tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@muchas27 Dawkuja nam zajebistość Laporty. On powinien byc królem świata z Trumpem wspólnie, w komunikacji maja wiele wspólnego ze sobą.
2
@Comentateiro Na bank zrobiła sobie coś pod siebie. Bez konsultacji itd. Niestety ten rzad tak wygląda, uderzyli w swój elektorat, bardzo mocno na tym KO straci
7
@Comentateiro Wiedziałem ze za tym stoi baba. Bardzo dobrze, że Internet rozj. ten kretyński pomysł. Ale to, że w ogóle ktoś dał go na ten pomysł to tylko pokazuje ze w tym rzadzie nie ma kontroli
1
@Dieselzor pytanie czy bilety mają od tego zacznijmy :)
3
@SnieguPlock Wiesz jak na stadion wchodzi 2k ludzi to nie licz na miejsce
0
@AxelF no Koeman to miał skład na LK.
0
@Elvisek A niby co to zmienia, naprzemienna to tez alimenty
0
@FcPortoFan1999 Gdzies czytałem, że u niegoi jest ryzyko, że juz nie wroci do zdolnosci grania na tym poziomie. Ale czas pokaze
2
@blakkudium No jak, Romero juz w samolocie ich ponownie widzial a gtu komunikaty ze nadal nic nie wiadomo :D Co sie błaźni koles to jego
1
@Aragorn33 dawno nikt się nie lał
1
@Encore miliard razy życie mnie nauczyło że w nazwiska nie grają, w jednym klubie ktoś odpali, w drugim będzie problem. Potrzebny jest zawsze balans.
2
@Ciuus w dupie mam zarząd, on takimi zemstami robi krzywdę klubowi, kibiców, kolegom z zespołu. Zarobił masę hajsu, skoro trener go nie chce i kochasz klub, dziękujesz odchodzisz. A nie jak bahor siedzisz na dupie bo ci wygodnie
0
@MOLESTA dla nas ważne by lekarze dali info ze to kontuzja na minimum 4 mce. Ale jaki piłkarz pisze ze idzie na operacje i konkretnie mówi ile będzie się leczył. Trzeba być jeb. Zlamasem, broniłem go trochę jako kapitana ale to skur. Niech sobie Laporty nie robi ale robi krzywdę klubowi
0
@MOLESTA e tam cała, zobacz co gada. 66 dni, no może 3mce. Przypominam że potrzebujemy 4 by dostać hajs z Fify za reprezentację oraz można by zwolnić ffp. Specjalnie zlamas to powiedział
3
Jebaniutki jest tak dobry w propagandzie zajebistosci, że jest tylko jeden który może się z nim równać. Trump, mistrzostwo świata w prdl bzdur gdy coś im nie idzie. Wieczna zajebistosc
2
Ale to jest Ch. Masakra
1
@mordini123 widocznie ten wie. Bo ma rację. Skończyło się że nie lecą.
0
@zadafcb Laporta znowu uratowany
3
O 17? Piłkarze mieliby info ze lecą, więc zostawcie te wszystkie brednie
1
@misterio wystarczyło w 90 minucie grać spokojnie piłka, nie byłaby potrzebna ta sytuacja
11
Może Rakuten dał 5 mln jenow i się Laporta kapnął jak już autobus jechał, że to nie w euro
2
@Cule1234 hehe. To jakieś przedszkole jest.
0
@Encore ale my nie mamy 10 baniek :) chyba że w ratach na 10 lat
2
@Encore W szczególności kocha tych z mieszkaniem do odkupienia
1
@Karol145 Dlaczego wszystkich oceniasz ze tu sami 20 latkowi i gówno wiedza. Ty gówno wiesz na to wychodzi.
0
@Karol145 W którym miejscu bzdury?
11
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro moze nie na taka skale ale tak jest.
41
@michal26 Dla mnie te całe Alimenty i to jak kobiety doją facetów jest chore. Kobita bierze 800+, alimenty, żyje z nowym gościem który ja tez utrzymuje, a facet zostaje z brakiem na chleb, oraz nie może odwrócić sytuacji, że to on wychowa dzieci. Rozumiem gdy chłop ma w dzieci wyjeb. nie chce sie nimi zajmowac itd. Popierd. świat mężczyzn jest
0
Są dwie będzie dobrze :) Jak oni chcieli Gampera tu rozegrać, tzn wiadome że nie chcieli, Laporta prdl musi