La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

konto usunięte

1

Mam takie pytanko odnośnie dzisiejszego postu Chwytliwego. Żadna prowokacja i inny syf (uprzedzam, bo niektórzy we wszystkim widzą prowokację). Czy gdybym np stracił teraz pracę, to też byście mnie tak wspierali, czy raczej widziałbym coś typu: "I dobrze, ktoś taki nie powinien uczyć dzieci"? Pytam serio, bo ciekawi mnie jedna rzecz ;)

konto usunięte

62

@LuisSalvano naprawdę?

8

@LuisSalvano Wspieram każdego.

124

@LuisSalvano Atencjometr wywaliło poza skalę IKS DE.

83

@LuisSalvano Bez urazy, ale ja ciągle nie wierzę, że naprawdę jesteś nauczycielem.

24

@LuisSalvano Wiesz, to wygląda tak, że cały sezon mocno pracujesz na to żeby ludzie Cię nie lubili, a potem oczekujesz od nich wsparcia. Nie wiem jak inni, ale ja akurat bym Cię wsparł, ale nie zdziwiłbym się, gdyby znalazło się tu spore grono osób, które miałyby z tego satysfkację.

8

@LuisSalvano Wiesz co, zależy od konkretnego przypadku, np. gdybyś stracił pracę bo poszedłeś nawalony w trzy dupy do pracy to zareagowałbym inaczej niż np. w przypadku gdy zwolniliby cię bo muszą ciąć koszty czy coś xD

36

@LuisSalvano Nie, bo @Chwytliwy jest tutaj bardziej lubiany niż Ty. Tak to przynajmniej wygląda.

konto usunięte

0

@SiSenior Na prawdziwo.

38

@LuisSalvano Zajechalibyśmy autobusem, tak całą La Ramblą, potem poszli pod dom i cię całkowicie wyśmiali.
Serio, warto sobie wymyślać takie scenariusze?

konto usunięte

0

konto usunięte

0

@Arkon Luz. Są tacy, którzy by nie uwierzyli nawet jakbym skan umowy wrzucił ;)

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Oj nie wiem, nie wiem. On ma swoich wrogów i ja. Nie chcę się licytować.

konto usunięte

10

@LuisSalvano właśnie przez takie rzeczy naprawdę jesteś nielubiany, to serio nie jest fajne. Tu nie chodzi o Neya ale właśnie takie posty, słynne kanary, dowozy jedzenia i delikatne podszczypywania czy szukanie atencji.

25

@LuisSalvano Zrób sobie ankietę. Wynik będzie jednoznaczny. Zapewniam Cię.

15

@LuisSalvano Ty tak na serio? xD A co to jest grupa wsparcia czy forum piłkarskie?

konto usunięte

47

@LuisSalvano @Chwytliwy pokazał gigantyczne jaja, przyznając się do swoich wad i biorąc porażkę na klatę, a Ty zacząłeś pisać niepotrzebne komentarze i wywoływać moderację. Po co?

I to w sytuacji, gdzie prawie wszyscy użytkownicy pokazali klasę i odpuścili sobie złośliwe komentarze, mając na względzie fakt, iż dla Chwytliwego jest to trudna sytuacja.

To są właśnie te detale.

konto usunięte

16

@LuisSalvano Stracić pracę a nie zdać matury to trochę inna kwestia. Chłopak dopiero rozpoczyna swoje życie i po raz drugi nie zdaje ważnego przedmiotu. To go boli i ludzie się troszke z tym identyfikują. @Chwytliwy jest dobrym chłopakiem ma wiele fajnych cech i na pewno jest niektórym osobom przykro. Chociaż jak znam życie sa i tacy którzy z niego kpią i szydzą. W Twoim przypadku jest całkiem inaczej, masz żonę masz 30 lat i nawet jak stracisz pracę to szybko ją znajdziesz. W obecnej sytuacji na rynku pracy o robotę nie jest trudno. Chwytliwy tez pracę ma i on jak stracił to znalazł nową. Tutaj chodzi o inny problem

6

@LuisSalvano Zgłosiłbym się z takimi problemami do psychologa terapeuty. To naprawdę nie jest normalne.

4

@Janiama Nie uważasz że na osobę wszechwiedząca za którą się uważa to trochę słabo. I jeszcze się tym dzieli na forum. Po co? Dla współczucia?

konto usunięte

2

@lukaszbarca15 Ale nie wiem o kim teraz piszesz?

0

@LuisSalvano Ja bym w mire kulturalnie - bo i niekulturalnym zdarza mi sie byc - zignorowal posta pewnie, ale byc moze tez pozwolil sobie na jakas szydere. Zalezy od dnia.

Byc moze jednak szydera. :)
Prawdopodobnie szydera. ;)

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano Jeżeli byś o tym napisał i w tym czasie przeczytałbym post to prawdopodobnie by tak było.

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada Doceniam szczerość ;)

konto usunięte

0

@SiSenior Oj tak, czuję, że dowóz jedzenia przelał czarę goryczy.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Czyli obstawiasz, że są równi i równiejsi tutaj?

konto usunięte

0

@NeroTFP Najlepiej komentować, gdy się nie wie, o co chodzi. Moderacji nie wywołałem ze względu na post Chwytliwego, tylko dlatego, że jeden typ (ma bana już, więc nie powiem o kogo chodzi) nazwał mnie idiotą mimo, że ja nawet udziału w tej dyskusji nie brałem.

konto usunięte

0

@Janiama Po raz trzeci*

16

@LuisSalvano Nie. Kogoś lubi się bardziej, a kogoś mniej. Ewentualnie ktoś wkurza Cię mniej, a ktoś bardziej. W obu rankingach przegrywasz.

konto usunięte

8

@LuisSalvano Nie ma to znaczenia, mój szef z przeszłości Mariusz Świtalski stworzył Eurocash ,Biedronkę i Żabkę a matury nie miał.

2

@Janiama o Panu od matury.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho No widzisz. Ja Ciebie tez nie lubię, a jakoś nie cieszylbym się, gdyby spotkało Cię niepowodzenie.

13

@LuisSalvano W tym momencie mi lżej na sercu.

10

@LuisSalvano Czytając Twoje komentarze, to mam wrażenie, że jesteś zakompleksionym i narcystycznym człowiekiem.
Poczytaj i zastanów się nad tym co piszesz, a może zrozumiesz dlaczego niektórzy nie wierzą, że możesz być nauczycielem.
Ten post naprawdę był Ci potrzebny do szczęścia?
Co chciałeś sprawdzić? Swoją "popularność" i to, ilu masz tutaj "kumpli"? Czy jak?

konto usunięte

0

@norbi77 Lubię dyskutować i czytać komentarze :) Co do pierwszego zdania, to sam widzisz - nie warto oceniać pochopnie ludzi.

konto usunięte

0

@Janiama I pewnie konkretnej kasy na start też nie miał.

konto usunięte

3

@LuisSalvano Oczywiście że nie miał. Wykorzystał brak cła na papierosy i alkohol i sprowadził do Polski tyle że składował to na stadionie Lecha Poznań. By to zrobić nie trzeba było żadnej matury. Ja mam mature ale zrobiłem to dla siebie, nic nigdy mi nie pomogła. Dzięki lepszemu wykształceniu nie zarobiłem grosza więcej. Szczerze, zrobiłem tylko dlatego by dzieciom nie było przykro że tata po zawodówce.

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@burtek On ma lepszą pensje niż ja mu mogę zagwarantować

konto usunięte

0

@Janiama A te szlugi i alko to za darmo nabył w hurtowych ilościach, tak? Na takie coś trzeba mieć sos.

konto usunięte

2

@Janiama to po co mu matura :D
Zawód syn to piękna sprawa.

konto usunięte

0

@burtek Ale Chwytliwy nie pracuje jako "syn" :D Pamiętam, że kiedyś coś wspominał, że chyba na taśmie produkcyjnej pracuje (jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi). Chyba, że zmienił w międzyczasie zawód na "syna" ;p

0

@Janiama to nawet minimalnej nie zagwarantujesz?

konto usunięte

4

@LuisSalvano Trzeba mieć głowę wiec cynkował jako młody pod Pewexami. Tylko by stworzyć takie sieci to nie wystarczy miec hajs. Ile było bogatych ludzi z lat 80 którzy pieniądze przerąbali. Kiesy sprzedawał Elektormis JMD za 60 mln dolarów to od razu stworzył Biedronkę, mając 300 sklepów sprzedał ponownie Portugalczykom z JMD tym razem za 100 mln dolarów. Sprzedając Biedronkę zaczał tworzyć sieć Żabki i mając 2500 sklepów sprzedał za 200 mln dolarów czeskiej Pencie. Później już popełniał błedy ale te sieci jednak sam stworzył z ludzmi takimi jak ja. Normalnymi bez większego wykształcenia. Najważniejsza była praca. Jak zaczął zatrudniać ludzi z fakultetami, wykształconych na maksa to nagle wszystko zaczął tracić. W życiu najważniejsza jest chęć do pracy a nie papier

konto usunięte

1

@LuisSalvano no to przykre, jak ramblowy tata nie ceni swojej pociechy wyżej niż pensja zapewne gwarantowana ustawa :((((

1

@LuisSalvano Tak, wsparłbym Cię, bo każdego należy wspierać w trudnych sytuacjach. Nawet jak się nie zgadzamy. Aczkolwiek ten post nie był potrzebny moim zdaniem.

2

@LuisSalvano Szczerze? Nie obchodziłoby mnie to, tak samo jak nie obchodzi mnie, że ktoś nie zdał matury.

konto usunięte

0

@MarekKonrad Ok, kumam.

7

@LuisSalvano lubię, jak zawsze piszesz na wstępie: "żadna prowokacja, ani inny syf", po czym w dalszej części przeważnie występuje albo prowokacja, albo tak jak w tym wypadku "inny syf" :) Znalazłbyś wspólny język z Cristiano jeśli by brać pod uwagę pewną cechę. To nie jest przypadek, że z wieloma ludźmi tutaj kiedyś miałeś lepsze stosunki, niż masz obecnie. To Cię powinno zastanowić, a nie czy ktoś by Cię tutaj wsparł jakbyś stracił pracę.

konto usunięte

0

@PatrychoO Patryku, mnie nie zastanawia to, czy miałem tutaj dobre relacje z większą liczbą osób niż teraz, ponieważ nie zależy mi na sympatii ze strony anonimów :) Od zawsze miałem tutaj wąskie, małe grono osób, z którymi się lubię, trochę większe grono wrogów oraz całą rzeszę ludzi, z którymi mam neutralne stosunki. Chyba, że nawiązujesz tutaj do siebie. Fakt, kiedyś miałem z Tobą lepsze relacje. No, ale czy mam rozpaczać z tego powodu, że się popsuły? Nawet nie znamy się osobiście. Widocznie tak miało być.

O braku prowokacji piszę z podobnego powodu, z którego producenci filmów w napisach końcowych umieszczają informację, iż żadne zwierzę nie ucierpiało podczas kręcenia filmu ;) To, że niektórzy są przewrażliwieni i jak widzą mój post, doszukują się w nim prowokacji, to już nie moja wina. Dlatego na starcie ich uprzedzam, że dany post nie jest prowokacją. Jednak masz chyba rację, nie ma to sensu, bo oni i tak wiedzą lepiej.

2

@LuisSalvano wsparłabym, bo lubię wesprzeć dobrym słowem każdego człowieka w ciężkiej sytuacji. Tyle, że ja jestem raczej neutralnie nastawiona do ludzi stąd, niezależnie od ich poglądów i stylu bycia. Bardziej spolaryzowane osoby pewnie jednego by wsparły, drugiego nie. Podzielam jednak zdanie, że ten post jest trochę niepotrzebny i kiepsko wygląda na tle dzisiejszych wydarzeń.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Nie pisz nic o Neymarze do czasu "fichado", a jak stracisz robotę to Ci nawet laurkę namaluje :P

2

@NeroTFP gigantyczne jaja? Bez przesady, jak to miało przerosnąć jego oczekiwania, czy wasze, przyznajac się do tego, że nie zdał matury, no to nic takiego wielkiego. Tymbardziej w dobie internetu - siadasz sobie i klikasz (o wiele łatwiej niż powiedzieć to komuś prosto w twarz)
Takze bez przesady.

1

@Janiama czy jest dobrym chłopakiem? Pokazuje, że ma po prostu lat na ile wygląda. Prowokuje ludzi, obraża ich, wdaje się w jakieś nonsensowne gadki, wyłapie jakiś swoich kolaborantów i jadą na tym samym wózku. Atencja goni atencję.

1

@LuisSalvano Pytanie co pomaga wsparcie na forum, gdzie każdy jest anonimowy. Przecież to nic nie da ;)

1

@norbi77 rzadko się udzielam lecz czytając regularnie to forum i ogólnie te wszystkie dyskusje mam wrażenie że taki użytkownik jak ten za nejmarem, to najgorsze co spotkało to miejsce.. nikt tu chyba jeszcze tak nie drażnił innych jak on.

4

@Salwik92
Dla mnie to jednak jest pewna kwestia odwagi. Chwytliwy przez ostatnie miesiące jest jednym z najaktywniejszych userów. Jest dość "znany" na rambli, niektórzy lubią jego styl i poglądy inni odwrotnie. To, że szczerze napisał o swojej maturalnej porażce to wymagało odwagi, szczególnie że ma tutaj grono osób nieprzychylnych którzy zapewne w swojej małostkowości nie raz mu to wypomną.

0

@Krzychuu_77 W punkt :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?