626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 Tostoinator
0
@SeBa32 a nie miał Gamer klepnietego zastępstwa?
2
@karolup według księgowości Barcelona ma jeszcze około 200 mln długów względem innych klubów za transfery z czego 91 mln krótkoterminowo.
Ale to nie jest tak że tylko Barca tak kupuje bo inne kluby są dłużne około 90 mln Barcelonie z czego 40 krótkoterminowo.
0
@Khajio co robisz z tą kulą co jest w wodzie
0
@MesQueUnClub_87 przecież przed debata można było łatwo się wstrzelić w pytanie no niby o co mieli pytać zd
0
@FutbolFan Vini pominięty z niechęci do osoby czy serio uważasz ze sie nie lapie
2
FDJ jest niezbedny do dobrej gry.
0
Lepszy remis niż ...
1
Poszło za ferranem 2 obrońców, był na spalonym jaka drukarnia ludzie
0
@MarcelNJ11 za często? Kiedy ostatnio? Z porto do 0 z Sevilla do 0 z Majorka była wczesna bramka
Tym tokiem to biali często wyłapują wczesna bramkę
0
@MarcelNJ11 a co ma do tego bramka w 1 minucie xd? Najzwyczajniejszy brak skupienia i wychodzi 1 akcja.
0
@MarcelNJ11 w sumie racja można nie grać tych 20-paru kolejek bo już rozstrzygnięte
6
Z Cancelo mecze są ciekawsze, bo stwarza zagrożenie dla obu stron
0
@FCB24 grasz od początku ferminem, coś idzie nie tak i kogo wpuszczasz z ławki żeby gonić wynik? Guiu czy Alonso
11
@gumaz Nic nie robię bo nie mam tak naebane w bani żeby w ten sposób do kogoś pisać
1
@Joe_Pesci 2:3, city to bierze
0
@BorzyKrzys kasa się zgadza a topowe mecze będzie sędziował dalej. Jaki upadek xd?
0
@leomessi1710 kurs pewnie 1.4
1
Żałosny mecz w naszym wykonaniu, totalny brak kontroli nad spotkaniem a przeciwnik nie jest z najwyższej półki nie ma się co czarować. Oby FDJ szybko wrócił.
Wziąć 3 pkt i zapomnieć jak najszybciej
0
Łatwy kurs 2.8 gavi top
0
Kartka Gaviego 2.8, brama żółwia 2.4
Jakie pewniaki jeszcze na dzisiaj?
0
@cules100pro tez za 50 zagralem to co powyzej
2
@cules100pro Arsenal po 1.7 tak tylko podpowiem. Do dubla btts real i łatwe podwojenie B)
4
Co Wardęga rozebał internet to jego. Kumpel boxdil już poblokowane komentarze na ig
0
@Medium celny strzał Bruno, handi Bayern btts real i problemy finansowe znikają
0
Chelsea rozpoczyna pościg o czołówkę. Już tylko 1 pkt za Manchesterem B)
4
@Ziemny daj im wieczne migrowanie
0
Odejścia którego młodego piłkarza żałujecie najbardziej i chcielibyście żeby wrócił?
24
Śmieszne jak co roku "respi" się nam jakiś nowy młody który z buta wchodzi do zespołu. Może w dużym stopniu przez to że nie jesteśmy w stanie wykładać pieniędzy na mocne nazwiska, ale z przyjemnością śledzi się dzieciaków ze szkółki.
0
@Michael27061990 a to my rezerwami na lm chcemy wyjść?