pt9

2

@koksik2700 Jak nie lubie komedii a ta była wyjątkowo durna tak uwielbiam serię. Ma po prostu coś w sobie.

@KrwawiaceoczyVEB
Oby nie bo to już pewnie GILF i zepsuje obraz fajnego milfa

pt9

0

@Oskar00 Dziwnie mega się gra. Jest straszne duże opóźnienie na reakcje. Nie jest to płynna rozgrywka ale widać po samym menu jak to wolno chodzi wszystko

pt9

0

@zadafcb Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż ogórkowa.

pt9

2

@Aragorn33 Nie powiedziałbym. 8-2 rozeszło się w świat. Grał u nas Messi, Suarez, Griezman. Była to LM ktora nigdy nie widziała w historii takiego upokorzenia. Gdziekolwiek nie pójdziesz na jakiś portal piłkarski to piszą o nas Barcel8na mimo że minęło już trochę czasu.

pt9

1

@Aragorn33 Ferran jest w piwnicy obecnie i dokopuje do fundamentów.

pt9

0

@Gibbon_FCB Dopóki będzie tam ekipa z Barcy w dyrekcji sportowej to będzie dobrze.

pt9

2

Fajnie pokazuje ten mecz jak ważne jest zarządzanie drużyny dysponując zbliżonym i podobnym budżetem.

Druga sprawa to niesamowite jak Pep odbudował wypalonego Gundogana który w BVB był skończony i wypalony. O KDB i Halandzie nie ma nawet co pisać. Ściśle topka. Mam nadzieję że Pep nie odwali głupstw w LM w tym roku.

pt9

1

@Kusco15
Szkoda ze Perez nie jest prezesem ligi zamiast Realu.

pt9

6

Inter bardzo słaba passa, trochę kontuzji i słabe morale. Zgadnijcie z kim wypadnie mecz sezonu gdzie będą chodzić jak mistrzowie swiata i ujrzymy magiczne strzały.

pt9

0

@Crystalline Nie skreślam tylko stwierdzam fakt. Jest fatalny na ten moment i wygląda jak Alex Song ver.2.0

pt9

1

@Kai0 Ja lecę za tydzień na Inter. Kupiłem miesiąc temu na oficjalnej stronie. Najlepiej obserwuj codziennie oficjalna stronkę. Samo kupno biletów banalne

pt9

3

Kessie wygląda okropnie na ten moment (co w sumie każdy kto ogladlał Milan mógł się domyśleć że tak będzie) I jakiekolwiek porównania do Yayi bo ta sama narodowości i gabaryty powinny być karane banem. Myślałem że chociaż w obronie będzie czyścił coś jak prawdziwy czarny rzemieślnik ale nawet w tym aspekcie wygląda na wiecznie spóźnionego.

pt9

0

@cris2706 Maja podjazd. Leo nie jest jakoś specjalnie przed nimi. Każdy z wymienionych gra kapitalnie

pt9

2

@Firestone Przykre to

pt9

0

@marcin62 To się ciesz. Komentarz p
PL jest tragiczny.

pt9

1

@Messiah10 Według danych z neta wymiary standardowe jak na camp nou 105 m × 68 m

pt9

1

Pique porusza się jakbybył na orliku i jeszcze pokazuje ręką aby przypadkiem nie za szybko grać.

pt9

1

@JohnnyBarca W końcu Valverde ma odpowiedni klub jak na swoje możlwiości

pt9

1

@J4no Pooglądaj sobie PLKD , gra co roku od początku w FUT i opisuje co robi

pt9

2

@don'T.R.I.P.e Dokładnie. Piłka nożna to też bieganie, ustawianie się, przepychanie, dawanie sygnału do pressowania, walka itp.

pt9

0

@NaFazieHitman
Od zawsze mam w dolarach dużą część oszczędności. Raz może być gorzej raz lepiej ale będzie to zawsze pewniejsza waluta od pln

pt9

0

@Rl9k1nG Pierwsze wrażenie na plus. Gameplay wygląda bardziej realistycznie niż arcadowo ale zagrałem raptem 10 meczy

pt9

1

@Jakchcesz Ja właśnie zakupiłem. Jestem idiotą

pt9

0

@Kidd Dla mnie GoT nigdy nie był jakimś wybitnym serialem ale zgadzam się że dużo lepiej się oglądało niż bezbarwny Rod Smoka. Odcinki są coraz nudniejsze

pt9

0

@AmigoBlancos A ja tam lubię słuchać Kowala. Nie muszę się z nim zgadzać ale jest śmieszny.

pt9

1

@icon3520 Pomocnik w 2014 zamiast Rakitica - De Bruyne, David Silva, Veratti.

Żałuję tez ze Fabregas urodził się 3 lata za szybko. Gdyby trafił w odpowiednim momencie to jego historia mogłaby inaczej się potoczyć.

Napastnika nie żałuję żadnego bo mieliśmy zawsze najlepsze 9tki swiata.

Z innych życzeń to chciałbym zobaczyć Philipa Lahma, Dennisa Bergkampa czy środkowego obrońcę z prawdziwego zdarzenia gdy odszedł Puyol. Szanowałem Mascherano ale nigdy do końca mnie w pełni nie przekonał jako ŚO. Był moim zdaniem idealnym 12stym graczem i przywódca w szatni.

pt9

3

W tym sezonie na szczęście mamy solidnych ŚO więc nie ma aż takiej tragedi ale oczywiście bol jest bo Kounde wyglądał świetnie

pt9

4

Może założymy jeden temat zbiorczy gdzie będziemy mogli z uśmiechem w miłej atmosferze wymienić się swoimi poglądami? Proponuję kilka fajnych luźnych tematów na początek.

-Czy Messi powinien wrócić?
- Szczepionki Covid są zbawieniem czy nie?
- Nauczyciele za mało zarabiają i pracują za dużo?
- Aborcja tak czy nie
- Podoba mi się laska z którą się przyjaźnie ale ma chłopaka i nie wiem jak zagadać.
- Lewandowski powinien dostać ZP za 2021?
- PiS I PO to to samo
-W meczu Polska Argentyna komu kibicujecie?
- Braun z konfy ostatnio odpalił że...
- Jan Paweł 2 wielki człowiek czy obłudnik?
- Xbox vs PlayStation
I najcięższe na koniec oczywiście
-Czy grill elektryczny jest lepszy od węglowego?

pt9

1

@taris Daj im czas. Dopiero 3 dni walczą z tak potężnym problemem

pt9

1

@michal26 łooo matko, bardzo fajna i w dodatku nie zyrafa powyżej 175 cm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?