0

@Andrzej_Majonez No tak. Cubarsi w meczach z Interem to patologia obroncy, brał udział przy 90% straconych z Interem. Nie ma formy siedzisz, proste.

6

Cubarsiego trzyma forma z końcówki poprzedniego sezonu :)

1

Ten Kawasaki jest u nich najlepszy

0

Ten Eric co bramki lutuje jako obrońca :)

3

Ale mecz Yamala :)

0

@Pedri16Future może tak być

0

Fermin na 10 decyzji 11 złych

0

Ale nudy Flick sie skonczyl

6

Jak widać i redaktorom nie działa. Nie za bardzo wiem co działa u Laporty.


0

@Filipem no i wszystko biedaki, Lewy wykupuje. Co prawda kupują konto na dwóch ale jednak

1

@Frimpong Anioła Pańskiego nagrywam na video, odtworzę później.

0

@FiscaelBarca nie, nie lepiej, to nie pokazowy mecz, a element przygotowania do sezonu

1

@FiscaelBarca chyba po to są sparingi w presezonie by grali ci co mają grać? Może się nie znam

1

@D10SLEO takie normalne u nich

1

@mekston mnie to wygląda na zamach stanu

3

@Kapitan hawk nie będą wiedzieli o co chodzi i znowu zapytają o link :)

3

@Faro nie dolców a złotych. A oni mają jedno konto kupione przez admina :)

7

@wpwelement a jak zapytam o legalne źródło, jak wiesz, czasem jest na c+1, czasem eleven, eleven 2. To też ban?

0

@ShawnC podpowiedź. "sytuacja, gdy piłka podczas serwisu dotyka siatki, ale mimo to przechodzi na pole przeciwnika i mieści się w polu serwisowym."

0

@Edoss da się, kombinuj. Może w sumie już masz nawet, poprostu nie wybieraj premium

2

@gumaz ogólnie zdecydowanie tak, picie codziennie 1,2 piwka to już się zaczyna problem.

0

@Edoss dazn zawsze do meczu promuje subskrypcję. Zostaw za darmo i poczekaj na mecze w korei, na 10 minut przed będzie link z meczem za free i polskim komentarzem

0

@betonito zmiennikiem był dobrym.

4

@pioz123 na dazn oprócz dzisiejszego też. Z polskim komentarzem, dodatkowo za darmo. Więc płacisz 40zl za jeden mecz.

0

@Hosh widocznie nie byłeś nad naszym morzem skoro twierdzisz że brzydkie. Brzydkie to jest w Barcelonie. Nie wiem może zatokę widziałeś a nie nasze plażę na otwartym morzu

0

@draxidox ja mam dwie pralki Samsung na dwóch mieszkaniach. Polecam i to bardzo. 1 suszarkę Samsung i beko i Samsung znowu znacznie lepszy.

1

@betonito czemu na braliśmy? Swoje zrobił, wypozyczony był.

1

@Goldenretriever1899 Musiala im wypadł, widać desperację. Myślę że zrobili błąd. Mogli obok mocno negocjować nie wiem Leao jako zmylke i wtedy walczyć.

0

To co o ekstraklasie można powiedzieć. No tych goli trochę się strzela w meczach. @FcPortoFan1999
Ciekawe jak wygląda ekstraklasa vs inne ligi w bramkach na mecz, kolejkę

2

@Leooo on już miał 1.8 rok temu, więc jak widać nie stracił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?