La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 6308 Culés

#Tiki-taka

Joan Laporta: Jest wiele klubów, które chcą sprowadzić Frenkiego de Jonga, nie tylko Manchester United. Nie chcemy go sprzedawać, a on chce tu zostać. Zrobię wszystko, żeby grał dalej dla Barçy, ale jest jeszcze problem limitu wynagrodzeń i to musi zostać uwzględnione. [Cadena COPE]

50

No i końcówka wypowiedzi wskazuję na jego odejście

7

O Messim mówił to samo , jego wypowiedzi są pod publikę.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Myślę że jak Frenkie obniży pensje to zostanie

2

Laporta wydaje się coraz mniej wiarygodny. Od dłuższego czasu mówi się o odejściu FdJ i porozumieniu z MU a teraz gość ni stąd ni zowąd wyskakuje z takimi deklaracjami.

2

@dariooo Masz racje Messi powinien zostac i upierdolic klub w wiekszych dlugach :D

11

Typowe zagranie Laporty na podbicie stawki, duży populizm ale podejście prawdopodobnie korzystne dla klubu.

1

@barcelonaLM Z Frenkim można zacząć się żegnać powoli.

3

Czyli może się zdarzyć cytując klasyka (Lech Wałęsa), że: ,, nie chcem ale muszem " (oryginalna pisownia fonetycznego brzmienia).

1

"Zrobię wszystko aby został" ale w tym samym czasie próbuje go sprzedać. Lepiej niech nic nie mówi. Już wybory wygrał obiecując pozostanie Messiego.

0

Ile by się uwolniło kasy jeśli chodzi o limit gdyby odszedł Umtiti, Martin czy Lenglet. A jak się nie da rozwiązać z nimi kontraktów to chociaż niech kluby do których idą na wypożyczenie przejmują ich wypłaty w całości.

1

@FabregasOnlyInMyHeart Nie, nie o to chodzi, tylko o to, że najprawdopodobniej mydlił wszystkim oczy tygodniami, jeśli nie miesiącami.

0

Również tak mówi o Robercie.

1

@dariooo czyli ma powiedzieć tak, chcemy sprzedać Frenkiego, który po tych słowach sam chciałby odejść i cena jego mogłaby ulec obnizeniu.

0

Nie chcem, ale muszem

1

@Herbert Po przejrzeniu dokladniej tematu masz racje. Mój blad :)

1

Dla mnie to kłamcą jest i tyle!!!

0

Sądzę że to tylko tak gra do podbicia ceny za zawodnika,lub wywarcie jakiegoś delikatnego nacisku.

0

Siwy bajerant z Katalonii jak wytrawny polityk się wypowiedział jak nie chcecie jego sprzedawać to nie sprzedawajcie nie trzeba było kontraktować Kessiego

« Powrót do wszystkich komentarzy