semafor
Dołączył/a: sierpień 2017
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo dzięki
0
@Messi1992 śliczny strzał
1
Vitor brama!!!!!
1
@PatrychoO prowadzący
2
@PatrychoO jeszcze ta przepraszająca forma "to nie hejt" i że to nie tylko te sytuacje w ktorych mu nie wyszło. Co to jest grupa wsparcia czy dziennikarze
2
Święcicki na pytanie o formę Lewego - pytający sugeruje, że jest średnio - odpowiada kto dziś z rocznika 1988 gra na poziomie i ile jest warty....
by później mówić, że Robert traci moc
Czy każda wypowiedź musi być ze wstępem, że to gigant, który gra nieco gorzej..
a reszta to już na rencie
0
@Emhyr chyba nie, choć pewien nie jestem, ogladam zapis z aplikacji UPC, re Lewy - kiepska wypowiedz, dobrze, że hiszpanie nie słyszeli
0
Lewy dla Eleven "w odpowiednim momencie jestem na tej pozycji"
0
@Emhyr polecam całą rozmowę, pytający nie jest w niej najgorszy
0
@Gaz cenna uwaga, pewnie bał się eskalacji, widząc co Lewy odstawia na boisku
1
@Kuba_1 brawo redaktor
1
no Lewy, świetnie rozgrywa co za klasa :D
edit: jednak nie XD
0
Lewy poproś o zmianę
2
to jest bardzo dobre:
2
@Jakchcesz to przekaz da kumatych i znających się na wolnościowej kuchni
0
@ObiwanKenobi no takie brednie pisać, że feminizm nie jest chorobą? litości
0
@MOLESTA coś właśnie jest nietegos bo przecież u nas 99% katolików, nie wiedziałem, że to w sumie to samo
0
@ObiwanKenobi nie no Obiwanie, nie uciszą nas
0
@Luciano99 nie no 100% racji, nawet one same siebie nie obchodzą, wtf o czym ona do mnie rozmawia
0
@tristan87 bez sensu Paweł, jak jakaś Iza może mieć inne zdanie, przecież ona nie ma zdania
1
Meczyki.pl chodzą na krótkiej smyczy feministek:
"Feminizm nie jest chorobą, miejcie trochę jaj, aby respektować prawa kobiet. To nie są jakieś osobne byty, które w swoim zwierzęcym uniesieniu możecie wepchnąć do kuchni. Wszystkie komentarze dotyczące tego, że kobiety nie mają prawa wstępu do świata futbolu, a ich postulaty są urojone, to nic innego jak pokrzykiwania starego człowieka, który nie potrafi pogodzić się z tym, że świat idzie do przodu. "
https://www.meczyki.pl/newsy/winny-nie-tylko-ohydny-rubiales-feminizm-nie-jest-choroba-miejcie-troche-jaj/219463-n
2
Co ten Jordi, tak sie nie kopie
3
@macio_944 full hadeki chodzą
0
@Transu96 wcześniejsze info było że Hakimi, ale tu masz, że to pan Lucas:
1
BUK wchodzi!!!!!
0
ładnie tam Dembiego traktuja:
0
@macio_944 Redbul to jest lider ligi, czy średniak?
1
@macio_944 trzeba było tyle słomek na śmieci nie wynosić
1
@jacobFCB dlatego Lewy ma mdłości - nie wszystkiemu wóda winna
3
Mariusz, czekaj, cofa mi się