O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 505
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 45

Komentarze

0

To odkrył Amerykę.. Mógłby się wysilic i powiedzieć coś od siebie, a nie same oczywiste rzeczy. To było tak pewne, jak to że jutro jest piątek

2

Nie ma co mówić. Xavi dał dupy w pierwszym meczu, swoją wymyślona obrona.. Ten Hag mając większe doświadczenie, zjadł Xaviego. Jak Napastnik ma dostać piłkę, skoro napastnik stoi na linię środkowej nasi wybijają piłkę z własnego pola karnego i w środku nie ma nikogo do przejęcia piłki? Tam stała cała obrona United plus Casemiro z Fredem. Jak mają wygrać pojedynek 6vs3? Z czego sam lewy na środku i na bokach boczni napastnicy.. Zbyt duże dziury w środku pola były i każda piłkę wybita przez nasz obronę, zbierali gracze United i szedł kolejny atak..

5

Blade wszedł i od razu każda akcja United obija się jak od ściany..

1

Kuźwa.. Alba gdzie Ty grasz Chłopie.. Przez Ciebie jest taka dziura, że United maaja autostradę na prawym skrzydle.. Alonso to samo.. Biega jakby miał węgiel na plecach... wycnodzi w podstawie z United.. Chłop gdzie ostatni raz zagrał pełne 90minut z Espanyolem w sylwestra..

0

Zobacz wszystkie

12

Roberto.. Alonso.. Alba... Xavi.. To j*bnie.. :/

6

Coś się chyba zepsuło. To samo czytałem gdy wypowiadał się Jordi Cruyff.

5

Blade wszedł i od razu każda akcja United obija się jak od ściany..

4

"Chwalą nas, mówiąc, że osiągnęliśmy w sposób autonomiczny, że hiszpański futbol będzie stabilny finansowo, i uważają, że trzeba podążać tą drogą." większych bzdur nie słuchałem XD kto ich chwali? Jest tak super stabilny finansowo, że hiszpańskie kluby nie mogą sprowadzać zawodników i wzmacniać swoich klubów. Chłop jest odklejony od rzeczywistości... Ciekawe co powie, jak mu odrzuca apelacje xD

4

Rozumiem, że to nie powinno tak wyglądać.. Bo jak można kupić narząd? Ale najważniejsze pytanie.. Mianowicie. Czy osoba oddająca miała pistolet do głowy przyłożony, że sie chłop zgodził? Nie. Zrobił to z własnej nie przymuszonej woli. Uratował komuś życie. To powinno się liczyć. Wiadomo że inni, których nie stać, czekają latami. Ale na pewno zrobili by to samo, co Abidal aby ratować życie swoje.. Ciekawe że jak Ronaldo wynajął sobie surogatke, za której zapłacił, aby tak się zrzekła praw do dziecka po narodzeniu.. To już jest w porządku.. ????

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?