3

Joao gol spoza 16!

8

halo begham? chcemy wypożyczyć leo w styczniu, ty płacisz oczwiscie, nie musisz dziękować, reklama na całą europe, tak klikanie wzrośnie.

6

to nie jest możliwe, czemu nie mamy takiego egzekutora w naszej pace

2

@Criss18Barca ja zagłosuje na tego co ma dobry wygląd, bo jak sam powiedział, jest człowiekiem sukcesu, bo na siłce to udowodnił.

0

@Kuba_1 coś odmłodniał, teraz ma 23 i jeszcze 7 lat na wysokim poziomie

0

@michalgajdek bardzo dobrze Michał, temat ważny.

0

@Tatazolwinia jest jeszcze troche czasu

8

dobre sznyty:


1

@Emhyr masz cos do Golfa 3? raczej z Lanosa Barca się przesiada

0

@AxelF graliśmy już bez Roberta i czasem gramy ;)

0

@stool hamburg 15 znaków


0

@Barca1992 Teraz jest

1

@VamosRakieta no liczymy 150%, mam nadzieje że nie zacznie sie do mówienia o nim Lew ;)

0

@Emhyr czekałem jak wywiad po polsku przetłumaczą i hiszpania poczyta

1

niech to tylko Robert przeczyta:



5

cudownie, nic tylko klaskać

0

@SnieguPlock codzień wychodzą coraz większe kwiatki, aż wesoło to wszytko śledzić.

1

@macio_944 tu chodzi też o cos innego, nie chodzi o krytyke barcy. Z jednej strony multum uzasadnień dla złej formy polaka, wg biorących udzia jest motorem strukturalnych składu, grałby lepiej jakby mial lepiej działającą wokół siebie drużyne. A człowiek marnuje setki, piłki nie umie przyjąc, jest wolny i jeszcze macha rękoma. Z drugiej strony na pytanie o Lamine, przekąsy, poczekajmy itd. Jedeń Ćwiąkała był względnie entuzjastycznie nastawiony.
To wszytko jest tak mentalnie ciężkie, nudne i dlatego napisałem, że schodzą na peryferie bo w Canale+ to jakiś poziom przynajmniej hipotetczynie dziennikarze powinni sobą reprezentować.
My jako fani mamy prawo ponosić się emocjom, nie płacą nam za nasze opinie, nawet najbadziej zwariowane wciąż są okej w porównaniu z wywodami Orłowskiego.

1

Słucham Hola la liga i fajnie tam o Lamine i Lewym mówią. Dalsza peryferyzacja naszych dziennikarzy? Stały solidny trend.

0

@Kgorecki2500 mam rosnące przekonanie ze opozycja, a nie ruscy opłaca konfe i ich kampanie

12

@Niente dramat, patologia to za mało, to jest zastraszanie, mam nadzieje znajdą tego "polaka"

3

żart, strat mu nie policzyli czy co?

0

@Keriox będzie dozgonnie wdzięczny

0

7 goli w jednym meczu to minimum, nowe wytyczne La Liga
tebas top

1

@jacobFCB jeszcze warunek, że kazdy domowy mecz gramy w Miami

0

@jacobFCB wtedy wypożyczamy Leo

3

@kuz albo na meczu pożegnalnym

2

Dobrze ze z Cancelo udało się przed północą ostatniego dnia okna, teraz można się rozsiąść i patzeć na sage Lengleta.

0

@Emhyr wrszcie, można odetchnąć

2

@MOLESTA jak się podśmiewujemy wytykając ere Franco, to wiele osób strasznie się oburza, ale Real widać przyzwyczajony do specyficznej współpracy z rządem, aa jak się okazuje również z wymiarem sprawiedliwości. Prześladowanie przeciwników poza boiskiem mają chyba we krwi, obrzydliwy korupcyjno - represyjny proceder.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?