSG nie wychodzi z grupy

626

0

Rupert po 100 bramek w lm

626

0

To jest ten rok

626

1

@danio1899 czwartkowe wieczory dla koneserów

626

1

BVB Milan Newcastle incoming

626

0

@Emhyr dobrze że zaraz koniec okienka

626

2

Ansu wraca z De Zerbim na plecach i każdy zadowolony

626

0

@Zoker tutaj chodzi o bardzo wysoka pensje zawodnika. Gdyby była ona z połowę niższa to byłaby kolejka po jego podpis a tak to kto podpisze kontrakt z zawodnikiem średniej półki z taką pensja.

626

0

@Zoker o kim mowa? W sensie Lenglet?

626

2

@cules100pro jak to jest że można kogoś nazwać skończonym w wieku 20 lat

626

0

@T^L presezon miał przyzwoity, wolę jego niż Alonso

626

1

Ale zjazd młody zaliczył, niby szkoda ale jednak nie

626

0

@pioz123 jak zestawiasz napastnika z pomocnikami to przeważnie tak wyjdzie. L. Vasquez robił lepsze liczby niż Busi to chyba lepszy no nie?

626

0

@pioz123 to jak nie chcesz średniej klasy skrzydłowego to po co ci Felix xd

626

0

Jak Mudryk poszedł za 70 mln to Ansu wart z 210

626

0

@DonAndrzejos czekam bardziej niż na przedłużenie Messiego

626

5

@pioz123 Felix da nam mniej w ataku niż każdy z trójki wyżej

626

1

@Ziemny Ferranowi też psycha siadła, a teraz się odbija. Różnica między nimi jest taka że ferran zawsze będzie drewniany bo to żaden technik ale konkrety w postaci liczb będzie przynosił. Ansu też może wrócic a czarować przed kontuzją potrafił

626

0

@BIGCULES 21 lat najlepszy zawodnik PNA do lat 23, najwięcej bramek i asyst na turnieju. Solidny sezon w ossasunie, finał PK i dobre miejsce w lidze, w prem zaczynaliby cenę od 50

626

1

@Androchem wyjatkowo nie tym razem

626

1

Atletico szybko na prowadzenie. Ale siadaja kuponiki xd od soboty z 20zl na 1200

626

4

@panczo prawdziwy kapitan

626

0

@MOLESTA wątpię żeby chodziło o 1 skład tylko o minuty, ma 21 czy 22 lata i przyspawany do ławki się nie rozwinie, jeżeli nie będzie dostawał minut lepiej dla niego żeby grał gdziekolwiek

626

0

@Aragorn33 po wczorajszym pokazie umiejętności Fatiego, Abde powinien być w kolejce przed Hiszpanem jeżeli chodzi o minuty

626

1

@BIGCULES większość klubów zarobiłaby na nim przynajmniej 30 a ty za 5 byś oddał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?