O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, historia, geopolityka
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Legia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 117
  • Liczba komentarzy 82
  • Polecenia 292

Komentarze

21

To do końca fazy grupowej ligi mistrzów zostajemy bez Kounde i Araujo. Trzeba ufać opatrzności, że Eric i Christensen wytrzymają do przerwy mundialowej bez kontuzji.

0

Atletico w natłoku meczów w końcu zacznie z niego korzystać w większym wymiarze to kwestia czasu. My nic nie musimy robić, trzeba wziąć na wstrzymanie.

1

jeżeli chłopak będzie się dalej rozwijał to jestem przekonany, że Alemany i Laporta staną na głowie, żeby przedłużyć z nim kontrakt.

2

@koksik2700 dokładnie, cała saga która zakończyła się odejściem Messiego była obliczona na finał: "zrobiliśmy wszystko żeby został, ale to było niewykonalne". Pomijając aspekt sportowy odejście Leo i Griezmanna mogło uratować klub przed bankructwem.

2

@Lionel_Messi10 myślę, że Laporta nie chce powrotu Messiego do Barcy, ale będzie do końca to ukrywał.

Zobacz wszystkie

64

Życzę klubowi i wszystkim cules żeby Kounde nie powtórzył losu swoich dwóch rodaków na tej pozycji i okazał się filarem klubu na wiele lat.

45

De Jong stał się ofiarą pensji jaką dostał za rządów Bartomeu i kwoty jaką zapłacił za niego klub. Nie są to stawki adekwatne do jego poziomu sportowego. Oczywiście jest to nadal świetny piłkarz, a kibice którzy go obrażają powinni się wstydzić. Trzeba zrozumieć że, Laporta po prostu robi to co musi, żeby klub stanął na nogi. Pomimo dużych wątpliwości etycznych co do metod rozwiązania sytuacji, moim zdaniem postępuje słusznie.

26

Niektórym osobom jest ciężko zrozumieć, że kluczową kwestią na to okienko poza wzmocnieniem kadry, jest zejście z płacami. Neto ma wysoki kontrakt, a za rok i tak odszedłby za darmo.

21

To do końca fazy grupowej ligi mistrzów zostajemy bez Kounde i Araujo. Trzeba ufać opatrzności, że Eric i Christensen wytrzymają do przerwy mundialowej bez kontuzji.

14

Coś mi się wydaje, że ostatnie doniesienia o Raphinhi nakręcane przede wszystkim przez Romero to próba nacisku na Dembele.

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?