tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Andrzej_Majonez No tak. Cubarsi w meczach z Interem to patologia obroncy, brał udział przy 90% straconych z Interem. Nie ma formy siedzisz, proste.
6
Cubarsiego trzyma forma z końcówki poprzedniego sezonu :)
1
Ten Kawasaki jest u nich najlepszy
0
Ten Eric co bramki lutuje jako obrońca :)
3
Ale mecz Yamala :)
0
@Pedri16Future może tak być
0
Fermin na 10 decyzji 11 złych
0
Ale nudy Flick sie skonczyl
6
Jak widać i redaktorom nie działa. Nie za bardzo wiem co działa u Laporty.
0
@Filipem no i wszystko biedaki, Lewy wykupuje. Co prawda kupują konto na dwóch ale jednak
1
@Frimpong Anioła Pańskiego nagrywam na video, odtworzę później.
0
@FiscaelBarca nie, nie lepiej, to nie pokazowy mecz, a element przygotowania do sezonu
1
@FiscaelBarca chyba po to są sparingi w presezonie by grali ci co mają grać? Może się nie znam
1
@D10SLEO takie normalne u nich
1
@mekston mnie to wygląda na zamach stanu
3
@Kapitan hawk nie będą wiedzieli o co chodzi i znowu zapytają o link :)
3
@Faro nie dolców a złotych. A oni mają jedno konto kupione przez admina :)
7
@wpwelement a jak zapytam o legalne źródło, jak wiesz, czasem jest na c+1, czasem eleven, eleven 2. To też ban?
0
@ShawnC podpowiedź. "sytuacja, gdy piłka podczas serwisu dotyka siatki, ale mimo to przechodzi na pole przeciwnika i mieści się w polu serwisowym."
0
@Edoss da się, kombinuj. Może w sumie już masz nawet, poprostu nie wybieraj premium
2
@gumaz ogólnie zdecydowanie tak, picie codziennie 1,2 piwka to już się zaczyna problem.
0
@Edoss dazn zawsze do meczu promuje subskrypcję. Zostaw za darmo i poczekaj na mecze w korei, na 10 minut przed będzie link z meczem za free i polskim komentarzem
0
@betonito zmiennikiem był dobrym.
4
@pioz123 na dazn oprócz dzisiejszego też. Z polskim komentarzem, dodatkowo za darmo. Więc płacisz 40zl za jeden mecz.
0
@Hosh widocznie nie byłeś nad naszym morzem skoro twierdzisz że brzydkie. Brzydkie to jest w Barcelonie. Nie wiem może zatokę widziałeś a nie nasze plażę na otwartym morzu
0
@draxidox ja mam dwie pralki Samsung na dwóch mieszkaniach. Polecam i to bardzo. 1 suszarkę Samsung i beko i Samsung znowu znacznie lepszy.
1
@betonito czemu na braliśmy? Swoje zrobił, wypozyczony był.
1
@Goldenretriever1899 Musiala im wypadł, widać desperację. Myślę że zrobili błąd. Mogli obok mocno negocjować nie wiem Leao jako zmylke i wtedy walczyć.
0
To co o ekstraklasie można powiedzieć. No tych goli trochę się strzela w meczach. @FcPortoFan1999
Ciekawe jak wygląda ekstraklasa vs inne ligi w bramkach na mecz, kolejkę
2
@Leooo on już miał 1.8 rok temu, więc jak widać nie stracił