0

@krol211 Cassado słabo zaczął grać i Fdj nawet od niego lepszy, to jest fakt. Gavi gra wyżej niż Cassado

1

@MessiForeverTheBest Inigo czyścił dziś. Dla mnie on MVP

0

@KrwawiaceoczyVEB najgorszy? Przecież my mieliśmy z 4 setki oprócz karnego. Dziś problemem był atak, tyle, ale ogólnie zagraliśmy dobry mecz, bez kilku słabszych momentów

5

Takimi meczami zdobywa się ligę. Ale dziś w fatalnej formie nasz atak, mieli tyle sytuacji, a gol z karnego. Brawo Wojtas, zrobił to co TS w wygranym sezonie,dzis najsłabszy Yamal, był tydzień wolnego, trochę dziwny jego zjazd. Ale 3 pkt są. Lider jest

0

My to zremisujemy przez te zmarnowane akcje

0

Bardzo źle pressuje Fort, bardzo. Biegnie do pressingu 20 metrów czym robi kilometry wolnego

3

Człowiek by napisał Yamal do bandy niech ochłonie ale nie ma kto

0

Ale to Rayo jest ciekawie poukładanym zespołem. Szacunek dla trenera.

2

Zagraliśmy świetne 30 minut i w obronie i w ataku, niestety ostatnie 15 oddaliśmy Rayo piłkę. Szkoda zmarnowane piły Yamala, no takie coś musisz wykorzystać, słabo z tym jego wykończeniem

2

@Faro jak skupiał, kilometr był od niego jak tamten strzelał

1

@Coutinho007 Olmo za niego

1

@MichuZ44 no nie, dla mnie nie. Koleś co strzelił nie był na spalonym. Czy Inigo by zablokował? No nie wiem

0

@masa11 zmiana obowiązkowa

1

Gavi słabo i te wieczne kartki

0

Naciągane tak szczerze. Oj znowu będą dymy

1

Ale głupio zaczęliśmy grać. To jest gol, o co chodzi?

2

To co dzieciak ma do poprawy to wykończenie. Dużo marnuje

1

Ufff :) wpadło.

0

Musimy wykorzystywać takie patelnie

0

No i się spóźnił :)

0

@draxidox to nie z Unia jest deal a z USA.

2

@macio_944 Jed. ch. I tak Madrycioki tym sterują

1

@Sulimo o depresji by zapomniała ???? nie rozumiem o co chodzi

0

@kuz bo to dla nas getafa v2 a nawet lepsze. Bardzo niewygodny rywal z mocnym presingiem. Trudny mecz

0

@kuz Wtedy stworza wlasna lige i beda grac sami ze soba.

14

"Jak podaje hiszpański „Sport” Real Madryt rozważa opuszczenie La Liga i przeniesienie się do innych rozgrywek‼️

Na to być wyraz protestu przeciwko działaniom prezydenta La Liga, Javiera Tebasa oraz stronniczym decyzjom sędziów
???? Paweł Jerzmanowsk

Gdzie podpisać :)))))

2

@Sysia11 Cała ona. Tyle ja widzieli w tym sezonie.

1

@michal26 a to dlatego go nie widze. Ale fakt atakuje elektorat Pisu i słusznie dla niego. Ja nie wiem czy Nawrocki dociągnie do końca.

1

@Donnie_Darko no i macie powód wkur. Poprostu Var wyeleminowal gole z dupy.

1

@michal26 zgadza sie. Tez uwazam ze takie statystyki beda. Ale nie wiem tez jaki wynik bedzie miał Sławek, teraz robi robote w terenie i mało go w TV i słusznie, ale blizej wyborów beda debaty, a to bedzie kluczowe. Ale tez kluczowe dla Nawrockiego który jest dramatycznie ch...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?