1

@escarabajo dzięki

0

@Messi1992 śliczny strzał

1

Vitor brama!!!!!

1

@PatrychoO prowadzący

2

@PatrychoO jeszcze ta przepraszająca forma "to nie hejt" i że to nie tylko te sytuacje w ktorych mu nie wyszło. Co to jest grupa wsparcia czy dziennikarze

2

Święcicki na pytanie o formę Lewego - pytający sugeruje, że jest średnio - odpowiada kto dziś z rocznika 1988 gra na poziomie i ile jest warty....
by później mówić, że Robert traci moc
Czy każda wypowiedź musi być ze wstępem, że to gigant, który gra nieco gorzej..
a reszta to już na rencie

0

@Emhyr chyba nie, choć pewien nie jestem, ogladam zapis z aplikacji UPC, re Lewy - kiepska wypowiedz, dobrze, że hiszpanie nie słyszeli

0

Lewy dla Eleven "w odpowiednim momencie jestem na tej pozycji"

0

@Emhyr polecam całą rozmowę, pytający nie jest w niej najgorszy

0

@Gaz cenna uwaga, pewnie bał się eskalacji, widząc co Lewy odstawia na boisku

1

@Kuba_1 brawo redaktor

1

no Lewy, świetnie rozgrywa co za klasa :D
edit: jednak nie XD

0

Lewy poproś o zmianę

2

to jest bardzo dobre:


2

@Jakchcesz to przekaz da kumatych i znających się na wolnościowej kuchni

0

@ObiwanKenobi no takie brednie pisać, że feminizm nie jest chorobą? litości

0

@MOLESTA coś właśnie jest nietegos bo przecież u nas 99% katolików, nie wiedziałem, że to w sumie to samo

0

@ObiwanKenobi nie no Obiwanie, nie uciszą nas

0

@Luciano99 nie no 100% racji, nawet one same siebie nie obchodzą, wtf o czym ona do mnie rozmawia

0

@tristan87 bez sensu Paweł, jak jakaś Iza może mieć inne zdanie, przecież ona nie ma zdania

1

Meczyki.pl chodzą na krótkiej smyczy feministek:

"Feminizm nie jest chorobą, miejcie trochę jaj, aby respektować prawa kobiet. To nie są jakieś osobne byty, które w swoim zwierzęcym uniesieniu możecie wepchnąć do kuchni. Wszystkie komentarze dotyczące tego, że kobiety nie mają prawa wstępu do świata futbolu, a ich postulaty są urojone, to nic innego jak pokrzykiwania starego człowieka, który nie potrafi pogodzić się z tym, że świat idzie do przodu. "


https://www.meczyki.pl/newsy/winny-nie-tylko-ohydny-rubiales-feminizm-nie-jest-choroba-miejcie-troche-jaj/219463-n


2

Co ten Jordi, tak sie nie kopie

3

@macio_944 full hadeki chodzą

0

@Transu96 wcześniejsze info było że Hakimi, ale tu masz, że to pan Lucas:


1

BUK wchodzi!!!!!

0

ładnie tam Dembiego traktuja:

0

@macio_944 Redbul to jest lider ligi, czy średniak?

1

@macio_944 trzeba było tyle słomek na śmieci nie wynosić

1

@jacobFCB dlatego Lewy ma mdłości - nie wszystkiemu wóda winna

3

Mariusz, czekaj, cofa mi się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?