1

@Awtameok_Klana z USA czy bez wojna by wyglądała tak samo

0

@damian16161212 uwazaj bo Lapcio go kupi.

1

@AduŚ07 opierd. Ukrainę przy stole jak to zawsze było. Wpierw ja rozbroili z aromowek, a teraz dobija.
@barcelonaLM Europa sobie spokojnie z Rosją by poradziła i bez USA.

2

@dzefrej234 twierdzi republika. Słyszałem że Majkel Dzekson też tam był. Dobrze ze dwóch imigrantów nie podrzucili.

2

@blakkudium pisałem że te nasze szwagry to idioci. Eric wybitny nie jest, ale Kur 7 baniek?!!

0

@lambard my z Atletico? Zawsze się dajemy ruch. Zawsze

0

@michal26 druga drabinka wydawała się trudna, a to ta drabinka jest mordorem :)

2

@adi7adi8 no ale też statystyki jak na 3 długie sety. 38/28 nie wymuszonych. To pokazuje dobry tenis, no i 16 asów, suma 20. Wow

1

@michal26 Jak na Ige to ja poproszę serwis z poprzedniego pół rocza. To była świetna Iga. No ale wyciągnęła, brawa dla niej

0

I weź zrozum kobiecy tenis. Cały set Czeszka duża przewaga i jep.

0

No chyba Czeszka idzie po swoje. Ile to pkt w plecy? 1/8 oj szybko

0

@barcelonaLM to duży problem Ko. Tam nie ma nikogo wyrazistego.

0

@mekston no te po swoje to aż tak nie. Ale historycznie to zawsze mocna walka w 3 setach. Mogła Iga iść spokojnie to teraz źle zagrała.

0

@adi7adi8 no właśnie chciałem skorygować bo kiedy to pisałem to serwis katastrofa. Kompletnie nie widzę tu poprawy z nowym trenerem. To już z Wiktorowskim tu się poprawiała, a to największy problem Igi

3

@blakkudium luty spokój. Marzec :) oby nie psg

0

@Alex1995 Iga ostatnio z nią chyba zawsze przegrywa jeden set ale dowozi później. To jedna z ulubionych nawierzchni Igi. Myślę że wygra jak serwis przypilnuje

0

Noskova znowu mecz życia jak gra z Iga. @michal26 pisalem że będzie ciężko. :)

0

@Pedri16Future A może potwierdzić i wygrac z RM w finale? Skoro wyzywamy wszystkich, że sa plackami to wygrajmy z nimi ponownie, nie ma nic lepszego do udowodnienia kto jest lepszy

0

@A4ron I tym przypadkiem jacyś psychologowie sie powinni zająć, bo jest to mega dziwne. Jedyna odpowiedź to konflikt wewnątrz zespołu. Może maja dość Pepa

2

@betonito obecnie, dziwnie to brzmi, ale City jest bez planu taktycznego. Pep próbuje, kombinuje, zaraz Silve postawi na środek obrony, ale jak Pep kombinuje zawsze się to kończy tak samo. Zepsuł się Pep i nie wie co robić. Tak to wygląda
Do tego dochodzi brak pewności siebie piłkarzy, te wielbłądy co robią to kalka ostatniego sezonu Xaviego,

0

@John_Doe premierem? Z czym, ze swoimi 4% z psl?

0

Kur. Czemu ja nie postawiłem przy 1-0 na Real.

2

Masakra te City. Nic nie potrafią utrzymać. Rozjedzie ich Real w rewanżu gładko.
I miałem pisać że czekać aż bramkarz odpali gówno z Realem jak to zawsze bywa

0

Pisałem 5 minut temu że w 60 strzela. Kur. Trafiłem co do minuty.
Zaraz City dojadą.

0

@Piotrek1993 nie w 60. Zawsze to jest 60-70. Zawsze

1

Real zaraz coś wbije. 60 minuta się zbliża

0

Camavinga jak zawsze, nawet paznokieć położysz na nim to się położy

1

@ngif strasznie dużo wylewow u nich. Ktoś książkę powinien napisać o City z tego sezonu. Dziwne to jest

3

Ale Vini dziś dobrze gra.

0

Tu nie ma spalonego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?