O sobie

  • Zainteresowania Gra w piłkę nożną, granie w gry komputerowe, rower.
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FcBarcelona,
  • Barcelonie kibicuję od Urodzenia ;-)

Statystyki

  • Dni w serwisie 301
  • Liczba komentarzy 101
  • Polecenia 133

Komentarze

1

@Azacca Imo powinni zmienić regulamin. Czy w regulaminie jest coś o szczepieniu np. na grype ?(Jeśli tak to moja wypowiedź nie ma sensu) Pandemia się skończyła, nadal ludzie chorują na covid, tak samo jak na inne choroby, ale nie ma już wyjątkowej sytuacji, gdzie trzeba blokować większą ilość zakażeń.

0

@tko Dopiero to zauważyłeś ? ;-) To jest fenomen Polskiej reprezentacji. Tam po prostu brakuje drużyny, troche tak jak było w psg. Są piłkarze, ale drużyny ni ma. No i jeszcze ci piłkarze na reprezentacji z niewiadomego powodu tracą formę. Odpowiadając na pytanie: nikt nie wie co tak na prawdę jest nie tak, ale są domysły i coś jest nie w porządku.

1

@Magicc89PL Mnie bardziej bolała raczej ich skuteczność ;-)

0

@Bocheno1 wkurzyć Casemiro ?
Bo widzisz to jest ironia. Jestem kibicem barcy i ustawiłem sobie na avatarze głupiego casemiro.

0

Jak dla mnie to ważniejsze od tego żeby lewy strzelił, jest wygrana barcy w tym meczu.

Zobacz wszystkie

15

Już sie nie moge doczekać kupienia koszulki z lewandowskim na plecach i herbem barcy.

12

Czyli ugadali z memphisem nowy numer najwyraźniej.

10

Prosze nie. Ten bernardo coś mi śmierdzi niewypałem. Rozumiem że jest brak na prawym pomocniku w 3-4-3, ale kessie i gavi mogą tam grać. A co do marcosa alonso to nawet jeśli nie będzie godnym zmiennikiem alby to nie koniec świata bo i koszt operacji mniejszy. Ale przy bernardo się tu mówi o cenie 80-100 mln. Jak dla mnie dejonga fajnie by było sprzedać, ale nie jest to priorytet, a kase którą z niego zarobimy zostawić, zamiast kolejnej dźwigni.

8

Oby coś z niego było wreszcie

7

@Azi Ja wierzę że Laporta z zarządem wie co robi. Oni chyba naprawdę nie są głupsi od nas - kibiców-specjalistów z larambli. Jeśli ich pracą jest zarzadzanie np. klubem tak, aby przynosił zyski to muszą wiedzieć co robią.