0

@Barcaa12 co Araujo, kur Yamal wielbłąd, a Araujo dobrze ustawił kolesia, to jest spalony. Ale wiadomo trzeba sie przyjeb. nie do dzieciaka a Araujo. Cubarsi zrobiłby to samo siedziałbyś cicho

4

Spalony na kilometr

3

Ten to wiecznie gole z po za 16-tki. A jak prosta sam na sam to słupki, bramkarz :)

1

Ci Koreańczycy wyglądają tak samo, nazywają sie tak samo. Jednego inżyniera maja widze

0

@michal26 Mysle ze on poswieca troche LN by potestować przed MŚ.

1

@Starrk Następnym razem będzie to inżynier. W końcu trafia.

1

@MOLESTA ja prdl, czemu ludzie z sociali nie potrafią pokazywać składów. Jakby nie mogli pokazywać formacjami

0

@bezalkoholowy O co chodzi w tej aferze. Piękna kobieta, świetna reklama. Co tu jest nie tak?

5

@Safrani Spokojnie przyjdzie ten dzień gdzie odjeb. imigrantowi, wtedy Polska zapłonie. Prawica to i nawet specjalnie ściągnie jakiegoś pojeb. i mu za to zapłaci. Wystraszony kraj jest pięknie sterowalny.

2

@clyde u nas przed Unia było to samo, ten nasz kraj wszędzie był skorumpowany, uwierz mi. Dlatego piszę o bloku wschodnim. Jedna wielka korupcja jak pozwolisz działać. Wejście do uni odcięło w znacznym stopniu te akcje, ale nie odcięła jak widać polityków co fundusze wykorzystują. Więc teraz korupcja nie jest na drobnych, a u góry na większą skalę finansowa

0

@mmaciass a to nie wiedziałem, a co więcej?

2

@Karol145 pytanie kto napiera na to. Może kraje zaczynają prosić o raporty co z hajsem który dostali i wychodzi ze sporo wyparowało i próbuje ukryć.

5

Kto jak nie blok wschodni z nami na czele nie wie co to korupcja. Oj niech tego pilnują.


0

@Karol145 zdementowane

5

Wystarczy wrzucić co się chce i internet szaleje. Myślałem że ona oficjalnie to potwierdziła, a nie ze niby ktoś coś.


0

@Kondziubarca piękna ustawka trwa w najlepsze. Jak oni się nie lubią ojojoj :)

2

@mmaciass No właśnie doczytałem :( Zmartwiłeś mnie :)

1

@adi7adi8 Dokładnie. 60 baniek lezy na ulicy

7

I tu sie nie zastanawiać. Hajs sie przyda.


3

@Ja124477yr4 Lewy zostaje. Koniec historii

0

@thcmenel420 do roboty nie pójdzie ale szpagat i salto zrobi z rana za ciebie

1

Kupuje ktoś? Szpagaty robi i salta.


23

@Safrani simeone wydał krocie, wygrał nic. :)

0

@michal26 oczywiście że poparł. Powiedział że nie zagłosuje na Trzaskowskiego, oczywiście powiedział niech każdy głosuje jak chce. Ale finalnie powiedział na kogo nie zagłosuje. Nie bądź naiwny, poprzednio zrobili jak mówili, teraz będzie to samo. Tzn wybory za 2 lata. Więc świat się może zmienić, ale dziś po wyborach byłaby koalicja na milion% co sami powiedzieli

0

@michal26 michu to gierka obu stron. Będą grać wrogów, by ludzie nie myśleli że będzie jedna władza prawicy, prezydent, sejm, Senat itd. Wszystko pod publikę, dajesz się nabierać

0

@Kazragore a teraz załapałem. Grubo

1

@gumaz poczekaj na wyniki wyborów, przed się będą nie lubić, a po wyborach jak disco polo, nie lubię ale na weselu uwielbiam. Pokochają się jak tylko stoleczki zobaczą

10

Śmierdzi na kilometr

2

Z tą ostateczna to bym się wstrzymał :)

0

@Mokaczino do stycznia jz te miejsca vip będą. Sprzedaże itd. Ale znowu będzie marudzenie, tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?