pt9

5

@nohemi Prosisz o wygrana Realu w LM

pt9

1

@DaPidejpi Nie myślałeś o Austin?
Z wymienionych to chyba San Franaisco

pt9

1

@tomek8756 Na pewno jestem przeciwny aby zakazywali jazdy autem.

pt9

0

@Hajny Kebab bez szału, dla mnie słaby. Mięso trochę dziwnie przyprawione i za dużo curry. W środku okrutny syf i patolnia ale sam alibaba sympatyczny.

pt9

1

Właśnie zaraz zjem najsłynniejszy kebab w Polsce. Radzymin relax kebab. Niezła rudera na pierwszy rzut oka

pt9

0

@kkbarca Do więzienia idealnie się nadaje

pt9

4

@KrystianR Lepiej kredytować się na setki milionów jak nie miliard euro aby rok w rok robić gigantyczne transfery? Przypominam że Barca od wieli wielu lat jest w czołówce wydawanych pieniędzy + przodowaliśmy w pensjach będąc jednocześnie pośmiewiskiem LM. Co za różnica skąd kto ma pieniądze. Nie patrzmy do kieszeni innym.

Najlepszym rozwiązaniem byłyby limity płac i transferów jak w NBA

pt9

1

@tbas Pozostała część grajków to łamagi i chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego. To że taki Dembele wyróżnia się na tle tej przeciętnej drużyny to żaden wyznacznik.

pt9

8

Dembele nigdy nie będzie liderem żadnej poważnej drużyny ,zawsze ten sam pusty wzrok, wycofany, cichy i niewaleczny. Ponabijał sobie asyst w meczach gdzie mieliśmy najlepszy okres w sezonie i chwała mu za to ale nie zasługuje na pensję lidera po tych wszystkich fatalnych latach. Nie rozumiem też zachwycania się jego umiejętnościami które nie są i nigdy nie były jakieś nadzwyczajne. Jest to solidny skrzydłowy z błyskiem ale ma również masę braków piłkarskich. Pensja 4-6 mln była by odpowiednia

pt9

1

@Comentateiro Przecież o nowym ładzie wszyscy ciągle mówią na około więc program wszedł z wielkim hukiem na salony. Nalezą się nagrody jak nic. Martwią tylko małe kwoty jak na standardy partii rządzącej

pt9

2

@Qba2312 a teraz przypomnij co tu się działo po transferze Neymara do PSG.

pt9

1

@GeneralXavi Mnie się podoba idea jak jest w Europejskiej koszykówce. Roczne lub dwuletnie kontrakty głównie rządzą.

pt9

1

@Kgorecki2500 Leciałem z 20 czy 30 razy ale strasznie tego nie lubię i zawsze siedzę niespokojny.

pt9

0

@Survier Ja bym polecił motor

pt9

0

@Kurkmen Mleko, kawa i cukier? Takie rzeczy to tylko u tych INFORMATYKÓW ajti czy jak to się zwie co nic nie robią, siedzą przed komputerem i pieniążki dostajo

pt9

13

Znowu poniedziałek i znowu pracować z tymi nierobami co by tylko siedzieli i chcieli dostawać coraz więcej za coraz mniej. Kupiłem do biura expres do kawy z olx z cappuchinerem co mleko pieni a ci i tak narzekają ze sami muszą mleko i kawę kupować.

pt9

3

@DaPidejpi 7/10
Fajnie że się nie pierdzielił nawet z Messim. Wzmocnił zespół w 2 połowie sezonu dzięki czemu mogliśmy rywalizować o 2 miejsce. Na pewno na minus cyrki z transferami i ich rejestracją. Wyglądało to jakby robiono wszystko na aferę. Mimo wszystko ufam mu i wierzę że wycisgnie nas z finansowej dupy która stworzył Bartomeu.

pt9

0

@zenoowity Bez szans w tym sezonie

pt9

1

@Roxi Bo ostatni rok przyszedł prezydent złodziej i vice debil.

pt9

5

Pozytyw taki ze ostatni raz oglądamy Dembele, Adame, Mingueze może Puiga i Lengleta w naszych barwach. Mam nadzieję że jeszcze Depaya.

pt9

0

@FCB_dimiC Zawsze był to płaczek. Jakbym widział piłkarzy Barcy w niektórych momentach. Nie idzie to się nie staramy i psycha siada.

pt9

2

Hamilton piękna postawa sportowa. Nie idzie to nie chce się ścigać.

pt9

1

@8stoichkov8
Pamiętam jak się jarałem Fifą 98. Można było od razu karne grać.

pt9

0

@YouTuber Chelsea, Real, PSG, Inter, Juve

pt9

4

@msmsms Chłop pluje i sra na ich klub od lat więc bardzo dobrze zrobili moim zdaniem.

pt9

0

@michal26 Jak nie musisz to nigdy kredytów. Zdrowe podejście w niepewnych czasach.


pt9

2

Byłem u Harry'ego z Tybetu, chciałem, żeby naładował mnie energią. Facet dotknął mojego karku, pogładził mnie po udach i wziął za to półtorej bańki.

pt9

0

@damian.09 taktyk

pt9

1

@michal26
Też miałem obawy jeśli chodzi o bliźniaka ale trafiłem na świetnych sąsiadow z którymi od razu się zaprzyjaźniliśmy. Sama działka ma 1400m2 więc po 700 na głowę jest optymalnie dla mnie. Oddzielony tylko garażem więc żadnych dźwięków nie słychać a do tego często sobie razem grillujemy i pijemy winko wieczorami.

Na pewno minusem było to że trzeba było trochę poprawiać po budowlańcach - ja wymieniłem wszystkie rury hydrauliczne i parę innych pierdół. Liczyłem się jednak z tym że coś będzie spartaczone. Na szczęście gość który to wybudował odpowiada na każde wezwania i poprawki więc na to narzekać nie mogę. Sam bliźniak jest też podpiwniczony i piwnica użytkowa na całej powierzchni stąd aż 230m2

Internet to niestety minus bo 25/5 radiówka jednak domy w okolicy mają wszystkie światło

pt9

1

@michal26 Miałem podobny problem jakiś czas temu. Szukałem na obrzeżach Gdańska w 2020 roku. Otomin, Sulmin, Kokoszki, Kiełpino, Straszyn. Ceny zaczynały się od 300 zł za m2. Do tego często albo działka była zalana i bagienna, albo nie miała przyłączy albo jeszcze coś innego jak warunki zabudowy. Na szczęście znalazłem fajne ogłoszenie i zakupiłem bliźniaka 230m2 za 785 tys. pln na działce 700m2 w grudniu 2020. Działki teraz chodzą od 400 zł/m2 w górę w mojej okolicy a domy za ponad bańkę. Działek w fajnych miejscach już praktycznie nie ma na obrzeżach Gdańska do kupienia bo jak się pojawia ogłoszenie to jest stu chętnych.

Na pewno się cieszę z perspektywy czasu że nie musiałem się budować od 0 gdy remont pochłonął mi prawie rok z życia. Do tego brak ekip, materiałów itp.

Mnie się udało zamknąć wszystko tak:
Dom - 785 tys
Notariusz, przeprowadzki itp. - 10 tys
Wykończenie + ogród z tarasem drewnianym - 500 tys

Do tego chyba założę fotowoltaikę i pompę ciepła - tu podejrzewam że wyjdzie ok. 100 tys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?