O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 764
  • Liczba komentarzy 367
  • Polecenia 387

Komentarze

0

Ja na miejscu Lewego to już dawno bym odszedł i kwestia czasu by było kiedy będą prosili żeby wrócił XD. Nie ma formy, no nie ma nie da się ukryć ale obwiniać go o wszystko to jest jakiś absurd, jego wina że Dawidowicz zagrał tragicznie? A Lewandowski to jest psychoterapeutą albo cudotwórca że sprawi że młodzi będą lepiej grali? Dla mnie to jest tak absurdalny temat że szkoda gadać. Zresztą jakby był jakiś lepszy napastnik to ok, ale jakoś nie widać na horyzoncie nikogo.

0

@HypeR ignorancja? Nie no Bask jak w mordę strzelil, jak mogłem inaczej pomyśleć, jak się bliżej przyjrzeć to rzeczywiście XD

0

@HypeR Ja się aż tak nie zagłębiałem, po prostu nie wyglada

0

@JarekS no dobra ale w Bayernie się nie zanosi żeby mieli ze skrzydeł zrezygnować patrząc na ich skład, po za Musialom jest tam jeszcze Coman, Sane, Gnabry

0

@HypeR nie na niby, gdzie on Bask? Może tam się rodzice sprowadzili albo jedno z nich co najwyżej jest Baskiem, ale on tak jakby nie wygląda na rdzennego Baska raczej?

Zobacz wszystkie

24

Można gościa nie lubić i piszcie o nim co chcecie, ale jak na a tych warunkach podpisze kontrakt co mu ostatnio proponowali to wystarczy że po pół sezonu będzie miał dobre, jak w ostatnim a i tak to się opłaci.

17

Lewy wypoczety, zagra na luzie i pierdyknie hattriczka ;)

17

Nawet mi się nie chciało czytać tych argumentów, dla mnie to ogólnie, niezależnie czy to Barca czy inny klub, z takimi długami to niestety musi na piłkarzach zarabiać, a tym bardziej jak ktoś ci proponuje za takiego Raphinie tyle siana to o czym tu dyskutować w ogóle???

14

Szkoda mi tego Frankiego z jednej strony bo zarzeka się że od małego kibicuje Barcy i nieładnie to trochę wygląda ze strony klubu, aczkolwiek jak tak kocha nasza ukochana Barce to czemu nas z pełną świadomością chce wydoić? Przecież ta umowa którą dał mu Bartek to rozbój w biały dzień, mógłby wreszcie pójść na rękę klubowi w jakikolwiek sposób, jak chce tylko zarobić to Chelsea czeka z otwartymi ramionami a jak chce zostać koniecznie, to sorry ale nie zasługuje na najwyższą pensje w zespole.

14

@Peciak Ty bys oczywiscie wolał zarobić 10 niż 160? Wszyscy tacy romantyczni jesteście, tylko dlatego że to was nie dotyczy XD

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?