O sobie

  • Zainteresowania Gra w piłkę nożną, granie w gry komputerowe, rower.
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FcBarcelona,
  • Barcelonie kibicuję od Urodzenia ;-)

Statystyki

  • Dni w serwisie 814
  • Liczba komentarzy 104
  • Polecenia 135

Komentarze

1

@Matix90 Weź kilka głębokich oddechów i przeanalizuj wypowiedź @HypeR jeszcze raz. Jeśli nadal będziesz uważał, że on "wielbi" wyżej wymienionych zawodników to współczuję.

0

@MrCental No dobrze ale czy jest trener który podejmie sie trenowania barcy i nie będzie po roku ...out

2

Wiem że nikt o to nie pytał, ale chciałbym coś powiedzieć. Ludzie, którzy piszą, że xavi out to chyba jakieś tępe dzidy. Barca jest 2 w LL, Xavi nie jest w barcy nawet rok, w zeszłym sezonie gdzieś ze środka tabeli nas wyciągnął(oczywiście nie samemu), z Bayernem nie było siary i ogulnie przez pewien czas jakoś ta drużyna działała. Dając trenerowi rok i pomimo tego że nawet nieźle mu idzie go zwalniać to jakiś idiotyzm. Eric popełnił kilka błędów, ale jeśli o czymś to świadczy, to o braku doświadczenia w tego typu meczach, to samo co z xavim, rok to czas na podstawie którego można wyciągać wnioski ale nie zwalniać ! Zwłaszcza jak eric ma 20 lat.

1

@Azacca Imo powinni zmienić regulamin. Czy w regulaminie jest coś o szczepieniu np. na grype ?(Jeśli tak to moja wypowiedź nie ma sensu) Pandemia się skończyła, nadal ludzie chorują na covid, tak samo jak na inne choroby, ale nie ma już wyjątkowej sytuacji, gdzie trzeba blokować większą ilość zakażeń.

0

@tko Dopiero to zauważyłeś ? ;-) To jest fenomen Polskiej reprezentacji. Tam po prostu brakuje drużyny, troche tak jak było w psg. Są piłkarze, ale drużyny ni ma. No i jeszcze ci piłkarze na reprezentacji z niewiadomego powodu tracą formę. Odpowiadając na pytanie: nikt nie wie co tak na prawdę jest nie tak, ale są domysły i coś jest nie w porządku.

Zobacz wszystkie

15

Już sie nie moge doczekać kupienia koszulki z lewandowskim na plecach i herbem barcy.

12

Czyli ugadali z memphisem nowy numer najwyraźniej.

10

Prosze nie. Ten bernardo coś mi śmierdzi niewypałem. Rozumiem że jest brak na prawym pomocniku w 3-4-3, ale kessie i gavi mogą tam grać. A co do marcosa alonso to nawet jeśli nie będzie godnym zmiennikiem alby to nie koniec świata bo i koszt operacji mniejszy. Ale przy bernardo się tu mówi o cenie 80-100 mln. Jak dla mnie dejonga fajnie by było sprzedać, ale nie jest to priorytet, a kase którą z niego zarobimy zostawić, zamiast kolejnej dźwigni.

8

Oby coś z niego było wreszcie

7

@Azi Ja wierzę że Laporta z zarządem wie co robi. Oni chyba naprawdę nie są głupsi od nas - kibiców-specjalistów z larambli. Jeśli ich pracą jest zarzadzanie np. klubem tak, aby przynosił zyski to muszą wiedzieć co robią.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?