12

Mógłbym się założyć o 100 zł, że Puig na tej 10 grałby lepiej niż Griezmann, który pobiera gigantyczną pensje i kosztował 120mln €.

Jak go Koeman nie widzi w planach, to wypożyczenie i nie popełniać tego błędu co z Thiago. Puig jako zmiennik byłby bardzo dobry.

1

@LucaBrasi czy Griezmann jest lepszy? Wątpię.

4

@BarcaInfo Koeman zwolniony po olaniu Puiga xD

12

@Mns21 wirus istnieje, ale jest za bardzo rozdmuchany przez media.

0

@Tasde Chciałbym, żeby Barca się tak kompromitowała w LM jak Bayern XDD

1

@NaFazieHitman musisz jeść, nosić futro już nie.

0

@kuz gdyby podał się do dymisji, to jego kolega wtedy by prowadził klub

0

@barteq nie tylko on będzie płacił, ale też czlonkowiew zarządu.

0

@BarcaInfo postęp. Najpierw jakiś Farre tak myślał, a teraz sam Bartomeu.

0

@kordyl1010 Messi, Suarez, Busquets i już masz 160mln. Dużych pieniędzy sobie zażyczyli za spełnione marzenia :)

0

@BarcaInfo Nie ma z czego płacić. Messi ciągnie 100mln z kasy klubowej i na takie zwolnienia człowieka, który upokorzyl klub we wszystkich rozgrywkach nie ma pieniędzy. Barto sam myślał, że trener odejdzie po takim czymś, a tu nic.

Zapewne gdyby nie zwolnienie Setiena, to na boisku dalej biegałby Suarez z Vidalem i Rakiticem, bo gość miał tylko poglos wśród krów.

0

@marcin62 @BarcaInfo @sebo939 gdyby Bartomeu mnie wyciągnął z jakiegoś Bayernu, to sam bym walczył o resztę wypłaty, ale gościa wyciągnęli z głębokiego bezrobocia. On powinien być im wdzięczny, że w ogóle mógł się znaleźć w szatni Barcelony jakio jej trener.

Krzyczy do was milion ludzi po takiej porażce. Zwijalbym manatki jak najszybciej bez zbędnych kłótni.

2

Komentarz usunięty

0

@Mario96w nie 10% socios, ale 10% wszystkich socios popierających wywalenie zarządu, bo może w głosowaniu wziąć 10%, ale popierających odwołanie może być z 8% socios.

0

@BarcaInfo co nas interesuje co on myśli

0

Się cieszycie, a zanim zrobią wybory, to będzie styczeń.

2

@Bykunn Jasne. Bez problemu.

0

@Persyfl jest to wotum przeciwko zarzadowi, a nie jednej osobie.

3

@TylkoBarca7273 tatuaże powinny coś oznaczać, by były spoko, a nie jakieś katalogowe. Ludzie są unikalni bez tych tatuażów z google.

0

@BarcaInfo Chyba te media mają jakieś złe informacje, bo to jest niemożliwe. Na górze jest nie tylko Bartomeu, ale ogrom prawników co znają takie poza boiskowe zasady na wylot.

PS. Dziadkowi dali szanse życia, siedział na farmie a ten chce kase niby? Człowiek mem.

0

@Lincolm ale ja piszę o trenerach Barcy. Piszecie o Duńczyku, ale go sprowadzali jak trenerami byli wujkowie. Gdyby sprowadzili młodego napastnika, to tylko by się zmarnował z umiejetnosciami rotowania Valverde i Setiena. A trenerzy tacy jak Flick, Guardiola potrafią rozdzielić minuty dość dobrze.

0

@Kettger gamivo, albo eneba i mam podobne ceny co płyta z Allegro, a gra tego samego dnia.

0

@Coutinho007 @Lincolm Ok, teraz sprawdzcie trenerów obu klubów. 2 co odeszła nie potrafiła rotowac, a Guardiola to potrafi. Trzeba korzystać z każdego piłkarza, a nie się obrażać, że kupili nie tego co trzeba i grać cały sezon główna 11.

3

@Janiama umiejętności gigantyczne podawania w bok.

7

Busquets hamulcowy. Miał szansę podać w przód, to nie. Fuera ze składu z nim.

0

@osa91 lepiej to niz wieczne wojny zbrojne.

5

@osa91 jeden z najlepszych.

1

Barto chwali się hajsem. Źle. Barto mówi, że nie ma kasy, by mniej zapłacić za Depaya. Też źle. Nie ważne co robisz, ważne jaką łatkę masz przypiętą.

2

@neeed Griezmann pressing chociaż zapewni.

0

@neeed nie muszą z niego korzystać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?