tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kur. Czemu ja nie postawiłem przy 1-0 na Real.
2
Masakra te City. Nic nie potrafią utrzymać. Rozjedzie ich Real w rewanżu gładko.
I miałem pisać że czekać aż bramkarz odpali gówno z Realem jak to zawsze bywa
0
Pisałem 5 minut temu że w 60 strzela. Kur. Trafiłem co do minuty.
Zaraz City dojadą.
0
@Piotrek1993 nie w 60. Zawsze to jest 60-70. Zawsze
1
Real zaraz coś wbije. 60 minuta się zbliża
0
Camavinga jak zawsze, nawet paznokieć położysz na nim to się położy
1
@ngif strasznie dużo wylewow u nich. Ktoś książkę powinien napisać o City z tego sezonu. Dziwne to jest
3
Ale Vini dziś dobrze gra.
0
Tu nie ma spalonego?
0
Ale Real ciśnie. Dramatyczne jest to City
0
Wejście edersona niczym Wojtas. Głupi atak
0
@sergio5 czyli bydzie że strony Realu " Jesteś u Pani"
0
@DamianBarcaCule nie wiem, nie znam. Ciebie też nie znam czyli mogę na ciebie powiedzieć że jesteś debilem?
1
@ViscaelBarca2007 bardziej jak się ich leczylo. Każdy wrócić nie potrafił, a Ansu to karierę sprdl.
0
@Encore a on nie gra na PS?
0
Zdrowy Dembele to świetny Dembele. Jak to możliwe że on gra dwa lata bez kontuzji.
0
@michal26 a chciałem Ci napisać że Sabalenka strasznie nie lubi grać z Alexandrova :)
Ale też pamiętajcie że Iga diabelsko się męczy zawsze z Czeszka.
0
@kuz ja latam często, ale nienawidzę. Działa jedno, walnij 100-tke przed :)
1
@michal26 moim zdaniem 100k to obowiązek by mógł być kandydatem
Ta parlamentarne to okręgi mają,
0
@michal26 nie musisz mieć 100k?
0
@michal26 oni muszą uzbierać 100k głosów. Połowa wypadnie na tym
0
@gumaz Strzela do karnego Realu :)
26
@sergio5 Powinni przeprosić LVP ze wygrali
0
@LeoMessiiBarcaPepa obecnie to Real też ma problem z forma.
0
@Eklerek no nie bedzie bo ich nie mamy. Na koniach wyjada
0
@Odcinkowy Po Celcie nie widziałem jego komentarzy.
1
@Jakchcesz to jest zamach na hajs admina.
0
@Chaoss no może :)
0
@BezglutenowyPedri dla mnie to nie była czerwona. Nie jechał na prostej nodze, impet za duży. Ale to nie czerwo,
0
@Rewolucja123 on jest za duży na tak wyczynowy sport. Ja bym go w wakacje opchnął, lubie go, ale mile ze warto zarobić.