La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1254 Culés

78
Chciałoby się coś napisać ale po prostu... Brak słów...

79

@FC1899Barca Panie gwałt, ale co to takiego strasznego? Grunt, że lewa strona zadowolona.

Komentarz usunięty

19

@FC1899Barca to nie może być prawda..

11

@eckov Prowadzona jest po prostu zła kampania. O ile jesli chodzi o osoby homoseksualne czy biseksualne w pełni zrozumiałe jest, że pewne środowiska chca pokazać, że osoby, które mają "pociąg" do tej samej płci nie sa przykladem jakiegos wynaturzenia i dewiacji (w ogóle dla mnie dziwne, że to trzeba tłumaczyć), tak, jeśli chodzi o transów, to tu nalezy nagłasniac sprawe w ten sposób co np. depresje - ze jest to realny problem i należy z takim zaburzeniem psychicznym udac sie do specjalisty. A nie hasełka na zasadzie takiej: "jestes transem? Spoko witamy, czuj sie jak u siebie, to w pełni normalne i biada temu, kto nie pojmuje".

29

@FC1899Barca ludziom odpierdala (sorry nawet nie cenzuruje). To wladze tej szkoły powinny trafić przed sąd, w głowie się to nie mieści. Wiecie że jestem osobą tolerancyjną, ale jest granica, chociażby w sporcie czy właśnie przy toaletach.

70

@FC1899Barca
Generalnie dla mnie obojętnie kto gwałci.
Ksiądz, policjant, gej, murzyn, wymiar kary powinien być jeden i ten sam.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

36

@FC1899Barca Ci co brali udział w zatajeniu takiej sprawy powinni dostać wyrok za to i dożywotni zakaz pracy z dziećmi.

4

@FC1899Barca Niestety to się dzieje i będzie się dziać.
Tego degenerata do pierdla na całe życie i pracowników szkoły pociągnąć za współudział.

4

@FC1899Barca ten tranzystor to pewnie pasowany homokomandos

2

@FC1899Barca na tortury dziada i do końca życia w kamieniołomie.

1

@FC1899Barca
że co kurr..co to za pojeban...kraj

4

@Kurkmen
Korwin by znowu napisał że "Jak nie krzyczy, to widać tego chce [...] Co cię nie zabije, to cię wzmocni!". I przy wykorzystaniu seksualnym 9-letniej dziewczynki jeszcze kilka obrzydliwych tekstów by dodał, jak to pozytywnie wpłynie na jej przyszłość.

Nie ma znaczenie kto gwałci, molestuje - hydraulik, ksiądz, nauczyciel, obojętnie jakiego koloru skóry, orientacji, poglądów. Każde tego typu zachowanie powinno być surowo karane.

Komentarz usunięty

5

@Ojciec5tkidzieci ja dlatego cieszę się że my jako region Słowian, co by nie mówić, jesteśmy mniej tolerancyjni na różnorakie dziwne dziwactwa a coś takiego to zakrawa o ideologię która ma wpoić niemalże wyższość " innych " nad normalnymi ludźmi... Mnie to przeraża wręcz, gdyż można uznać że retoryka zachodu tak po prostu zaczyna wyglądać... Jesteś trans, bi, Sri czy jak to nie zwał jeszcze, to możesz więcej, możesz bardziej, możesz naciągać prawo...

@Bykunn gdy to czytałem nim tutaj udostępniłem, łaciną rzucałem sam do siebie więc nie dziwię ci się.

4

4

@eckov wytłumaczenie takie, że to nigdy się nie wydarzyło, a ty uległeś manipulacji obrazkowi z twittera ;)

1

@Ojciec5tkidzieci ale wiesz że trans nie jest zaburzeniem i każdy normalny psycholog będzie taką osobę wspierał w korekcji płci?

37

@pax Tak, pewnie by tak było, dobrze, że twoje lewicowe środowisko chce pomóc tej zgwałconej, a nie bić jej ojca i zatajać gwałt na 9cio latce... No ale wiadomo, jak lewica coś odje**e to trzeba pocisnąć prawicę, bo byś był chory.

2

@jordus100 w linku który przytoczyłes sprawa jest opisana praktycznie tak samo, jak w TT więc nie rozumiem ? Szkoła oczywiście będzie próbowała sprawę zatuszować i wyciszyć...

38

@pax ale co ma do tego Korwin? xD

6

@jordus100 a może prezydent Biden nie ma zaciągów pedofilskich https://www.youtube.com/watch?v=XKTPSiWBt7Q

2

@AlexDark00
Jakie moje lewicowe środowisko? Czemu od razu jak z kimś się nie zgadzasz to dajesz mu łatkę lewicowego środowiska. Dla mnie gwałt, molestowanie seksualne czy pedofila nie kontekstu politycznego, ale jest czymś nagannym co powinno być surowo karane. Dla Ciebie widzę, że jak zacytuję prawdziwe ale naganne słowa Korwina o wykorzystywaniu seksualnym dzieci to od razu lewica. Wiem, tak jest łatwiej dzielić społeczeństwo i sobie tłumaczyć rzeczywistość.

38

@pax Ale z dupy przytoczyłeś Korwina, który ani razu nie wystąpił w tej dyskusji, ani nie ma z tym nic wspólnego. Chciałeś uderzyć w prawicę, a zakładam, że jest to reakcja na to co odwaliła lewa strona w ww zajściu.

1

@FC1899Barca Trzeba zrobić jak pewna postać z symetri i poprostu wejść za ta osobą do windy.

0

@baartekk97 Nie mogę z ciebie człowieku XD

3

@jordus100 Przecież jak byk jest napisane właśnie,że się wydarzyło i to nie raz,ale także w innej szkole.

3

@Rick kolejna sekta ja prdl

6

@Rick przezwisko CreepyJoe nie wzięło się znikąd. Obrzydliwy typ.

3

@AlexDark00
Odpowiedziałem, na wpis że gwałt zadowolił lewą stronę, (gdzie z dwóch tekstów na Daily nie da się tego wywnioskować), wskazując że jedynym politykiem który nie widzi nic złego w gwałcie czy wykorzystywaniu seksualnym dzieci jest Korwin, któremu daleko do lewej strony. Co odwaliła lewa strona w zajściu? Z tego co czytam to można zarzucić komentarze internetowe atakujące po zajściu na zebraniu wobec ojca, co było naganne. W sumie nie rozumiem, dlaczego przez dwa miesiące ojciec nie zgłosił gwałtu na policji.

11

@pax No właśnie zataiła zajście. Dyrekcja szkoły musi być lewicowa, bo pozwoliła gościowi w sukience korzystać z damskiej toalety. Więc to odwaliła. A po drugie wciskasz Korwina z Polski do czegoś co stało się w USA... gdzie nikt o nim nic nie wspomniał.

2

@FC1899Barca Czyżby, wzorem Kościoła, ukrywanie strasznej zbrodni popełnionej na dziecku ?
Taki czyn (zarówno sam gwałt, jak i ukrywanie zdarzenia) NIE MA PRAWA rozróżniać orientacji, płci, wyznania, przekonań, narodowości, pochodzenia czy też koloru skóry i powinien być z całą mocą obowiązującego prawa odpowiednio "nagradzany"!

6

@AlexDark00
Lewica zataiła zajście?? W jaki sposób lewica zataiła zajście, bo Ty kategorycznie stwierdziłeś, że dyrektorka musi być lewicowa.
Odpowiadam na ogólny tekst że lewica jest zadowolona z gwałtów, wskazując że jest to przekłamanie bo jedynym politykiem o którym wiem który nie negatywnie odnosi się do gwałtu i wykorzystywania seksualnego dzieci jest polityk polskiej Konfederacji. Możesz przytoczyć słowa innych polityków, lewicowych wychwalających molestowanie seksualne dzieci?
Jeśli ktoś daje uogólnienie takie jak lewica czy prawica czy ogólnie pewna społeczność to nie rozumiem pretensji, że obnażyłem tutaj pozytywne postrzeganie wykorzystywania seksualnego dzieci przez czołowego polityka Konfederacji. Jak widzisz ja nie generalizuję, że prawica widzi dobroczynne skutki wykorzystywania seksualnego dzieci, bo daleko mi do generalizowania. Pokazuję jedynie że prominentny polityk jako jedyny widzi pozytywne efekty molestowania seksualnego dzieci, co tutaj zarzucone jest pewnej całościowej grupie społecznej reprezentującej pewne poglądy polityczne/społeczne.

2

@jordus100 Skoro wymagana jest pomoc ze strony specjalisty (psychologa) to mówimy juz o jakims zaburzeniu, podobnie jak z osobami cierpiacymi na depresje, czy anoreksję. I to trzeba wyraznie wskazac, a nie, ze boimy sie takim osobom powiedziec (nie wszystkim, ale casus z tematu OPa sugeruje, ze tak moglo byc w jego przypadku) ze maja wyrazny problem i powinny udac sie do specjalisty, a nie, ze klepiemy je po plecach (i pozwalamy na zbyt wiele) by nie daj Boze nie urazic ich.

9

@pax Problem z lewicą jest pewnie nie taki, że lewica zataiła samo zajście, ale w tym, że osobnik płci męskiej mógł sobie korzystać z toalety przeznaczonej dla płci damskiej.Powody są tutaj nieistotne. Przebrany koleś z prąciem, to nadal koleś z prąciem. Po zajściu które mogło zbulwersować rodziców i zniechęcić ich do podobnych pomysłów zdecydowano się nie ujawniać tego faktu. Potem to już domino.

4

@jordus100 Jest zaburzeniem jak inaczej nazac kogos kto sie czuje kobieta a ma cialo mezczyzny?
Kazdy normany psychiatra przyzna ze to zaburzenie.

7

@pax TATA, A KORWIN POWIEDZIAL
Był taki program dla dzieci. Hajto po flaszkę wyslal i w Warszawie rury podziurawił.
Piękny jesteś

2

@FC1899Barca Kara śmierci i pozbywamy się problemów. Ale lewaki zaraz będą się pruć, szkoda że tolerancja działa tylko w lewą stronę.

2

@maroon
Jasne, że tak. Dlatego segregacja w szkole powinna być w takich miejscach i tu się zgadzam. Tylko tu dyskusja była że lewica jest zadowolona z gwałtu i że lewica zataiła zajście.

Komentarz usunięty

0

@burtek
"Piękny jesteś".
Dziękuję za komplement, mam nadzieję że jesteś kobietą bo dziwnie bym się czuł gdyby mężczyzna mi napisał, że piękny jestem ;)

1

@FC1899Barca gwałt jest zawsze obrzydliwy, oby ten przestępca nigdy nie wyszedł z więzienia
Oczywiście ten wpis stanie się pożywką dla skrajnej prawicy, żeby mówić dlaczego LGBT nie powinno mieć żadnych praw. Jest to taka sama logika, która kieruje skrajną lewicą która chce likwidacji kościoła

8

@pax No bo zataiła. A z czego to wynikło to się zgadzamy. Podobnie jak co do tego, że twierdzenie, że ktoś był z tego zadowolony to przesada.

4

@FC1899Barca To jest chore, a najgorsze jest to, że zamiast to potępiać, to niektórzy próbują jeszcze to kryć. Jakim prawem, chłop mógł wchodzić do toalety dziewczyn!? Bo co, bo był transwestytą i trzeba robić tak, żeby czuł się najlepiej!? Takie myślenie doprowadza (oczywiście nie we wszystkich przypadkach), do sytuacji, w których przekracza się granice jakiegokolwiek sensu i brnięcie w to, bo jakaś grupa ludzi tego chce, powoduje, że zamiast myśleć nad dobrem wszystkich, pochylamy się nad konkretnym przypadkiem, przez co zaniedbujemy dobro i bezpieczeństwo pozostałych. Zachowanie nauczycieli jest absolutnie naganne i należy im się surowy wymiar kary. Wracając jeszcze do poprzedniego zdania - Tak kończy się robienie ustępstw, bo ktoś musi czuć się najlepiej,a wielu zapomina, że świat składa się 99%, którzy takiego przywileju nie mają

5

@FC1899Barca
Brak słów? To ja napiszę:

Straszna sprawa z wielu powodów:

1. Zakłamanie dyrekcji szkoły. Wiedzieli, że mają napastnika w szkole, ale w ramach "poprawności politycznej" chronili gwałciciela.

2. Nie jest jasne, w jaki sposób gwałciciel znalazł się w nowej szkole. Czy był tam uczniem, czy miał dostęp, bo ... ochrona boi się zwrócić uwagę "transom", aby nie być posądzona o brak tolerancji.

3. Amerykanie hodują sobie kolejnych "Bobii" ("W przebraniu mordercy") czy Buffalo Billów ("Milczenie owiec"). Bo wystarczy wyrachowany inteligentny dorosły morderca i może być nieuchwytny, aż do końca życia. USA są duże i można spokonie przenosić się z miejsca na miejsce przez całe życie. Jeśli nastolatek był zdolny do bezkarnych gwałtów, to dorośli ...

4. Co do ojca dziewczyny. Wydaje się, że przez swoje wcześniejsze życie nie był tolerowany przez społeczność. Dlatego, kiedy przedstawił zarzut na radzie szkoły, potraktowano go w ten sposób. Teraz, kiedy sprawa stała się krajowym tematem, zmienia życie wielu ludzi.

Ciekawy jestem jak sprawa będzie się dalej toczyła w mediach. Czy ukręcą jej łeb, czy będą nadal ją drążyć.

Komentarz usunięty

0

@FC1899Barca A potem przyszło Yeti i zgwałciło tego ojca, a św. Mikołaj ukradł mu rower.

2

@Rick no,. jak są Żołnierze chrystusa i jakieś inne Ruchy Wojowników Maryi. Widać militaria kręcą każdego.

0

@FC1899Barca Znowu fake newsy wrzucasz?

Żałosne.

Komentarz usunięty

1

@MarioVeB!
https://www.washingtontimes.com/news/2021/oct/13/virginia-father-says-school-board-covered-sexual-a/

https://www.fox5dc.com/news/loudoun-county-sheriffs-office-confirms-stone-bridge-hs-sexual-assault-cites-misinformation

https://wjla.com/news/local/parents-want-answers-after-two-alleged-assaults-10-13-2021

Jak poszukasz, znajdziesz więcej.

Temat jest w fazie początkowej, ale ciekawy z jednego powodu. Co robiły szkoły pomiędzy atakami. No bo coś robiły, ale jest to objęte tajemnicą. Póki co wygląda na to, że tuszowały pierwsze zdarzenie, zgłoszone przez Smitha. Ale skoro jest drugie zgłoszenie w innym miejscu, to teraz pierwsza szkoła ma problem.

Póki co opis zdarzeń, trudno nazwać gwałtem w każdym przypadku. Zwłaszcza, że w USA dziewczyny-kobiety (w większości) oskarżają bezkarnie ludzi. Sprawa jest rozwojowa.

0

@FC1899Barca ach, kibice piłki nożnej wypowiadający się na tematy polityczne. czas udrożnić oczy kretem.

« Powrót do wszystkich komentarzy