O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 774
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 60

Komentarze

0

0

@Matix90 oczywiście jest tak samo skomplikowane, jak transfer Neymara. Wszedł z walizka pieniędzy i wyszedł z kartą swoją. U Dembele jest tak samo. To od jego widzi mi się, zależy czy odejdzie dzisiaj czy jutro. Więc sam w dupie byłeś i gówno widziałeś.

4

@LukaszUH Następny.. XD zrozumicie. Nic to nie da. PSG jedzie do biura la ligi, wpłaca klauzulę Dembele, zabiera jego kartę i wychodzi. Barcelona jedyne co może zrobić. To stanac w drzwiach i powiedzieć Dembele do widzenia.

5

@ToJa79 Ale jakie Papiery ma przetrzymać Barcelona? PSG jedzie do biura la ligi. Wpłaca klauzulę i zabiera kartę Dembele. To wszystko.

1

@LukaszUH Sprzedadzą Dembele i np kupią Barnardo Silve, który da dużo więcej niż Dembele (o ile gra, a nie jest w szpitalu)

Zobacz wszystkie

12

Roberto.. Alonso.. Alba... Xavi.. To j*bnie.. :/

6

Coś się chyba zepsuło. To samo czytałem gdy wypowiadał się Jordi Cruyff.

5

@Sewren122 Cancelo może i dobry obrońca, ofensywny wybiegany.. Ale ma problemy z głową swoją. Uważa się za gwiazdę, która ma grać w każdym meczu i pierwsze skład należy mu się z urzędu, przy tym obijając się na treningach.. Z Juve odszedł bo się pokłócił, w City to samo.. Do Bayernu ledwo przeszedł i też zdążył już fochami rzucać.. Milion razy wole Roque niż Cancelo

5

Blade wszedł i od razu każda akcja United obija się jak od ściany..

5

@ToJa79 Ale jakie Papiery ma przetrzymać Barcelona? PSG jedzie do biura la ligi. Wpłaca klauzulę i zabiera kartę Dembele. To wszystko.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?