La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 832 Culés

1

Dawać mi tą decyzję w sprawie Djokovicia

0

@MesQueUnClub96 Nie wpuszcza go na turniej

1

@MesQueUnClub96 Oby nie zagrał, zasady to zasady i nie ma wyjątków

37

@Azacca oby zagrał

0

@MesQueUnClub96 A według regulaminu w US Open mogą zagrać niezaszczepieni?

5

@Azacca Nie, ale ja mam nadzieję że zagra.

Pamiętaj, że zawsze może dostać wyjątek.

13

@Azacca oby zagrał, bo szczepionki i tak nic nie dają :) :) :) :) :)

1

@MesQueUnClub96 A z jakiego powodu ma być ponad regulaminem?

6

@Azacca Każdy ma prawo zagrać.
Właśnie przez takie zakazy ciężko będzie pobić Djoko rekordy.

Bo chyba nie ma wątpliwości,że to jeden z głównych faworytów w Australii i USA.


0

@Sysia11 Zagrać ma prawo każdy, który jest zaszczepiony

12

@Azacca z takiego, ze takie zasady sa z dupy i niczemu ani nikomu nie sluza :) mam nadzieje, ze pomoglem. Czy jest zaszczepiony czy nie to w taki sam sposob moze zarazic innych jak i siebie. Amen.

1

@malicinho Sierpień 2022 a ty dalej nie wiesz jak działa szczepionka xD

3

@Azacca jak działa?

0

@nioton Zmniejsza ryzyko zgonu i ciężkiego przebiegu choroby, ale nie chroni przez zakażeniem

11

@Azacca no ciekaw jestem jak działa wg Ciebie? W żaden sposób nie zmniejsza to transmisji. Poza tym. Nie róbmy sobie jaj z tą pandemia. Dawno się skończyła i nigdy nie była na tyle groźna, by takie cyrki robić
Analogicznie z zakazem gry dla Rosjan i uwaga...Białorusinów xD parodia jedna wielka. Kiedy sport miesza się z polityką, to nigdy nic dobrego nie wychodzi.

16

@Azacca no więc właśnie xD więc jaki to jest argument, by Djokovic nie grał? Co najwyżej on się zarazi i zachoruje ciężko.

12

@Azacca Z tego co napisałeś wynika, że Djokovic bierze odpowiedzialność za swoje zdrowie, więc w czym problem? XD

1

@Azacca No właśnie nie, bo niezaszczepieni Amerykanie mogą zagrać. Kibice też nie muszą być zaszczepieni ;)

0

@michal26 Jak działa napisałem wyżej, a zakaz gry dla Rosjan i Białorusinów jest całkowicie uzasadniony.
@Medium Nie, ponieważ im więcej niezaszczepionych tym większe szanse, że wirus będzie dalej mutował i przez to będzie oporny na szczepionki. Serio, jesteście tak oporni na wiedzę, że aż przykro patrzeć xD

5

@Azacca czyli jak będzie jedynym niezaszczepionym, to tylko on może ponieść jakieś konsekwencje, czego ma świadomość.

4

@MesQueUnClub96 Niestety raczej go nie wpuszczą. Ale przynajmniej wygrał Wimbledon, nie będąc zaszczepionym, a inni wylecieli z turnieju przez covida chociaż się szczepili xd

0

@MesQueUnClub96 Przeczytaj co napisałem wyżej

0

@Azacca no właśnie do tego się odnosiłem. Przecież byłby jedynym niezaszczepionym na tym turnieju.

0

@MesQueUnClub96 Przecież nie zagra już go nie było na plakacie to wiadomo że nie będzie

6

@Azacca Śmiech na sali.Dalej się chcą bawić w tego koronawirusa??Chłopie,kto chciał,to się zaszczepił,kto nie to nie.Grał w innych turniejach i co później pojawiło się jakieś ognisko korony czy co??Zasady??

0

@MesQueUnClub96 I myślisz, że w trakcie turnieju miałby kontakt wyłącznie z zaszczepionymi tenisistami?
@Recha_0684 No właśnie. Przez tych, którzy się nie zaszczepili wirus miał warunki do mutowania i zamiast całkowicie rozwiązać problem pandemii dawno temu wirus nadal sprawia problemy

1

@Azacca Skoro zmniejsza ryzyko zgonu i ciężkiego przebiegu,to co ma do tego Djoković ?? Chyba najwyraźniej lubi ryzyko.Coś jakbyś spał w zimę, przy otwartym oknie bez majtek...

0

@Recha_0684 Przeczytaj to, co napisałem wyżej. A w analogie to ty totalnie umiesz xD

0

@Azacca jego crew, też nie jest zaszczepiony, a cały czas mają kontakt ze sobą.

0

@MesQueUnClub96 No właśnie, a wirus ma idealne warunki żeby mutować w ich organizmach, a to nadal nie wszyscy, z którymi Djokovic miałby kontakt w trakcie turnieju

0

@Azacca
Tak jestem oporny pod tym względem.
I zaskoczę Cię bo niezaszczepieni Amerykanie mogą zagrać w tym turnieju.
Zresztą nie pozwalać zdrowemu gościowi zagrać w turnieju jest śmieszne.

4

@MesQueUnClub96 Sandgren jest też nieszczepiony i będzie grał.

0

@mekston chociaż on akurat jest Amerykaninem. Ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz.

0

@Azacca bardzo dobrze wlasnie wiem jak dziala :) zaprzeczysz, ze szczepienie zarazaja i moga sie zarazic? To czyja niewiedza wyjdzie? ;)

0

@Azacca no wlasnie, wiec jaki wplyw na niego ma ten glupi przepis? On krzywdy przez to innym nie zrobi. Bo czy szczepiony czy nie i tak ich moze zarazic a swoje zaraznke hierze na swoja odpowiedzialnosc. Czego tu nie rozumiec? Ma rozum.

1

@michal26 dokladnie ale kolega nie rozumie :)

1

@Azacca Tragedia z Tobą chłopie.Jak twierdzisz, że zaszczepiony też choruje,to chyba też może w nim mutować.Szczepionki miały powstrzymać zachorowania i zaszczepiony miał nie zakażać.No a w stu procentach miała powstrzymać przed zgonem.Nic z tych rzeczy się nie stało.Zaszczepieni chorowali,zakażali i umierali.To w czym pomogła szczepionka?? Pomogła w interesie korporacji farmaceutycznych.No i najlepsze na koniec.Po co ta segregacja??


2

@MesQueUnClub96 tak, bo w przypadku USA to już pisałem, że nie ma już albo nie powinno być żadnych restrykcji.

Tak czy inaczej to i tak pewnie ostatni duży turniej jaki przegapi z powodu covid jeśli faktycznie potwierdzi się, że regulacje nie zostaną zmienione.

W przypadku Australii bodajże teraz nawet był jakiś case pływaka ostatnio który też miał podobny temat oraz nowe władze w Australii też będą mu sprzyjać w kontekście zniesienia bana.

1

@michal26 W kazdym kraju sport miesza się z polityką, Rosja to nie wyjątek.
Jak dla mnie to parodia z tymi neutralnymi flagami, jeśli na jakiś kraj zostały nałożone sankcje to wszyscy sportowcy powinni mieć zakaz lub zmieniają obywatelstwo ale bez opcji powrotu

0

@Pavlogoalkeepe Jeśli rzeczywiście niezaszczepieni Amerykanie mogą grać to jest to niesprawiedliwe, powinni mieć zakaz jak reszta niezaszczepionych
@malicinho Nie zaprzeczę, bo sam o tym wyżej pisałem. A niewiedza wyjdzie twoja, bo nadal nie rozumiesz jak działa szczepionka. A jeśli chodzi o branie odpowiedzialności to jesteś w błędzie, bo właśnie przez osoby niezaszczepione wirus nadal ma warunki do mutacji
@Recha_0684 Nie, szczepionki nie miały chronić przed zakażeniem ani przez zarażaniem innych

2

@Azacca zastanawia mnie czemu nie jesteś za tym, by znieść ten kretyński przepis?

0

@michal26 Bo nie uważam żeby ten przepis był kretyński, kretyńskie dla mnie to jest nieszczepienie się

0

@Azacca To se odwiń narrację psychopaty Horbana i despoty Niedzielskiego.Zresztą nie tylko oni o tym mówili.Jesteś niedoinformowany, albo chcesz być.

0

@Medium nie wytłumaczysz, tak w tv powiedzieli, amen.

1

@MesQueUnClub96 juz wiem skąd gazet zaczęły pisać o tym, że Serb się wycofał. W jego oficjalnym grafiku nie ma wpisanego US Open i to dlatego.

0

@mekston ale do startu nadal jest zgłoszony. Nawet jak masz stronkę Live ATP to Zverev który oficjalnie jest out już nie jest jako seed, a Nole cały czas jest.

1

@MesQueUnClub96 dlatego te newsy to na ten moment sa faki. Grafik na stronie nie jest decyzja - moze byc nieaktualizowany tez itp.

Zapewne jest czekanie do ostatniej chwili czy zmienia przepisy czy nie.

1

@mekston no skoro w czwartek są drabinki to musi być do tego dnia.
Swoją drogą, albo Nole wystartuje albo Hubi będzie TOP8 seedów. Suffering from success.

1

@MesQueUnClub96 ciekawe czy będzie Hubi z Montrealu czy z Cincy

0

@Recha_0684 A masz wypowiedź kogoś niezwiązanego z rządem? Bo opinie tych dwóch nie są nic warte

1

@Azacca Ja pie...le, gościu jesteś Ty poważny?? Wielu "specjalistów"to mówiło.Horban nie jest związany z rządem.Grzesiowski,Sutkowski,Simon.No i sam se odpowiedziałeś, że ci co to mówili, są nic nie warci.
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie.Skoro zaszczepieni chorowali i zakażali,to skąd wniosek, że koronawirus mutował tylko u niezaszczepionych?A może na odwrót było??

0

@Recha_0684 Horban jest głównym doradcą Morawieckiego ds. Covida, więc jest związany. Czekam na konkretne wypowiedzi ludzi niepowiązanych z rządem

0

@Azacca Sutkowski,Grzesiowski, Simon.Odpowiesz na pytanie,czy będziesz kluczył??

0

@Recha_0684 A masz ich konkretne wypowiedzi? Poproszę o linki

1

@Azacca Hahaha.Jesteś śmieszny.Poszukaj sobie.Widzę, że nadal kluczysz z odpowiedzią.Szczep się i 59 razy.Nic mi do tego.Ale nie mieszaj w to innych, którzy nie chcą się szczepić.


0

@Recha_0684 Czyli nie masz, tak myślałem xD

1

@Azacca Haha.Jesteś żałosny.Jak Ci napisałem, że Horban i Niedzielski,to mówisz, że nic nie warci,bo z rządem powiązani(Też nie wysłałem Ci linka z wypowiedzią)Jak Ci napisałem, że inni "znawcy"to mówili kilka razy,to piszesz, że nie mówili bo Ci linka nie podesłałem.Typowy foliarz...Napiszesz odpowiedź,czy jesteś plackiem??

0

@Recha_0684 Jak podasz linki do tych wypowiedzi to odpowiem na twoje pytanie, czekam ;)

1

@Azacca To czekaj.Typowe tęczowe zagrywki.

0

@Recha_0684 Tęczowe xDD

2

@Azacca
Jaki zakaz dla wszystkich?
Jest niesprawiedliwe, ale to Novakovi powinni pozwolić, a nie zakazać tamtym. Byłaby jeszcze większą dyskryminacja, teraz tylko hipokryzja.

Zresztą w UK już paradoksy dobre były
Zaszczepieni potracili turniej przez to, że zachorowali, a ten który miał być najbardziej zagrożony niezaszczepiony, wygrywa na spokoju cały turniej.

1

@MesQueUnClub96 Chora akcja, przecież zaszczepieni tak samo roznoszą covida jak niezaszczepieni, co za chory świat, a będzie jeszcze gorzej

0

@Azacca


1

@Azacca Imo powinni zmienić regulamin. Czy w regulaminie jest coś o szczepieniu np. na grype ?(Jeśli tak to moja wypowiedź nie ma sensu) Pandemia się skończyła, nadal ludzie chorują na covid, tak samo jak na inne choroby, ale nie ma już wyjątkowej sytuacji, gdzie trzeba blokować większą ilość zakażeń.

« Powrót do wszystkich komentarzy