La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

83

Baśce, która wylansowała sie dzieki reklamom PLAYA odcięło chyba prąd. Są i konsekwencje takiego zachowania.


79

@Ojciec5tkidzieci właśnie czytałem jej wpisy na insta, oczywiście jedyne komentarze wsparcia to oderwani od rzeczywistości marni polscy aktorzy.
Większość osób po niej ciśnie, i słusznie.

58

@Ojciec5tkidzieci To jej już dawno odcięło prąd.

4

@Ojciec5tkidzieci gdzie niby napisała nie prawdę? Może i robią to w sprawie naszego państwa ale nadal nie robią dobrze i można mieć co do tego zastrzeżenia.

8

@Ojciec5tkidzieci przecież to sa bandyci ludzie wpier…za przeproszeniem liście i pija wodę z kałuży co to w ogóle ma być ?? Ukraina lata 30 ? A wszyscy podejrzewam z tej straży granicznej albo większość lata do kościoła co niedziele …cholerni hipokryci

67

@Mixtape ale co nas obchodzi co kto je za naszą granicą?

9

@Chaoss zwykła ludzka przyzwoitość nakazuje pomóc chociaż trochę tym ludziom a nie odsyłać na poniewierkę po lasach głodnych,wielcy katolicy leżący krzyżem w kościele.Trzeba być wyjątkowym skur żeby tak traktować ludzi

65

@Mixtape zapraszamy po pomoc na legalne przejście graniczne.

Dziwnym trafem, było tylu geniuszów w historii , takie pieniądze, a jednak problemu głodu jeszcze nikt nie rozwiązał. Jak myślisz, dlaczego ludzie na świecie głodują?

4

@Chaoss tak już im pomogą pisowski rząd traktuje ludzi jak śmieci okradają nas na każdym kroku ludzi maja za nic dla nich się tylko kasa liczy i stołki

70

@Mixtape To przygarnij rodzinkę takich pod swój dach i dokarmiaj cały rok.
Mają przejście graniczne to niech tam idą. Obecnie znajduje się większość z nich na terenie Białorusi i nie można im pomóc w inny sposób.

40

@Mixtape ale po co wplatasz tutaj Pisowski rząd?
Co jak co, ale takim działaniem podnoszą sobie słupki poparcia, i niestety dla nas, słusznie.

Komentarz usunięty

1

@kamilo0066 wolałbym ich dokarmiać niż dokarmiać patole która ma w dupie robote i żyje tylko miedzy innymi z moich podatków a ja pracuje po 10 h dziennie żeby jakiś dzieciorób bezrobotny miał na browary

44

@kynio302 No to wtedy będę używał legalnych przejść.

@Mixtape xd
A jeśli Ci imigranci to taka sama patola?
Poza tym tej twojej patoli jest nikły procent w Polsce, więc jesteś trochę oderwany od rzeczywistości, a jak narzekasz na pracę po 10h to znajdź sobie inną.

4

@Chaoss xD to jest to że PiS okrada wszystkich na każdym kroku a debile dalej na nich głosują.Znikły % ? Praktycznie większość co PIS wybrała do władzy to margines społeczny.Debile,nieroby,ciemnota w znacznej większości

Komentarz usunięty przez użytkownika

57

@thecreativepl Samo przywalanie sie do SG, która realizuje zadania zgodnie z obowiazującą ustawą jest głupie, a nazywanie ich "mordercami" to już w ogóle świadczy o tym, że ta kobieta nie ma pojecia o czym pisze.
I jeszcze te bluzgi. Miały one podkreslic dramatyzm sytuacji? Nie wyszło. Pani Kurdej-Szatan przesadziła, tak jak pan Frasyniuk kilka tygodni temu.

44

@Mixtape czekaj, czekaj.
Chcesz mi powiedzieć że 40% Polskiego społeczeństwa to debile, nieroby i ciemnota?
Obecnie to ty się zachowujesz swoimi tekstami jak ciemnota.

@Ojciec5tkidzieci ale czego mamy oczekiwać od Baski? Ona nawet w reklamie Play nie potrafi zagrać.
Skończy się uroda, to skończy się aktorska kariera tej pani.

3

@Chaoss system liczenia głosów jest powalony.No jak słucham tych debili z PIS-u co oni za pierdoly wygadują jak rozkradają ten kraj na każdym kroku,kompromitują Polskę na świecie i w Europie to dochodzę do wniosku że ci co na nich głosowali to nie sa zbyt rozgarnięci ludzie

43

@Mixtape gdybyśmy nie mieli tak fatalnej opozycji to może i ci,, głupi,, ludzie głosowaliby inaczej.

2

@Chaoss ale ja się zgodzę z tobą że opozycje mamy fatalną i to jest problem.Różnimy się w poglądach ale to normalne.Ja po prostu uważam że jakoś można by spróbować chociaż trochę pomóc tym ludziom na granicy żeby nie było takich dramatycznych sytuacji.Ja może użyłem trochę za ostrych słów sorry

17

@Mixtape No niestety, może i w większości (może i każdy) to niczemu winni ludzie, ale nie można ulegać takim prowokacjom i tyle.

Niestety ale zawsze zwykly szary człowiek cierpi najbardziej.
Na wojnach nie giną rządzący, generałowie,ministrowie itp, tylko mrowki w postaci cywilów i żołnierzy.

30

@Mixtape "A wszyscy podejrzewam z tej straży granicznej albo większość lata do kościoła co niedziele …cholerni hipokryci"
Nie mam pojecia jaki procent funkcjonariuszy SG bierze udział w niedzielnym nabożenstwie, jednak to nie ma w tym przypadku znaczenia. Oni maja realizować zadania zapisane w ustawie z 1990r. To jest formacja mundurowa i podobnie jak np. z policja, kiedy trzeba, nalezy działać stanowczo. Są osoby, ktorym moze sie to nie podobac - zdaje sobie z tego sprawe. Jednak w oficjalnych dokumentach powierzono im takie zadania i muszą je realizować.
Hipokryzje to mozna wytknac osobom pokroju osiedlowych dewotek, ktore same od siebie np. obgaduja cale osiedle, chociaz co niedziele przyjmuje na swoj jezyk "ciało" Chrystusa. ;)

4

@Chaoss Właśnie to jest to, niech idą na legalne przejście graniczne, a nie pozują do fotek w lesie przy płocie. Przecież to jest prosta rzecz, nie wpuszczamy to nie wpuszczamy i próby nielegalnego przejścia przez granice, niszczenie płotów, rzucanie gałęziami w SG utwierdza tylko w przekonaniu że to słuszna decyzja. Państwa, które sobie powpuszczały wszystkich takie jak Francja czy Niemcy idealnie pokazują że z ratowaniem imigrantów można strasznie szybko przesadzić i potem mieć problemy. Polska sama w sobie ostatnimi czasy jest wystarczająco w 4 literach, żeby jeszcze bardziej sobie dokładać. A próby nielegalnego przejścia przez granice to raczej przestępstwo...

2

@Ojciec5tkidzieci Ta XXXXX(epitet) to powinna im na kolanach dziękować a nie opluwać. Gdyby to ludzkie 0 miało z dnia na dzień zniknąć z naszej rzeczywistości to nikt by tego nie zauważył, w przeciwieństwie do naszych funkcjonariuszy którym powinniśmy być wdzięczni z całego serca.

16

@Mixtape no ale czego Ty nie rozumiesz? Są przejścia graniczne niech tam idą i legalnie dostaną się do kraju a nie przez lasy. Jedź Ty do innego kraju, postaraj się przedostać przez granicę nielegalnie to dostaniesz deport i szybciej wrócisz do swojego kraju niż przyjechałeś, tylko tutaj nie wiem czemu takie szopki się rozgrywają. Zresztą oni nie są po naszej stronie tylko Białorusi.

6

@Ojciec5tkidzieci Może ją Szatan opętał?

konto usunięte

3

@Ojciec5tkidzieci Mam nadzieję, że aktorka faktycznie cierpi psychicznie z tego powodu. Jej ból to moja radość. Ale znając życie, jak to jest w wypadku celebrytów, piszą tylko takie rzeczy dla atencji i publiki. Już nieraz oznaczano migrantów i inne przypadki wykorzystywano dla zwiększania popularności, gdzie tak naprawdę mieli ich gdzieś, co pokazała Joanna Moro, gdzie oznaczała ludzi doznających tragedii, współczujący wpis, a obok zdjęcie w bikini. Tutaj pewnie tylko dla zasięgów, bo nie ufam im w ich bezinteresowność. Gdyby byli bezinteresowni to przyjęliby migrantów pod swój dach za własne pieniądze. Mają wszystko, wpływy, zasoby, a nie chcą nikomu pomóc tak naprawdę. Jak to się mówiło? Po owocach ich poznacie, a tacy celebryci tylko gadają, a nic się nie podzielą domem czy kasą z potrzebującymi. Tak to każdy głupi potrafi, tylko gadać. Pamiętam Ikera Casillasa, który leciał do Afryki pomagać, gdy miał wolne. A co ona zrobiła dla migrantów? Składała jakieś wnioski o to, że przyjmie jakąś rodzinę pod swój dach jak nie chce się jej czterech liter ruszyć do Afryki?

konto usunięte

2

@kamilo0066 Ja przygarnąłem. Ma się dobrze i poszła na swoje. Czy ty przygarnąłeś jakieś niechciane dziecko, które uniknęło aborcji?

konto usunięte

0

@Persyfl Jeśli to prawda to szacun.

6

@Ojciec5tkidzieci Kobieta która zamiast mózgu ma ziarnko ryżu.Nie dziwie się ,że była wstanie sklecić tego typu zdanie na swoim koncie.Co tutaj więcej można dodać.

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@Azbest Widzę, że zainspirowałem ludzi, bo zaraz niżej pojawił się komentarz o "ciapatych agresorach" :/

konto usunięte

7

@Mixtape trzeba być niezłym debilem żeby łykać propagandę Łukaszenki.On tylko czeka żebyśmy pierwsi otworzyli ogień na granicy.

1

@Ojciec5tkidzieci Mogła dodać więcej jeszcze przekleństw i wykrzykników na pewno by to coś dało xD Nie wiem dlaczego ludzie w dzisiejszych czasach mają tendencje do zachowywania się jak 5 letnie dzieci które się rozryczą bo coś tam i będą ryczeć aż zmęczony rodzić im tego nie da. Jeśli chcemy coś zmienić to działajmy jak dorośli ludzie a nie dzieci... A tak na marginesie to Polske już całkiem popier* z tymi "ośrodkami monitorowania". Najpierw Ci katoliccy potem Ci od rasizmu i homofobii a teraz se wymyślili jakiś antypolonizm xD

6

@Persyfl A co ma piernik do wiatraka? Wiem że prowokacje to twój konik, ale nie ze mną tak słabe numery.

1

@Ojciec5tkidzieci tak się zastanawiałem, o kim tak ostatnio głośno jest i co to jest za Baśka. Może dlatego że w ogóle TV nie oglądam, poza meczami mam braki popkulturowe :)

konto usunięte

0

@kamilo0066 Tę samą logikę zastosowałem po prostu.

konto usunięte

0

@AxelF Och nie! Wyłączyłeś telewizor i włączyłeś myślenie? Już nie będziesz lewakiem? :P

0

@Chaoss To chyba oczywiste, że większość ludzi jest mało inteligentna i jedyne co widzą to przysłowiowy kawałek kiełbasy. Chyba nie sądzisz, że 40% ludzi w Polsce to inteligentni ludzie potrafiący patrzeć szerzej i dalej? Polska ma wybitne jednostki, ale ogólnie jako kraj jesteśmy przeciętni.

0

@Granto odpuść sobie te wyliczenia.

0

@Mixtape Czyli polowa krajau? XD

7

@Ojciec5tkidzieci celebryci to bardzo tępe towarzystwo

0

@Chaoss Dziękuję za Twoją cierpliwość z tym osobnikiem. Dałeś mi nie lada rozrywkę :D Idealny przykład jak telewizor myśli za człowieka i czyni go bezrozumną, reagującą na prostackie emocje jednostką. Dzięki!

0

@PsychoFanBlaugrana2 wisisz mi piwko :D

6

@Mixtape
Po jakiej i czego dawce wyprostowało ci zwoje mózgowe?
Czasem warto wiedzieć czego unikać.
Człowieku, ty ziejesz nienawiścią.
Wyłącz telewizory i Internet, wyrzuć gazety, jedź w Bieszczady - tam jeszcze miejscami nie ma zasięgu telefonicznego. Kilka miesięcy pobytu na odludziu i ozdrowiejesz

6

@Mixtape no ale popatrz na to, że jakbysmy zaczęli im pomagać to pod granicą pojawialiby się ciągle nowi i nowi - mają legalne przejście graniczne więc niech tam idą.
Nie dajemy jedzenia ludziom PO STRONIE BIAŁORUSI - źle
bronimy granic polski i UE - zle
nie wpuszczamy do kraju nielegalnych uchodźców - zle
trzeba być serio jakimś ślepym i głupim zeby nie widzieć i nie rozumieć tego co robi Łukaszenka z kumplem Władkiem

6

@Ojciec5tkidzieci
Typowe lewackie zatrucie mózgu na które nie ma lekarstwa. Zawsze płaczą o mowie nienawiści, a sami ją stosują. Gdyby Play było poważną firmą (a raczej taką nie jest) za takie odpały powinna wylecieć z ich kampanii promocyjnej na zbity pysk. Dobrze, że nigdy nie miałem telefonu, czy czegoś innego w tej "tolerancyjnej" sieci.

0

@pluszek taaa jak jakoś wylewa się tu regularnie prawicowe szambo to nie widziałem żebyś protestował

konto usunięte

0

@Persyfl "Widzę, że zainspirowałem ludzi" - nie to było moją intencją.

2

@Mixtape o czym Ty pierd.... człowieku tam trzeba twardo stać na swoim albo zaraz będziesz miał tutaj syf taki ,że szok albo wojne

1

@Ojciec5tkidzieci no ladnie sie odkleila :)

0

@Mixtape
Ale to co tu piszesz nie ma nic wspólnego z lewicą, prawica czy centrum! Zacząłeś wściekłą nagonką na SG a potem pojechałeś równo po wszystkich kto wpadł ci pod rękę.
Nie chce mi się szukać i czytać twoich postów, ale mam przeczucie że pewnie wiele razy protestowałeś przeciw hejtowi.
Ale nadal nie mam odpowiedzi czego unikać :)

konto usunięte

6

@Mixtape fajnie jest tak opluwać służby, które wykonują swoją robotę, abyś ty i tobie podobni mogli właśnie na spokojnie w internecie się wyszumieć. Nic takich ciężkich przypadków jak ty nie uczą przykłady Niemiec, Francji, Grecji, Turcji, gdzie poluzowaniem sprowadza się na siebie falę nie kilku, nie kilkunastu, a nawet nie kilkudziesięciu, tylko setek tysięcy ludzi, którzy dostali cynk i ciągną niczym muchy do lepa. Zanim zaczniesz pluć na mundur po raz kolejny to się 3 razy zastanów. Nie kieruj się emocjami, które ci sprzedają. Ogólnie to powinno się bardziej restrykcyjnie podchodzić do obrazy funkcjonariuszy, bo teraz byle lep, jak ta Barbarka może sobie nimi mordę wycierać.

1

@Persyfl jeny, muszę sprzedać dzieci w jazyr żeby mieć czas na TV. Wtedy będę i lewakiem i wyłączę myślenie :D Tyle wygrać za jednym razem :)

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

1

@Ojciec5tkidzieci
Baśki nie lubię, to jednak prawdę napisała i wielu ludzi uważa podobnie jak ona.
A to, że niektórzy łączą to z playem? Cóż, (prawie) wolny kraj, to niech robią co chcą.

konto usunięte

0

@Kurkmen Widzę odwaga u ciebie jak u straży :)

0

@Persyfl a to SG ma swojej pracy nie wykonywać?

konto usunięte

1

@Chaoss Wykonywać, jak najbardziej, a potem się tłumaczyć, że tylko wykonywali rozkazy. Przecież u mundurowych to się zawsze sprawdza.

0

@Mixtape no tak, wolałbyś ich dokarmiać i w sumie nic nikomu do tego. Ciekawe co byś zrobił jak po tym dokarmianiu zgwałciłby Ci żonę lub dziewczynę...

konto usunięte

0

@Chaoss brak slow na ciebie idz głosój na Jarka i bandę a ja się cieszę, że od 2006 poza Polską!!!

0

@MessiIniestaRonnie użyje twojego poziomu.

Rob rób tam na zmywaku, u nas roboty dla ciebie nie było.

konto usunięte

1

@Matusiak95 "zgwałciłby Ci żonę lub dziewczynę..."
Albo psa, jak Polak w Grecji. Tych to w ogóle strach wpuszczać nawet do lasu.

0

@AxelF Za mało reklam na YT, Axelu. ;) Jeszcze brakuje jej tylko na reklamach na LR z takim małym krzyżykiem, że zamkniecie takiej reklamy bedzie graniczyć z cudem. :P

1

@Ojciec5tkidzieci Jestem Patronem i mam mało reklam na Fcbarca com ;)

0

@AxelF A, to pardon!

« Powrót do wszystkich komentarzy