rk

1

@misieq96 a w jaki sposób polubując profil wspierali klub ? To chyba bez różnicy. Po prostu nie każdemu podoba się mieszanie sportu z polityką a z tego działacze zrobili problem mniejszości.

rk

0

@MarioVeB! Czego ból dupska ? Co mają wartości klubu do gry piłkarzy ? Ludzie są różni i nie musi się im wszystko podobać, co w tym dziwnego ? Nic na siłę.

rk

0

@MarioVeB! Ja ogólnie mam na to wywalone. Gdyby to dotyczyło zawodnika Barcelony i kara byłaby ta sama komentarze z drugiej strony byłyby takie same.

rk

1

@cules100pro jak masz to dawaj. Nie każdy ma czas wszystko weryfikować.

rk

0

@HypeR po prostu media robią taki szum że człowiek już nie wie jak jest. Z jednej strony nakręcają wszystkich a zaraz piszą że jednak lipa bo nie ma kasy trzeba kogoś sprzedać ale nikt nie chce odchodzić itd. Cały czas to samo.

rk

0

@Tasde bandyta ? :) jak dla mnie powód jest wystarczający i racjonalny ale jak ktoś nie ma jaj tego nie zrozumie :)

rk

3

Bilanse transferowe według "Football Elo Raitings" od sezonu 16/17:

1. Real +16 mln € (!)
2. Napoli -131 mln €
3. Bayern -257 mln €
4. Liverpool -268 mln €
5. Inter -279 mln €
6. Newcastle -376
7. Barca -454
8. Arsenal -643
9. Man. City -667
10. Man. United -903

rk

2

@Kulakula akurat w jego przypadku była gwarancja rejestracji bez konieczności sprzedaży. Jakby miał też tak czekać to już by był u szejków.

rk

1

Pewnie wpływ na taką karę ma fakt że działo się to na parkingu. Inna sprawa to że Valverde zrobił to co każdy facet powinien zrobić w tej sytuacji. Ale sądząc po komentarzach niektórzy tutaj nie mieliby tyle jaj.

rk

1

@QuQ a Suarez pogryzł go na boisku czy na parkingu klubowym ?

rk

3

Ale to jest żenada. Nie czaje po co tak spamujecie z tym skoro wiadomo już że jak nikt nie odejdzie to nikt nie przyjdzie ?

rk

0

Barcelona jest jak jakaś gwiazda pudelka. Trochę wstyd. Niech w końcu kogoś sprzedadzą jak i tak bez tego nikt już nie przyjdzie wiec na co tyle spekulacji. Gdzie sens i logika ?

rk

0

@wacha19 na innych jej nie stać chyba że jakiś No name na farta.

rk

0

@Patry10 jak naprawić finanse nie sprzedając nikogo?

rk

0

@TadeuszK zawsze może dać Fatiemu szansę. Jak nie wyjdzie to wiadomo że Xavi zapłaci za to głową a nie Tadeusz czy Ansu. Ludzie chcą wyników na już a wiadomo w jakiej sytuacji jest Barca.

rk

0

@Mattia02 jak stąd standardowo nikt nie chce odchodzić i standardowo za bardzo nikt nie jest zainteresowany. To tylko świadczy co się dzieje z tym klubem.

rk

1

Tu takie cyrki żeby zarejestrować piłkarzy będących w klubie i nie wiem na jakiej podstawie sraczka z tymi transferami. Z czym do ludzi ?

rk

0

Musimy kogoś sprzedać żeby kogoś kupić a coś cisza w tym temacie standardowo. Jeszcze wyjdzie że wszyscy zostaną i kolejny sezon będziemy przeżywać te niesamowite emocje. A wiadomo że Barcelona lubi przepłacać za piłkarzy, których potem sprzedaje za grosze.

rk

1

@sevs to chyba słabo ogarniasz info od Fabrizio.

rk

0

Kogo my chcemy kupić skoro Barcelona nie ma szans konkurować z nikim dobrym. Jedynie sami zawodnicy musieliby chcieć tu przyjść i tyle.

rk

0

Jeszcze na getrach koniecznie. Cały czas nie wierzę do czego doprowadzili ten klub..

rk

0

@RanDiFCB nie musisz dałem tylko przykład :)

rk

0

@hayek z jednej strony zgoda ale fakt że Barcelona miała wyrobioną pozycję i chyba większość wtedy chciałaby w niej grać.

rk

0

@RanDiFCB nie ma to jak grać piach zdobyć mistrza w pierwszym sezonie i króla strzelców. W betoniarni też miałeś sukcesy nie wyrabiając się ?

rk

0

Trochę przykre że Barcelona już nie przyciąga piłkarzy tak jak kiedyś..

rk

0

@Messi1000000 przez najbliższe 5 sezonów wątpię że Barca cokolwiek wygra w Europie.

rk

0

Tylko jak bd sprzedawać nie wiadomo jak długo to w końcu nie bdz już kogo kupić:)

rk

14

@LukaszJ najlepszy zawodnik w historii klubu ale nadal komuś coś nie pasuje.

rk

0

Obecnie Barcelona nie ma za bardzo jak konkurować i jedynie sam dany zawodnik musi chcieć tu grać.

rk

0

@Aragorn33 w jaki sposób robi Cyrk? Przecież wszystko co wiemy to jedynie z mediów a nie od niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?