O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1492
  • Liczba komentarzy 366
  • Polecenia 421

Komentarze

1

Ilość tematów związanych z Barçą w ostatnich trzydziestu godzinach okazała się dla mnie przytłaczająca a brak czasu uniemożliwiający ich skomentowanie. Muszę włączyć filtr i ograniczyć swoją aktywność na stronie bo mam wrażenie jakbym był niczym chomik na kołowrotku.

0

Jestem zaskoczony wynikiem losowania. Myślałem, że będzie to "losowanie" uwzględniające problemy z terminarzem.

0

W obliczu przedstawionych problemów zdziwię się, jeśli w wyniku "losowania" trafimy na Madryt. Osobiście proszę o Osasunę.

2

Raz jeszcze posłużę się cytatem z Tomasza Ćwiąkały pochodzącym z meczu Barcelona - Español: ,,Lahoz zwariował!". Tym razem odniosę go jednak do spotkania ostatniej kolejki: Rayo - Sociedad kiedy Mateu ... nie pokazał żadnej kartki!!!

0

Jest to w zgodzie z paragrafami ale nie zgadzam się, że z duchem sportu. Kiedy doznaje się klęski (ocierającej o hańbę) w bezpośrednim meczu to takie tłumaczenie brzmi jak żart. Inną sprawą natomiast jest wina po stronie Barcy a konkretnie osoby odpowiedzialnej za kwestie kartek. Dlatego też, powinna ona ponieść najsurowszą z możliwych kar.

Zobacz wszystkie

34

Jeszcze niedawno informowano, że rekonwalescencja przebiega lepiej niż zakładano. Dzisiaj trener powiedział, że ma nadzieję na występ piłkarza w meczu z PSG choć pewności co do tego niema. AS ... pisze zgoła co innego.

19

W tym okienku transferowym, bardziej potrzebny byłby drugi środkowy napastnik niż piąty czy szósty (po powrocie Pique) środkowy obrońca. Nie trafia do mnie argument, że teraz nic nie trzeba płacić ponieważ koszty tak czy tak będą tylko w przyszłym sezonie. Po co więc je ponosić skoro są do uniknięcia. Poza tym co to znaczy 3 miliony + zmienne? Ile tych zmiennych? 5, 10 a może 15 milionów? Konkrety Panie Font a nie kalkulacje wyborcze.

18

Ivan pokazał, że można odejść z klasą i godnością. Szacunek!

17

Dla mnie oczywistym jest, że Messi więcej klubowi daje niż z niego pobiera. Zarówno na płaszczyźnie finansowej jak i sportowej oraz wizerunkowej.

16

Mam wrażenie, że Jordi delikatnie mówiąc wyrządził niedźwiedzią przysługę a mówiąc dosadnie wbił nóż w plecy Fonta.

Media

Sonda

Jak oceniasz decyzję o zwolnieniu Ernesto Valverde w styczniu 2020 roku?