La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1008 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

75

No i króciutko xD


5

@IronSanHybrid tatuaże chyba pozostaną dla mnie jedną z najbardziej niezrozumiałych rzeczy

18

@MessiForeverTheBest Co kto lubi, mi się osobiście bardzo podobają. W dodatku jak dziewczyna ma ładne dziarki to plus 10 do atrakcyjności.

146

@MessiForeverTheBest Na pewno są bardziej zrozumiałą rzeczą niż to co masz na awatarze

4

@MessiForeverTheBest A co jest złego w tatuażach? Nikomu nie szkodzą. Jak ktoś chce to i niech czoło sobie wytatuuje, a jak nie lubi to niech nie robi i tyle.

4

@Deviler Celnie jak Ronaldinho podczas crossbar challange.

2

@Deviler Są to polskie symbole narodowe (flaga i godło) w tęczowych (takie coś na niebie jak deszcz pada i słońce świecie) barwach. Nie musisz dziękować.

0

@Rl9k1nG Przecież ja w moim wpisie nie zawarłem żadnych wskazań normatywnych odnośnie tego co i kto ma robić z tatuażami. Wskazałem tylko iż osobiście nie rozumiem po co/dlaczego ludzie sobie takie tatuaże robią.

0

@IronSanHybrid w moim przypadku najlepszy tatuaż u partnerki to może najwyżej jej atrakcyjności nie obniżać

31

@MessiForeverTheBest Wylewu dostałeś czy co ?

2

@MessiForeverTheBest No mówie co kto lubi.

1

@IronSanHybrid
PLUS JEDEN

1

@IronSanHybrid wiadomo jak wyżej napisałem absolutnie nie mam ambicji ludziom mówić co mają robić ze swoim ciałem w kontekście tatuaży, ale zawsze ciekawi mnie dlaczego ktoś coś lubi, a już szczególnie jeśli w tym lubieniu różni się ode mnie

39

@MessiForeverTheBest xD Dziwi Cię dlaczego ludzie lubią tatuaże, ale jak ktoś się dziwi jak może chłop z chłopem się brandzlować, to pewnie białej gorączki dostajesz

2

@Medium czerwonej gorączki ☭

0

@MessiForeverTheBest Już tłumaczę po co ludzie robią tatuaże, z tego samego powodu z którego chodzą do fryzjera, układają włosy, robią makijaż, malują paznokcie itd, pierwszy powód to walory estetyczne, a drugi - sentymentalne, symboliczne, czyli np chcą upamiętnić coś co ma dla nich dużą wartość i coś co jest bliskie ich sercu

1

@Medium przecież napisał:
„zawsze ciekawi mnie dlaczego ktoś coś lubi, a już szczególnie jeśli w tym lubieniu różni się ode mnie”
:V

0

@Donnie_Darko dzięki za odpowiedź, ale to nie do końca cokolwiek rozjaśnia, byłbyś w stanie wskazać które te walory tatuaże mogą spełniać i na czym polega upamiętnienie czegoś na swojej skórze (np. na samym fakcie że pamiętasz o czymś?)?

51

@MessiForeverTheBest Polskie symbole narodowe to orzeł biały umieszczony w czerwonym polu tarczy i flaga biało-czerwona. W tęczowych barwach możesz sobie pokój kredkami pomalować, a nie symbole RP brandzlujesz swoimi zboczeniami.

0

@Lucerfi a czyli tym bardziej nie znieważam dzięki za pomoc

9

@MessiForeverTheBest no kolego znieważasz. Jest na to paragraf właśnie ;) symbole narodowe mają być przedstawiane tak, a nie inaczej.
I tyle.
A to, że jest internet i swoboda wypowiedzi. Jestem wolnościowiec, więc ja bym nie ścigał za takie coś, ale prawo jest jakie jest :)

5

@MessiForeverTheBest trolujesz, prowokujesz, dumny chodzisz jak całe tęczowe towarzystwo. Ciężko musi ci być w tej Polsce.

0

@mleczkoo nigdy nie słyszałeś chociażby słów "hurt people hurt people", że takie jednoznaczne sądy wysnuwasz?

0

@Deviler Nie no samo lgbt gardze ale geje i les niech sobie zyja nic nie mam do nich to naturalne. Ale te tatuzae jak np ma ta z filmiku sa obrzydliwe i w zyciu bym sie nie zwiazal z osoba ktora tak wyglada.
Nie rozumiem tego :)

3

@michal26 Ja już mu to wyrzuciłem kilka tygodni temu.Powołał się na jakiś wyrok sądu czy coś i powiedział, że to co ma na avatarze,to jak najbardziej jest legitne...Nie chciało mi się dyskutować z nim,bo jak grochem o ścianę.

1

@MessiForeverTheBest flage mamy biało czerwoną, podobnie jak godło. Nie musisz dziękować;) A to co masz na awatarze to jakies obraźliwie karykatury, które służą prowokacji przez ruch wiadomo jaki i jemu podobnych, ludzi którzy coś nie coś kumają, o co chodzi w patriotyzmie.

0

@Recha_0684
Jest legalne. Sybole narodowe(flaga lub godło) jest dokładnie opisane jak musi wyglądać. Więc jeśli zmnisz wymiary kolory lub kształt przestają być tymi symbolami. Karane jest niszczenie lub profanowanie np spalenie, zmalowanie lub odnanie moczu na te sybole

0

@KluivertFCB jak rozumiem to drugie oznacza podobnie co "A to co masz na avatarze to jakieś obraźliwe karykatury, służące ruchom (wiadomo jakim) do prowokacji ludzi rozumiejących istotę patriotyzmu" tak? bo ciężko się czyta

1

@MessiForeverTheBest Nie wiem czy ciezko, być może, myślę ze jest napisane bez błędów, a nawet jeśli to coś tam zrozumiałeś z tego zdania. Nie zmienia to faktów w żaden sposób. Wiesz, popieraj sobie co chcesz, twoja sprawa, ale symboli narodowych sie w takie rzeczy nie miesza, a kto to robi to jest albo głupi albo świadomie chce kogoś obrazić

0

@KluivertFCB "popieraj sobie co chcesz" no ale jak nie popierasz tego co uważam to jesteś głupi i ze złymi intencjami xd

1

@MessiForeverTheBest chyba pierwszy raz sie z Toba zgadzam ;D

0

@mientusek1407 nikogo nie obrazil,wykazal nie zrozumienie ktore podzielam

0

@MessiForeverTheBest nie o popieranie tu chodzi, tylko o używanie nieodpowiednich rzeczy w nieodpowiednim celu.

0

@KluivertFCB ale co jest nieodpowiednią rzeczą (a nawet co jest rzeczą tak naprawdę) i nieodpowiednim celem to tylko kwestia popieranych przez ciebie poglądów

0

@MessiForeverTheBest nie było mowy o moich poglądach tutaj ani przez chwilę... Ale jesteś ciężki gościu. Palisz frana i udajesz mądrego ale troche ci to nie wychodzi. Przestań prowokować innych i tyle.

0

@KluivertFCB dwa moje komentarze wyżej w słowach "nie popierasz tego co uważam" to uważam odnosi się bezpośrednio do ciebie i twoich poglądów, ale to już pomijając fakt, że wszystko co uważasz/sądzisz na dany temat to są poglądy

1

@MessiForeverTheBest naucz sie czytać ze zrozumieniem

2

@IronSanHybrid no, nie dość że kolorki są dla niej ważne, to akurat język ojczysty nie bardzo (białom). Lista konfederacji z 1 się szykuje jął nic @macio_944 ;)

0

@AxelF Dobrze gada dziewczyna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?