0

Kur. Czemu ja nie postawiłem przy 1-0 na Real.

2

Masakra te City. Nic nie potrafią utrzymać. Rozjedzie ich Real w rewanżu gładko.
I miałem pisać że czekać aż bramkarz odpali gówno z Realem jak to zawsze bywa

0

Pisałem 5 minut temu że w 60 strzela. Kur. Trafiłem co do minuty.
Zaraz City dojadą.

0

@Piotrek1993 nie w 60. Zawsze to jest 60-70. Zawsze

1

Real zaraz coś wbije. 60 minuta się zbliża

0

Camavinga jak zawsze, nawet paznokieć położysz na nim to się położy

1

@ngif strasznie dużo wylewow u nich. Ktoś książkę powinien napisać o City z tego sezonu. Dziwne to jest

3

Ale Vini dziś dobrze gra.

0

Tu nie ma spalonego?

0

Ale Real ciśnie. Dramatyczne jest to City

0

Wejście edersona niczym Wojtas. Głupi atak

0

@sergio5 czyli bydzie że strony Realu " Jesteś u Pani"

0

@DamianBarcaCule nie wiem, nie znam. Ciebie też nie znam czyli mogę na ciebie powiedzieć że jesteś debilem?

1

@ViscaelBarca2007 bardziej jak się ich leczylo. Każdy wrócić nie potrafił, a Ansu to karierę sprdl.

0

@Encore a on nie gra na PS?

0

Zdrowy Dembele to świetny Dembele. Jak to możliwe że on gra dwa lata bez kontuzji.

0

@michal26 a chciałem Ci napisać że Sabalenka strasznie nie lubi grać z Alexandrova :)
Ale też pamiętajcie że Iga diabelsko się męczy zawsze z Czeszka.

0

@kuz ja latam często, ale nienawidzę. Działa jedno, walnij 100-tke przed :)

1

@michal26 moim zdaniem 100k to obowiązek by mógł być kandydatem
Ta parlamentarne to okręgi mają,

0

@michal26 nie musisz mieć 100k?

0

@michal26 oni muszą uzbierać 100k głosów. Połowa wypadnie na tym

0

@gumaz Strzela do karnego Realu :)

26

@sergio5 Powinni przeprosić LVP ze wygrali

0

@LeoMessiiBarcaPepa obecnie to Real też ma problem z forma.

0

@Eklerek no nie bedzie bo ich nie mamy. Na koniach wyjada

0

@Odcinkowy Po Celcie nie widziałem jego komentarzy.

1

@Jakchcesz to jest zamach na hajs admina.

0

@Chaoss no może :)

0

@BezglutenowyPedri dla mnie to nie była czerwona. Nie jechał na prostej nodze, impet za duży. Ale to nie czerwo,

0

@Rewolucja123 on jest za duży na tak wyczynowy sport. Ja bym go w wakacje opchnął, lubie go, ale mile ze warto zarobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?