O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2049
  • Liczba komentarzy 183
  • Polecenia 203

Komentarze

9

W Barcelonie pod wodzą Xawiego jest czterodniowy tydzień pracy,od początku kontraktu-ibrak wyników.

0

W większości meczów stoperzy grają na bokach obrony,w pomocy de Jong Christensen jako defensywni pomocnicy,a przez środek pola karnego tracimy najwięcej goli,taktyczne ustawienie Xaviego.

1

Utożsamił się zXavim.Upadek.A może będzie musiał odejść po sezonie?

0

Mieli Allemaniego to go pogonili(2x) bo był specjalistą w swoim zawodzie.Przy Laporcie mądrzejszy od niego się nie utrzyma.Stworzył rodzinno-koleżenski klan który dołuje Barcę.Sprowadzanie seniorów którzy mało grają,jakości nie dają a klub zadłużają.Drużyna nie chce Lewego ze względu na jego apanaże i ego,Wyrolował nas Griezmann,Dembele ,teraz zrobi to nasz as,wkrótce zrobi to Araujo.Za tego ostatniego i Lewego nie dostaniemy nawet centa,podobnie jak dwóch poprzednich.Alonso Roberto,Oriol ,Inigo itp albo żle grają,są kontuzjowani lub grzeją ławę a płacić trzeba,a Gavi bez rejestracji.Niewiele trzeba zrobić żeby drużyna zaczęła(chciała) grać i wygrywać.Nowy trener,przemyślane decyzje i perspektywiczneuzdrowienie obecnej sytuacji.Sprzedaż aktywów już przyniosła negatywne skutki.Niektórym chodzi po głowach sprzedaż naszej złotej młodzieży!!!.Allemany wróć!

0

Przestań go gloryfikować,on w Barcelonie na to nie zasługuje!

Zobacz wszystkie

17

Oddajemy młodych perspektywicznych za bezcen a nowym starym będziemy płacić miliony,Polityka beznadziei.Betis znowu nas ograł.

14

Przestancie krytykować Desta.Był lepszy od pozostałych obrońców.Pomoc beznadziejna.Pedri już zajechany.Ogólnie=archaiczna gra.Klepanie przed polem karnym.Brak gry skrzydłami .Nie widzieliście obron Marca?G riezman-brak słów.Brak dobrych reakcji trenera.

13

Bardzo dobry trener, bardzo dobra odpowiedż.

13

Nadmierna eksploatacja w lidze Pedriego. a następnie Gaviego (juniorzy) jest przyczyną grożnych kontuzji.I to jest wina sztabu trenerskiego (Xviego).Po kontuzji Pedriego powinna się z apalić czerwona lampka (lampa ).

10

Archaiczna gra Barcy. Brakuje gry skrzydłami,dolini końcowej. Siermiężna gra na obwodzie pola karnego. Brak wejść w pole karne. Brak strzałów zza pola karnego. Gra tylko na Messiego. A Puiq się marnuje.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?