626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ansu w Bringhton to już oficjalnie?
4
@tbas dawno mnie nic nie zmęczyło tak jak przeczytanie tych wypocin
9
@Cotutajsiedzieje Vegeta na 2 koncie?
0
Nie chcą zwolnić Denzela
4
1. Milan
2. Newcastle
3. BVB
4. PSG
0
W tym roku PSG nie wychodzi z grupy
0
Rupert po 100 bramek w lm
0
To jest ten rok
1
@danio1899 czwartkowe wieczory dla koneserów
1
BVB Milan Newcastle incoming
0
@Emhyr dobrze że zaraz koniec okienka
2
Ansu wraca z De Zerbim na plecach i każdy zadowolony
0
@Zoker tutaj chodzi o bardzo wysoka pensje zawodnika. Gdyby była ona z połowę niższa to byłaby kolejka po jego podpis a tak to kto podpisze kontrakt z zawodnikiem średniej półki z taką pensja.
0
@Zoker o kim mowa? W sensie Lenglet?
2
@cules100pro jak to jest że można kogoś nazwać skończonym w wieku 20 lat
0
@T^L presezon miał przyzwoity, wolę jego niż Alonso
1
Ale zjazd młody zaliczył, niby szkoda ale jednak nie
0
@pioz123 jak zestawiasz napastnika z pomocnikami to przeważnie tak wyjdzie. L. Vasquez robił lepsze liczby niż Busi to chyba lepszy no nie?
0
@pioz123 to jak nie chcesz średniej klasy skrzydłowego to po co ci Felix xd
0
Jak Mudryk poszedł za 70 mln to Ansu wart z 210
0
@DonAndrzejos czekam bardziej niż na przedłużenie Messiego
5
@pioz123 Felix da nam mniej w ataku niż każdy z trójki wyżej
1
@Ziemny Ferranowi też psycha siadła, a teraz się odbija. Różnica między nimi jest taka że ferran zawsze będzie drewniany bo to żaden technik ale konkrety w postaci liczb będzie przynosił. Ansu też może wrócic a czarować przed kontuzją potrafił
0
@BIGCULES 21 lat najlepszy zawodnik PNA do lat 23, najwięcej bramek i asyst na turnieju. Solidny sezon w ossasunie, finał PK i dobre miejsce w lidze, w prem zaczynaliby cenę od 50
1
@Androchem wyjatkowo nie tym razem
1
Atletico szybko na prowadzenie. Ale siadaja kuponiki xd od soboty z 20zl na 1200
4
@panczo prawdziwy kapitan
0
@MOLESTA wątpię żeby chodziło o 1 skład tylko o minuty, ma 21 czy 22 lata i przyspawany do ławki się nie rozwinie, jeżeli nie będzie dostawał minut lepiej dla niego żeby grał gdziekolwiek
0
@Aragorn33 po wczorajszym pokazie umiejętności Fatiego, Abde powinien być w kolejce przed Hiszpanem jeżeli chodzi o minuty
1
@BIGCULES większość klubów zarobiłaby na nim przynajmniej 30 a ty za 5 byś oddał