626

24

Śmieszne jak co roku "respi" się nam jakiś nowy młody który z buta wchodzi do zespołu. Może w dużym stopniu przez to że nie jesteśmy w stanie wykładać pieniędzy na mocne nazwiska, ale z przyjemnością śledzi się dzieciaków ze szkółki.

626

0

@Michael27061990 a to my rezerwami na lm chcemy wyjść?

626

3

@Luciano99 do przyszłego szefie

626

0

O to w takim razie sell koszulka Ansu z 10 size M

626

1

co sie w meczu Almerii własnie stało xd. 6 min hattrick bramek i asyst

626

0

@prokofiew 1 dostanie xd

626

0

@AdrianFCB10 co ty komentarze z notatnika kopiujesz?

626

1

Włączyłem, sorry

626

0

Dobra sytuacja dla Fatiego mimo wyniku 3:0. Pewnie wejdzie po przerwie i bedzie mial szanse sie pokazac xD

626

0

@Rust_Cohle tam btts w obu po 8.0 wejdzie

626

1

Jeszcze z 600 i będziemy mogli zarejestrować Roque

626

0

Balde Inigo + Romeu tragedia. Balde nie ma na boisku. Romeu brązowe plamy na spodenkach nie zdziwię się jak skończy się czerwem, a Inigo chyba każde podanie do przodu zakończone stratą.

626

1

@cules100pro tak razem z Balde. 1 atak lewa strona przez cały mecz pokazuje jak świetnie 1 i 2 sobie radzą

626

0

Myślałem że Garcia w Gironie a tu z 5 biega w obronie

626

0

@Janas11224 jak tam pewnie taśma za 2zl do wygrania 10383zl
A 1.3 to jeden z 25 zakładów

626

0

Brama benfiki do 430 zł eh

626

1

Onana top jak zawsze

626

1

postawilem na real, nie ma za co

626

1

Atletico ma świadomość że dla niego powrotu do klubu nie będzie i będą musieli się dogadać żeby zarobić

626

4

@Gibbon_FCB bardzo pokraczny i nieregularny zawodnik.

626

1

Jeszcze 9 bramek Robercika w LM i może na spokojnie odchodzić

626

1

@KondiCules niech dobije 100 bramek w lm i na spokojnie odchodzi po sezonie

626

0

@Joe_Barbaro tak było nie zmyślam

626

0

@Destroyer_of_Worlds jestem tu o wiele dluzej niz ty chlopczyku

626

6

@Destroyer_of_Worlds widzę że mecz z betisem wszedł za mocno. Ostatnio odstawił nas Inter, united i eintracht xd

626

1

@FutbolFan to nie kwestia schematu tylko odpowiedniej kadry. Ciężko powiedzieć jak ta formacja wygląda bo ona płynnie zmienia się w zależności od sytuacji. Cancelo od prawej obrony, przez środek pomocy po pozycję 10. Felix też nie operował na pozycji skrzydłowego tylko zostawiał miejsce balde. Ferran blisko skrzydła kiedy Cancelo wchodził głębiej, a tak widać było kilkakrotnie że w momencie kiedy piłka była pod nogami oriola czy de Jonga to razem z lewym wykonywali ruch za obronę licząc na długą piłkę. Nie jest to kwestia schematu tylko odpowiednich ludzi. Joao X2 uzupełnili kadre o elementy które były potrzebne i może teraz zobaczymy co tak na prawdę Xavi ma w głowie

626

0

@Lament city go chętnie odsprzeda po sezonie

626

21

Dobrze że nie zarejestrujemy tego Cancelo bo Bayern go nie chciał i pewnie rozjebie szatnie.

626

3

@Roobo to i tak większa szansa że w te minuty wrzuci więcej niż lewy

626

0

2+ bramki potężnego Rekina kurs 16.00 polecam serdecznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?