La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

9

Zlinczują mnie tutaj ale trudno xd
Koleś który wczoraj zastrzelił człowieka i samego siebie w centrum Poznania


119

@RoberDzik Chory psychicznie cieć zamordował drugiego faceta, ale i tak trzeba do tego wpi.. politykę

26

@RoberDzik czemu ktoś ma Cie zlinczować? To jakiś 10 post o tym dzisiaj, warto dodać że chłop to zadeklarowany wyborca Trzaskowskiego :)

Edit
@Luciano99 no ale to już klasyka, wszędzie gdzie się da to zaraz leci polityka, a jak nie polityka to wchodzi jakiś aktywizm i forsowanie swoich przekonań na podstawie jednostkowego wydarzenia, plotkach i półprawdach.

0

@Rhaan jak on sie zwie ?

3

@Luciano99 chory psychicznie facet startujący z list konfederacji? Nihil novi

7

@Luciano99 Jasne, jest to niesmaczne jak wczorajszy obiad u Jowitki. Ale z drugiej strony takie sytuacje pokazują jak bardzo niektóre ugrupowania mogą być niebezpieczne. Głównie skrajne. W tym przypadku prawicowe. To nie jest przypadek, że bardzo dużo osób wyznających kontrowersyjne poglądy, antypatycznych, rasistowskich, antynaukowych etc. sympatyzuje z Konfederacją, czy ogólnie skrajną prawicą. Warto to mimo wszystko nagłaśniać.

5

@Rhaan dlatego też należał do partii korwin xd

6

@Luciano99 śmieszne w sumie, bo gdyby to był członek lewicy to cała LR nie widziałaby żadnego problemu w dorabianiu do tego polityki, ale przenajświętszej konfederacji nie wolno obrażać nawet myślą xd

32

@macio_944 Zawsze wiedziałem że PO jest formacją skrajną i niebezpieczną, ciesze się że również dochodzisz do takich wniosków.

3

@Rhaan xDDDDD
Nawet tego nie skomentuje jakoś sensowniej. Masz, wypadł Ci:
https://www.sciencenews.org/wp-content/uploads/2020/04/040920_ls_review-brain_feat.jpg

9

@RoberDzik to jak już tak łączycie tragedie z polityką, to proszę o oznaczenie przy LaRamblowym śledztwie czyim wyborcą był i z kim sympatyzował Pan Jaworek.
Również z chęcią dowiem się czyim wyborcą był i na kogo głosował Trynkiewicz, bo to w sumie ciekawe.

3

@Rhaan tobie ktoś płaci za te głupoty?
Czy sam siebie robisz z siebie ...

2

@Kidd Trynkiewicz został skazany w 89r. Także mógł tylko być za jedyną słuszną partią.

3

@LS nie jestem na bieżąco z prawami skazanych, ale chyba w zakładach karnych również można głosowac i brać udział w wyborach

7

@macio_944 a to nie wiesz że chłop otwarcie popierał trzaskowskiego?? :o

0

@RoberDzik Instagram jak coś jest fejkowy XD to ktoś z wykopu się podszywa, po samej nazwie miba2137 widać XD

36

@MarioVeB! Ja zwyczajnie wyśmiewam się z waszego rozumowania. Jak chłop popierał Konfe w 2015 roku to od razu łączymy z partią i nazywamy szurem. Jak popierał Trzaskowskiego w 2020 roku to już: „czy Ty normalny jesteś?” XD gratuluje, zwłaszcza że ta sprawa nie ma nic związanego z polityką.

2

@Kidd Nie wiem tego. Ale to trochę dziwne jednak, żeby ludzie wykluczeni ze społeczeństwa mogli wpływać na losy tego społeczeństwa

2

@LS mogą głosować
https://www.zpozdrowieniem.pl/blog/czynne-prawa-wyborcze-osadzonych-glosuj-rowniez-w-zakladzie-karnym-i-areszcie-sledczym

edit: ale sądzę, ze przypadek trynkiewicz podpada pod to:
"Kto nie może uczestniczyć w wyborach?W głosowaniu nie mogą brać udziału osadzeni, którym odebrano prawa publiczne. Idąc za art. 40 § 2 Kodeksu karnego, praw publicznych może zostać pozbawiona osoba skazana na przynajmniej 3 lata pozbawienia wolności za przestępstwo o charakterze zasługującym na szczególne potępienie."

1

@Kidd Ok. Ale to potrzebny byłby wyrok sądu w tej sprawie. Zostawmy to.

5

@RoberDzik 90% zwolenników Konfederacji, których znam, jest totalnie odklejona. Niestety czasem głupota prowadzi i do takich sytuacji... aby jak najrzadziej.

0

@RoberDzik wina Tuska.

A jak on był kibicem Barcelony i Messiego...Wszyscy jesteśmy teraz tak pojeb.....??

11

@RoberDzik Chodziło o sprawy sercowe ale trzeba się doszukać polityki bo można coś powiązać z konfederacją xD To dodaj jeszcze że poprarł trzaskowskiego i ukraińską flagę ustawił na profilu....
@macio_944 i co chcesz nagłaśniać i forsować? xD że gość nie mógł sobie poradzić z utratą miłości, broń miał legalną czyli był zdrowy psychicznie i postanowił odstrzelić gościa i siebie... ale polityke w to wrzucić to szacunek.

1

@Rhaan ale ten dzban jest grubo odklejony, wybacz mu

0

@Rhaan który, który to wyborca Trzaskowskiego?:)

1

@Luciano99 chory psychicznie? Ten zjeb był za łatwiejszym i powszechnym dostępem do broni. To fakt i tyle.

Dodatkowo, kandydował z list konfy w 2015 rok. Czyli miał wtedy 22 lub 23 lata - odpowiedni wiek, samemu mając siano we łbie.

0

@Luciano99
Pytanie skąd miał broń???
Boję się o to co będzie się działo gdy Polacy dostaną dostęp do broni, a na to nałoży się jeszcze napływ obcych kulturowo i religijnie osób.
Brońmy się przed tym: Nie dla broni nie dla napływu emigrantów.

0

@Rhaan A to przypadkiem nie ofiara byla wyborca Trzaska?

15

@Hadim Ten który zabił i walnął samobója to wyborca trzaskowskiego jak tak chcesz mieszać w to politykę... a i jeszcze ukraińską flagę ustawił sobie na profilowym, a i od lat pracował w urzędzie w Poznaniu a jak wiadomo Poznaniem rządzi PO. Natomiast ten zabity kandydował z list... Korwina. Więc jeszcze napisz że to polityczne zabójstwo. Wy naprawdę macie coś z głową
@Midast Legalnie kupił ją w sklepie z bronią, miał pozwolenie był członkiem klubu strzeleckiego

0

@Midast a wiesz, ze każdy całkiem legalnie, bez rejestracji, bez żadnego problemu, bez pozwolenia możesz sobie zakupić broń czarnoprochową?

0

@qchulainn Może znasz samych odklejeńców i dla tego. Może sam jesteś odklejony, kto wie. Tak czy siak - argument z dupy.

1

@against_modern_football widać, jak jesteś niedoinformowany. Zabity z list Korwina, a morderca... sympatyk Koriwna. Trochę ciężko przy tak wypaczonych poglądach głosować na Trzaskowskiego.

Co ty masz w głowie, że takie bzdury piszesz?

3

@Hadim Widzisz problem w tym że zgrywasz kumatego w temacie, coś tam przeczytałeś coś tam niby dzwoni. Nie będę ciągnął tego tematu dalej bo tj. napisałem wyżej morderstwo nie wynikało z poglądów i nie jest tutaj istotne, tylko z nieszczęśliwej miłości... Zaspokoję tylko twoje ostatnie zdanie https://wykop.pl/cdn/c3201142/e576fb00b762e7a73e83ab26affd6325199bb1b0f2a84fa9f3e11b67d4f47937.jpg

0

@against_modern_football xDD ty grasz eksperta, mając mgliste pojęcie o sprawie.
Mógł sobie głosować na Trzaskowskiego, nawet mieć fotę w pokoju Donka, ale poglądy miał typowe dla konfy. Był za łatwiejszym dostępem do broni i tak jest fakt, a, że cię to uwiera to już twój problem.

0

@Hadim Ok mogę mieć wg. ciebie mgliste pojęcie o sprawie nie będę się rozpisywał kto był kim co i jak, w sumie to wali mnie to. Ważne że zginął niewinny chłopak, a drugi odpad jebnął samobója a została dziewczyna która nie wiem czy się w życiu pozbiera po takim czymś... Przeczytaj swoje drugie zdanie jaki to jest fikołek :D Dlaczego ma mnie uwierać że był za dostępem do broni? Sam jestem, a to że jeden gość strzelił nie ma żadnego znaczenia dla całego procesu zwiększenia dostępu do broni, tutaj zawinił człowiek który stwierdził że jest on na tyle poczytalny że może mieć prawo do posiadania kopyta. Dalej jednak jest to przypadek 1/287 000 posiadaczy broni w PL.

0

@macio_944 Szkoda Macio że tak zamilkłeś jak zauwazyles ze sie kompromitujesz zamiast przyznac sie chociaz raz do błędu xD

3

@RoberDzik ale tutejsza fanbaza konfy cie dopadła :D
to dużo tłumaczy

2

@MarioVeB! Wakacje są to mają dużo czasu xd

0

@Gruak nie, obracam się w bardzo porządnym i wykształconym towarzystwie, ale przez życie przechodzi wielu ludzi i są w nich konfederaci i 90% z nich to zdecydowani "odklejeńcy". A widząc coś takiego jak "dla tego" w odpowiedzi na mój komentarz, to tylko się uśmiecham, bo wiele nie muszę już dodawać. Argument z dupy, dobre... :D

0

@qchulainn Ok, już tłumaczę prościej, jak dziecku. To tylko Twoja opinia, która na szczęście nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, a nawet jeśli założymy, że jest prawdziwa to jest to niereprezentatywna próba statystyczna, z której nie można wyciągnąć żadnych wniosków.

0

@Gruak a czy ja gdzieś napisałem, że to nie jest moja opinia? Wyraźnie napisałem, że mowa o konfederatach, których ja znam. Czytaj proszę ze zrozumieniem.
Na pewno znajdują się i mądrzejsi zwolennicy tej partii, ale w mojej opinii jest ich zwyczajnie mało. Zazwyczaj są to ubodzy intelektualnie ludzie, co sprawia, że właśnie taką a nie inną partię wybrali. Domyślam się, że nie zgodzisz się z tą opinią...

0

@qchulainn No to świetnie, ja znam całą masę wyborców bandy czworga (głównie PiS) którzy, powiedzieć że są odklejeni to jak nic nie powiedzieć ale to nic nie znaczy w poważnej dyskusji bo ludzie myślący już dawno zauważyli ten trend.

Jeżeli jest jakaś partia, która jest w stanie coś zmienić to może nią być tylko Konfederacja. Reszta już rządziła i jest skompromitowana więc skoro twierdzisz, że lepiej głosować na bandę czworga lub nie głosować w ogólę to mamy już naszego odklejeńca.

0

@Gruak tak myślałem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?