8

@Safrani Stanowski 3% zabrał Sławkowi, Braun prawie 2%. Więc tu wynik Sławka rozumiem, ale w górę nie wierzę w taką przewagę

3

@mmaciass co ma do tego wiara w przejęzyczenie? Poprostu łacha z tego dra. Jeśli ty wierzysz ze ona tak myśli to współczuję.

0

@betonito w jego przypadku zaplanowany urlop.

1

@FcPortoFan1999 bardziej słaby Real w obronie jest szansa. Ale Real w fazie pucharowej no jest dobry bez względu na formę. Zobaczymy

0

@Bartas1998 dlaczego miałby zejść ze sceny. On bardziej potrzebuje zmiany klubu, a nie rezygnacji. Ale też i przerwa może mu się przyda bo dziwnie się zachowuje

0

Mówicie ze to City pokona Real. No chyba nie

0

Bardzo słaby mecz Barcelony, ale wygrali i to się liczy. Dobre zmiany Flicka, FDJ powinien być pierwszym wyborem nie Cassado
Ogromny problem do końca sezonu, to kompletnie brak ławki w Napastnikach, Ferran to dziś niczym się nie różnił poziomem od piłkarzy Alaves

0

Beznadziejny mecz dziś Balde.

1

Zdjąć Balde w trybie pilnym.

0

on prawie tego nie trafił

0

@BORO_12 to ze tu nie ma autobusu.

6

@RomanGroza brawo, brawo, wybitna gra naszych. 18 razy piłka się od nich odbiła, no powinnismy bić brawo bo Alaves którego 1 cały zespol wart jest tyle co nasz rezerwowy nie miało sytuacji

1

@Comentateiro Czyli 3 razy więcej niż nasze panienki

0

@BORO_12 atyfutbolem nazywasz brak biegania Barcy? Każda piłka się od nich odbija jak od drewna.

1

Żałosny mecz. Jak panienki nie chcą grac o 14, to niech nie wychodzą z przerwy bo po ch.?

0

Ale żałośnie wyglądamy. Kompletny brak chęci fizycznej gry. Dramat. Teraz Pedri nawet nie atakował kolesia.

0

Głupi faul Gaviego

5

Madrycioki twierdza ze tu było czysto?


0

@Szklaner daj im kilka godzin :)

6

@Encore dokładnie to samo my z rss. Anulowali nam gola, ale mieliśmy cały mecz

2

Pisałem że statystycznie Espanyol wygrywa co 3,5roku z Realem. No i dziś te 3,5 roku było :) ostatnia wygrana była w 2021 w 10.
Wcześniej 2018.02

1

@norbi77 jak to mówią za jajco

0

@Rhaan napisze o tym jeszcze raz, ostatni. O której miał się stawić?

0

@takisobiektos to była ironia. Jasne że nie jest, po dwóch komentarzach jest wiadome że miał konto bo wali polityka na kilometr

0

@takisobiektos on tu pierwszy raz jest

4

W niczym la bamba nie była tak pewna jak co do kontuzji Olmo. Kur. Transfermarkt wszystko jak na dłoni pokazał Deco i Laporcie. Idioci

0

@GigiAmoroso agent Moraty to powinien dostać jakiś medal. Morata był w największych klubach świata, mimo iż wielkim piłkarzem nie jest. Nawet Barca go chciała

1

@TR3YWAY Laporta więcej już wydał na orkiestrę dętą. I tu nie chodzi o 20k kary, a o to że te grupy krytykują jaśnie wielmoznego Laporte, a tego robić nie wolno. On jest czysty jak łza.

0

@Kapitan hawk walczą o utrzymanie, myślę że po walczą, ale skończy się pewnie jak w większości ich meczy.
Ale co 3,5roku Espanyol urywa pkt RM. Liczę że będzie tradycja i dziś urwie, bo będzie właśnie 3,5roku

1

@Rhaan przecież się nie stawił. Tv zmieńcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?