2

mógł zamówić pitce i cole i zjeść przed tą asystą

2

niemożliwe, lekarz wyników nie chciał oglądać, wszytko na czerwono:

❗Ousmane Dembélé successfully passed his medical examination. He will be officially a PSG player after signing his contract, probably this Friday.
#FCB ????????

Via (????):
@FabriceHawkins
[rmc sport]

7

scrolujesz sobie spokojnie la ramble, a z futryną wjeżdza nabuzowany mutant Abde:


2

@SuperPatsonFCB Ansu musi zostać

0

@Cule1234 Nermara onbrażajo bo cene zbijajo, Barca 100% opłaca ten cyrk

0

@KrychaFCB a nie żałował po miesiącu?

0

@arasz1819 Dziś Antoni mówił kto jest zdrajcą Neymara nie wymienił, przeoczenie to czy będzie na listach pisu?

34

to musiał być żmudny proces myślowy

3

Lapi chciał kupić każdego, kto mu się podoba, teraz wiadomo czemu:


0

@Alberto1031 są żarty oczywiste i te mniej oczywiste

0

@Alberto1031 środek ferran oczywiście

5

@tbas tu piszą coś innego:


0

piszą, że brzuch go boli, mięśnie ok:

Neymar and Marco Verratti have contracted a virus, no muscle discomfort. They are expected to return to training tomorrow.
@bruno_salomon

6

Po tym cały dniu, już się czuję jakby Ney wrócił, zdobył dla nas tryplet i miał MEGA pożeganie na nowym Camp Nou. Dziękuję portalowi X za te doświadczenie.

0

Xavi się asekuruje jak Neymar nie wypali.

1

jak zacznę robotę w psg to wypadasz do barcy

1

To chyba warto dla samego wybuchu La Bamby :D

0

@Emhyr ciecierecie dobre o każdej porze

0

@MessiTheBesst wszytko to prawda, ale cytowany tu Xavi mówi ciepło o nim jako zawodniku i jako koledze w szatni. Choć jasne jest, że od tamtego czasu Neymar się mocno zmienił i rozrabia.

0

@Sherem tyle, że w ostatnim czasie to on grał lepiej niż w 2020
kiedy to chodził o kulach i bił się na trybunach z kibicami 2019? wtedy miał okropną prasę raczej, ale nie w tym rzecz.

4

to prawda czy fake?
bo jak prawda to ładnie nas pogrywa transferowy showbiz


0

@AlexDark00 może powinienem napisać wyraźnie, mój post wyrażał podziw

0

@AlexDark00moj post nie implikuje Twojej tezy, ale zeby bylo jasniej: nie, nie tesknie

2

Laporta znów odrywa teatr: TERAZ WALCZE O NEYA!
i będzie jak z Leo, ale prezez pozostanie zawsze tym dobrym rycerzem

1

@Jakchcesz bo on tak naprawdę nigdy nie odszedł XD

1

Najzabawniejsze jest to, że Neymar w obecnej Barcy z marszu miałby wokół siebie o niebo lepszych graczy niż w obecnym klubie. PSG go wypycha, pomijając wszelkie konteksty, to bez wątpienia wzmocniłby Barcę, ale przede wszytkim sam gracz zyskałby świetny skład na ostatnie lata gry w Europie.

0

@Kozinho. tak, bicie dzieci i ogolnei poniezanie innych aby sobie status porobic

0

@Kozinho. molestowanie oczywiście pochwalam, generalnie sympatyzuje z takimi granicznymi zachowaniami, jestem fanem korwina, to wie każdy

3

@Medium Ney goscia molestuje od paru dni, facet na terapie trafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?