1

@wojti258 Jak bezpartyjni to ukryci pisowcy xD

0

@Herato on wtopił z lewym paszportem XD

0

@_barti a one nie są obleśnymi babami, prostytutkami i ćpunkami? Podwójne standardy.

0

@LaLigaPD za to usunęli grę xD i dali mniej kontentu niż poprzednik miał

1

@tbas przecież graniczymi z rosją xD

0

@PawkoFCB polecam materiał od GamersNexus, w skrócie ONI ZNOWU TO ZROBILI XDDDDDDDD

0

@macio_944 eloooooo

5

@Comentateiro @macio_944 no zajebiste porównanie, poziom dna.

0

@DLFCB @tristan87 jak ona od lat mieszka we Francji, z Polski tylko dostaje kasę na nowe paszkwile.

0

@sebo939 chodzi o @macio_944 xD

1

@dejwor no nie grają w ogóle, to chyba oczywiste

3

@Saviola88 ALE NIE WIDZIAŁEŚ TO NIE MA CO OCENIAĆ, no chyba że chodzi o Sound of Freedom to wtedy wiadomo, że to prawicowe nazistowskie faszystowskie kino #pdk

0

@Lautaro no tak w sumie lepiej załatwić lewe zwolnienie i mieć nadzieję że samo przejdzie, niż iść do specjalisty by załatwić na jakiś czas. Powodzenia za 10 lat z takimi problemami z kręgosłupem.

0

@Donnie_Darko chinśkie rtxy i najgorsza wersja 3070 od zotaca

1

@esem91 C lub Assembly

0

@Comentateiro mi się wydaje, że to ty gardzisz wszystkimi którzy się z tobą nie zgadzają, taki śliski moralnie, wynika to z twoich wpisów Pan oświecony jedyny sprawiedliwy.

0

@ObiwanKenobi dla łapówkarzy

0

https://streamable.com/h98ww9
Będą wyroki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komentarz konfederacji:


0

@HypeR soap2day id

1

@WiernyDoKoncaFCB N52B30 jest solidny ale N52B25 to gówno z wadami fabrycznymi, tylko B30

1

@DLFCB fake ale ci ekoterroryści powinni odpowiadać karnie za to co robią.

8

@messi564 gratuluje ale moja córka jest studentem prawa

0

2

@Faro ale co ty chcesz nowszego w odtwarzaczu do muzyki? xD

1

@Barcasub aimp też gitówa ale ruski

0

@takisobiektos amortyzacja transferu

2

@MesQueUnClub_87 Tak jak kolega pisze, tylko windows defender i unikać dziwnych stron czy pobierania nie pewnych binarek. Jedyny warty program to Malwarebytes ale nawet darmowa wersja wystarczy, do tego coś CCleanera (nowa wersja jest zjebana ) więc lepiej alternatywe poszukać.

2

@Adran360 Initial D i Bleach

1

@Rust_Cohle Oczywiście, że TEDE. Zawsze świeże materiały i krok przed wszystkimi.

0

@pt9 bo w innych grach decydują umiejętności graczy, a nie algorytmy wspomagania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?