La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

3

Wszyscy z was znienawidzili Neymara bo ktoś aktywował klauzulę nie jego wina że była taka mała... Chciał sobie zarobić każdy z nas by przyjął ofertę lepiej płatna.. Takie życie Messi też nas ładnie wydoil nie mówię tu że nie zrobił dużo nawet Crystyna w Realu tyle nie zarabiała co Messi taka prawda.. Zarząd Bartka się do tego przyczynił dawajac co róż większe kontrakty Messiemu.. Jasne najlepszy zawodnik ale jeżeli by nie dostawał takich kontraktów wtedy byśmy zobaczyli jak Messi kocha klub i czy by się zgadzał na inne warunki.. Dlatego jestem teraz za tym jak nie wyjdzie z Dembele czy Lewym za chore pieniądze w tym wieku i nie dadzą rady z Raphinha to brać Neya za 50 mln każdy popełnia błędy.. Dembele za Xaviego odżył i tak może być z Neymarem.. Taka moja opinia. Miłego dnia wszystkim.

37

@Robert1603 Bredzisz

46

@Robert1603 Przecież jak ktoś wpłaci klauzulę to nie ma obowiązku odejścia.

33

@Robert1603 Wypisałeś tu tyle głupot, że aż ciężko odnieść się do komentarza.

4

@Robert1603 To prawda o tym Messim, ale la bamba nie jest jeszcze na to gotowa. I nie tylko o Messim ale ogólnie o świętych krowach z Barcy. Od początku powtarzam, że Bartek nie jest czarno biały. To wychowankowie nas wydoili do tego stopnia, że już nie mieliśmy wyboru i dalej niektórych opłacamy.

10

@Robert1603 Po pierwsze to w kontrakcie znalazłaby się większa klauzula, gdy piłkarz z agentem wyrazili na to zgodę. Ale jeżeli ktoś bierze pod uwagę możliwość odejścia przed końcem kontraktu to nie zgodzi się na zaporową klauzulę i tak właśnie zrobił Neymar z tatą, a po drugie to nawet, gdyby ktoś wpłacił MILIARD to i tak decyzja nalezy do piłkarza czy podpisze kontrakt z danym klubem czy go oleje ciepłym moczem i zostanie tam, gdzie mu dobrze.

5

@Robert1603 dawno takiej odklejki nie przeczytałem.

0

@Robert1603 Ja go uwielbiałem jak grał w Barcy ale potem zleciał do Psg i to był początek jego końca ale jeśli wróci na warunkach Barcy to sam ruch martekingowy tego transferu to strzał w 10. A sportowo co by nie mówić to klasa sama w sobie.

1

@Robert1603
Jakby obniżył pensji to marzenie powrót Neymara, w Barcelonie by sie ogarnął jeżeli chodzi o zachowanie, a Neymar w formie to Neymar top.

0

@MesQueUnClub_87 o tym napisałem dają ci więcej zarobić odchodzisz proste.. Jesteś młody i myślisz że projekt będzie dobry człowiek uczy się na błędach..

0

@Firestone ty jesteś fanem Messiego Nie Barcelony

0

@Bartek22 jakich głupot slucham

6

@Robert1603 Napisałeś, że to nie jego wina, że klauzula jest taka mała. No to Ci odpowiadam, że to jego wina. Napisałeś, że to nie jego wina, że ktoś postanowił wpłacić klauzulę to Ci odpowiadam, że sam chciał odejść czyli jego wina, że go tu nie ma.

0

@MesQueUnClub_87 skąd wiesz jaka klauzulę zaproponował Bartek

1

@Robert1603 1. Nie jest winą Neymara, że miał taką niską klauzulę.
2. Każdy z nas przyjąłby ofertę lepiej płatną.
3. Domniemywanie, że Messi doił klub i nie wiadomo, jakby się zachował, gdyby tyle nie zarabiał, mimo że był gotów obniżyć pensję o ponad 50%.
4. Chęć kupna Neymara za 50 baniek (transfer nierealny finansowo, biorąc pod uwagę kwotę i pensję piłkarza).
5. Sprowadźmy z powrotem zdrajcę i pasożyta, każdy popełnia błędy.

0

@Robert1603 co? Wręcz przeciwnie, nie darzę Messiego jakąś sympatią i cieszę się, że już go tu nie ma.

0

@MesQueUnClub_87 W Barcelonie zawsze był ponad wszystko wszystkich Messi nie powiem że to błąd ale zespół to jest drużyna a ostatnie lata widzieliśmy jak wygląda drużyna

0

@Bartek22 Nie był zdrajca chciał też zarobić zarabiać jak Messi a 50 baniek za Lewego to transfer realny wg ciebie? W Realu tak nie było jak Crystyna robił staty to wina zarządu a Messi chciał zejść z pensji w wieku 33 lat to już trochę za późno

1

@Robert1603 Nie wiem ile zaproponował, ale powiem Ci co wiem.

Wiem, że w momencie pospisywania kontraktu Neymar był członkiem najlepszego ataku w formie Prime i w idealnym wieku piłkarskim. Nawet Mirek spod żabki zabezpieczyłby takiego zawodnika zaporową klauzulą.

Wiem też, że to piłkarz z agentem muszą zaakceptować punkt po punkcie jaki znajduje się w kontrakcie i dopiero wtedy przekazać do zarządu, że albo akceptuje 500mln klauzuli odejścia, albo że zaakceptujemy kontrakt jak kwota zostanie zbita do np. 222mln.

Wiem też, że jest to zawodnik, który ma ambicje to bycia liderem

Wiem też, że jego ojciec jest dobrym cwaniakiem i doskonale wiedząc, iż w Hiszpanii obowiązuje klauzula odejścia wziął ten manewr pod uwagę.

1

@Robert1603 Neymar to zdrajca i nie wiem, jak można mieć o nim inną opinię.
Tak, transfer Lewandowskiego jest dużo bardziej realny. Robert przede wszystkim dużo mniej zarabia. No i ma rok kontraktu, dzięki czemu może być prościej dojść do porozumienia. Już widzę, jak szejk puszcza Neymara do znienawidzonej Barcelony za 50 mln, a pazerny Brazylijczyk jeszcze znacznie obniża pensję, żeby tu przyjść.
Mogę o Messim powiedzieć to co Ty o Neymarze i będzie to dużo bardziej trafne, niż w przypadku Brazylijczyka. To nie wina Messiego, że tyle zarabiał. Może Bartomeu zaproponował mu kosmiczny kontrakt i Messi po prostu się zgodził.

0

@MesQueUnClub_87 pisałem skąd wiecie jaka klauzulę zaproponował Bartek może tak niska by tylko podpisać

0

@Bartek22 tak samo było z Neymarem zaproponowali mu kontrakt po prostu się zgodził.. Śmieszna klauzula to na pewno wina zarządu tak samo jak transfery które były nie przemyślane i płacone po ponad 100 mln

1

@Robert1603 A ja Ci napisałem po polsku, a nie po chińsku wszystkie logiczne wskazówki, które tworzą w całość jeden logiczny wniosek.

0

@Bartek22 dlaczego Messi nie został niby nawet nie mógłby grać za darmo a to ciekawe w tym wszystkim po tym jak obniżył pensje o połowę.. Wg mnie jasna sprawa Nie był w formie jak cała drużyna i szukał pieniądzyjak każdy człowiek

0

@MesQueUnClub_87 to ja Ci napisałem po polsku że nie wiesz jaka klauzulę miał Ney po podpisu kontraktu dopiero później wyszły fakty cwaniaku La Rambli

7

@Robert1603 Jakie fakty? i jaki cwaniaku? coś nie tak jest Tobą chłopaku? :D
Jedyne fakty jakie wyszły to takie, że jesteś mało inteligentny.

0

@Robert1603 Neymar przede wszystkim przyłożył łapę do oszustwa, jakim było wpłacenie klauzuli okrężną drogą, tak żeby nikt nie przywalił się do PSG ws. FFP. Przed jego odejściem nawet w drużynie pojawiały się głosy, żeby wreszcie się określił, zostaje czy odchodzi. Jest zwykłym cwaniakiem wprowadzającym toksyczną atmosferę. A ty naucz się pisać składnie po polsku, bo oczy bolą

0

@MesQueUnClub_87
Fakt jest taki że czujesz się najmodrzejszy i najlepszy na tej stronie..klauzule ustawia zarząd tak samo jak z Pedrim i czy teraz z Gavim mld euro czaisz to chłopaku!

0

@lukasz222 może i tak było.. Kolego.. Ale wszystko się rozchodzi o pieniądze

5

@Robert1603 ewidentnie brakuje ci świadomości pewnych faktów w temacie, nasuwa się więc pytanie - po co zaczynasz takie dyskusje?

0

@MesQueUnClub96 przecież napisał że każdy by przyjął ofertę lepiej płatną i że Ney chciał sobie więcej zarobić.
Nie mi oceniać czy każdy by przyjął oferte od p$g, ale robert1603 odniósł się do tego że była tam też jego wola.

0

@Robert1603 nie pisz wszyscy, bo ja się do tego grona nie zaliczam!

A z resztą twojego komentarza... też się nie zgadzam :P

2

@Robert1603 O czym ty gadasz..??
Jak ktoś wpłaci klauzulę to zawodnik nie ma obowiązku odejścia. Wybrał klub niewolników i tyle. W Barcelonie miał wszystko. Trochę go rozumiem, bo wówczas Messi był gwiazdą pierwszo planową. Wtedy jednak u nas miał walkę o wszystkie możliwe trofea w Europie (wtedy jeszcze). Poza tym, jak przejdziemy dzisiaj do rzeczywistości to Neymar jest już cieniem siebie. Niestety ale dla mnie skończył się jako piłkarz w człówce najlepszych. Na razie to on przepija końcówkę swojej kariery…

1

@Robert1603 Człowieku co Ty pie*olisz.. Jakie wydoil.. To że zarabiał krocie.. To swoja droga. Ale tyle, co Barcelona zarobiła na Messim to nawet sobie nie wyobrażasz. Koszulki z jego nazwiskiem same płaciły mu pensje. Nie mówiąc już o marketingu, ile firm sprowadził do Barcelony. Prawa do wizerunku, kibice też w dużej mierze przychodziły zobaczyć samego Messiego w akcji.

1

@Robert1603 Robert wstań, zesrałeś się. Jesteś jakimś trollem czy co?

0

@Crosby9333 no bez przesady, Barcelona przed pandemią sprzedawała ok. 2mln koszulek ogółem, to gdzie tu do spłacenia pensji Messiego po odjęciu kosztów? Swoją drogą ciekaw jestem konkretnych liczb nt. tego ile Barcelona zarobiła dzięki Messiemu, a ile na niego wydawała

2

@LS @Robert1603 To sprawdźcie dochody klubu z nim i bez niego i tylko ostatnie lata to się od razu pokaże...pewne zdziwko ogarnie. Może też zrozumiecie czemu tak Lewandowskiego chcą.

0

@Robert1603 Ale głupoty xd aż się prawie poplułem ze śmiechu xd zrobiłeś mi wieczór hehe :D pozdro

0

@Robert1603 użyłeś sobie Neymara żeby pojechać po Messim, czy co? Co ma jedno do drugiego?

0

@Robert1603 no i chuj że zarobił jak płakał co roku żeby wrócić , chłop miał wszystko , tylko przerosła go dyscyplina. W PSG zluzowali mu smycz to Mbappe go zjadł. MSN na zawsze ale niestety Neymar wszystko popsuł

1

@Robert1603 Dla mnie to, że Neymar odszedł za duże pieniądze do PSG, to żadna zdrada. Po prostu nie każdy musi być szczególnie przywiązany do barw klubowych, niektórzy traktują grę piłkę czysto zarobkowo i nie mnie to osądzać. Problem leży w innym miejscu - wszystko wskazuje na to, że Neymar wiedział o swoim transferze o wiele wcześniej, niż poinformował o tym klub, co z kolei spowodowało, że nie było zbyt dużo czasu na znalezienie kogoś na jego miejsce. W dodatku inne kluby dzięki tej informacji mogły windować ceny mocno do góry, bo wiedziały, że Barca musi kogoś kupić (i tak oto powstał transfer Dembele, w mojej opinii jeden z największych przepłaconych niewypałów w historii klubu).

Z litości nie wspominam już o sposobie pożegnania, czyli łzawym filmiku w Internecie i czytaniu z kartki. To już większy szacunek do kibiców przy odejściu okazali epizodyczni zawodnicy typu Arda Turan. No i, o ile mnie pamięć nie myli, to Neymar wraz z ojcem procesowali się z Barcą o premię za podpis na kontrakcie, który miał miejsce wtedy, gdy Brazylijczyk już wiedział o swoim odejściu. Tych wszystkich rzeczy zwyczajnie się nie robi, zwłaszcza klubowi, który z poziomu youtubowego grajka ligi brazylijskiej wynosi Cię do gwiazdy światowego formatu. Tak to widzę i stąd moja niechęć do tego zawodnika.

0

@Robert1603 Panie Robercie, tego się nie da czytać. W mowie robimy przerwy, w piśmie stosujemy przecinki.

0

Ja osobiście nienawidziłem Neymara jeszcze zanim dołączył do Barcelony. Jest strasznym pajacem. Wiadomo, niektórym może się to podobać, ale nigdy nie współgrało mi to z godnością człowieka reprezentowaną przez piłkarzy, których już w klubie nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy