O sobie

  • Zainteresowania Bardzo szerokie
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaucho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Manchester United, Legia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2031
  • Liczba komentarzy 446
  • Polecenia 513

Komentarze

0

Najpierw reklamował w internecie zakłady bukmacherskie, będąc czynnym trenerem za co spotkała go dwukrotnie reprymenda ze strony klubu. Teraz nie dotrzymał danego słowa / podpisanej umowy o pozostaniu na stanowisku szkoleniowca Barcy Atlètic przez kolejny sezon.

0

Kolejna kompromitacja obciążająca bezpośrednio Laporte. Tym razem przede wszystkim wizerunkowa choć dotycząca infrastruktury. Od chwili wyboru wykonawcy pojawiły się bowiem głosy, że będą problemy z dotrzymaniem terminów. Niestety okazały się one faktem. W rezultacie tego piękna rocznicę będziemy świętować na Monjuïc lub ... placu budowy.

0

Szkoda nie zarobionej kasy z tytułu ewentualnego, niedoszłego transferu.

0

Przede wszystkim cieszy mnie fakt, że wreszcie został zwolniony Oscar Lopez. Choć w mojej ocenie o co najmniej rok za późno.

1

Lamine jest wyjątkiem od reguły, którą stanowią grupy młodocianych imigrantów przez cały dzień siedzący na ulicy i co najwyżej grający na tamtejszych "orlikach". Idźcie tą drogą a jak pokazują ostatnie wybory we Francji niebawem i Wy utracicie bezpowrotnie swój region i kraj.

Zobacz wszystkie

34

Jeszcze niedawno informowano, że rekonwalescencja przebiega lepiej niż zakładano. Dzisiaj trener powiedział, że ma nadzieję na występ piłkarza w meczu z PSG choć pewności co do tego niema. AS ... pisze zgoła co innego.

19

Fakty są takie, że od kilku sezonów to najlepsza drużyna piłki nożnej w klubie. I to ona powinna być punktem odniesienia dla pierwszego zespołu męskiego. Gratulacje i podziękowania za cenne oraz prestiżowe zwycięstwo i powodzenia w finale!

19

W tym okienku transferowym, bardziej potrzebny byłby drugi środkowy napastnik niż piąty czy szósty (po powrocie Pique) środkowy obrońca. Nie trafia do mnie argument, że teraz nic nie trzeba płacić ponieważ koszty tak czy tak będą tylko w przyszłym sezonie. Po co więc je ponosić skoro są do uniknięcia. Poza tym co to znaczy 3 miliony + zmienne? Ile tych zmiennych? 5, 10 a może 15 milionów? Konkrety Panie Font a nie kalkulacje wyborcze.

18

Ivan pokazał, że można odejść z klasą i godnością. Szacunek!

17

Dla mnie oczywistym jest, że Messi więcej klubowi daje niż z niego pobiera. Zarówno na płaszczyźnie finansowej jak i sportowej oraz wizerunkowej.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?