tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 Cassado słabo zaczął grać i Fdj nawet od niego lepszy, to jest fakt. Gavi gra wyżej niż Cassado
1
@MessiForeverTheBest Inigo czyścił dziś. Dla mnie on MVP
0
@KrwawiaceoczyVEB najgorszy? Przecież my mieliśmy z 4 setki oprócz karnego. Dziś problemem był atak, tyle, ale ogólnie zagraliśmy dobry mecz, bez kilku słabszych momentów
5
Takimi meczami zdobywa się ligę. Ale dziś w fatalnej formie nasz atak, mieli tyle sytuacji, a gol z karnego. Brawo Wojtas, zrobił to co TS w wygranym sezonie,dzis najsłabszy Yamal, był tydzień wolnego, trochę dziwny jego zjazd. Ale 3 pkt są. Lider jest
0
My to zremisujemy przez te zmarnowane akcje
0
Bardzo źle pressuje Fort, bardzo. Biegnie do pressingu 20 metrów czym robi kilometry wolnego
3
Człowiek by napisał Yamal do bandy niech ochłonie ale nie ma kto
0
Ale to Rayo jest ciekawie poukładanym zespołem. Szacunek dla trenera.
2
Zagraliśmy świetne 30 minut i w obronie i w ataku, niestety ostatnie 15 oddaliśmy Rayo piłkę. Szkoda zmarnowane piły Yamala, no takie coś musisz wykorzystać, słabo z tym jego wykończeniem
2
@Faro jak skupiał, kilometr był od niego jak tamten strzelał
1
@Coutinho007 Olmo za niego
1
@MichuZ44 no nie, dla mnie nie. Koleś co strzelił nie był na spalonym. Czy Inigo by zablokował? No nie wiem
0
@masa11 zmiana obowiązkowa
1
Gavi słabo i te wieczne kartki
0
Naciągane tak szczerze. Oj znowu będą dymy
1
Ale głupio zaczęliśmy grać. To jest gol, o co chodzi?
2
To co dzieciak ma do poprawy to wykończenie. Dużo marnuje
1
Ufff :) wpadło.
0
Musimy wykorzystywać takie patelnie
0
No i się spóźnił :)
0
@draxidox to nie z Unia jest deal a z USA.
2
@macio_944 Jed. ch. I tak Madrycioki tym sterują
1
@Sulimo o depresji by zapomniała ???? nie rozumiem o co chodzi
0
@kuz bo to dla nas getafa v2 a nawet lepsze. Bardzo niewygodny rywal z mocnym presingiem. Trudny mecz
0
@kuz Wtedy stworza wlasna lige i beda grac sami ze soba.
14
"Jak podaje hiszpański „Sport” Real Madryt rozważa opuszczenie La Liga i przeniesienie się do innych rozgrywek‼️
Na to być wyraz protestu przeciwko działaniom prezydenta La Liga, Javiera Tebasa oraz stronniczym decyzjom sędziów
???? Paweł Jerzmanowsk
Gdzie podpisać :)))))
2
@Sysia11 Cała ona. Tyle ja widzieli w tym sezonie.
1
@michal26 a to dlatego go nie widze. Ale fakt atakuje elektorat Pisu i słusznie dla niego. Ja nie wiem czy Nawrocki dociągnie do końca.
1
@Donnie_Darko no i macie powód wkur. Poprostu Var wyeleminowal gole z dupy.
1
@michal26 zgadza sie. Tez uwazam ze takie statystyki beda. Ale nie wiem tez jaki wynik bedzie miał Sławek, teraz robi robote w terenie i mało go w TV i słusznie, ale blizej wyborów beda debaty, a to bedzie kluczowe. Ale tez kluczowe dla Nawrockiego który jest dramatycznie ch...