pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pioz123 A wieczorkiem dobry barceloński film
https://ibb.co/bRCD70V
7
@Rust_Cohle Photshop 7 z chomika potrafi czasem zdziałać cuda w rękach artysty
1
@Kuba_1 Za czasów Pepa był jednym z najmniej lubianych przeze mnie piłkarzem. Głównie za symulki i gestykulację, gadki z sędziami. Nie mniej nie dziwi że zrobił coś takiego bo piłkarze to zazwyczaj półgłówki.
9
@barcanawieki Zapomnieli dodać że ranking jest dla ludzi niewidomych
17
Dzień dobry i miłej soboty. @macio_944 na moje zlecenie przygotował dla was wszystkich coś miłego.
https://ibb.co/ssc43RQ
1
@Rust_Cohle Już jestem ale w sklepie był już tylko superruchacz ostatni. Musicie się podzielić na 2
https://ibb.co/Qf2PZ4z
2
@Rust_Cohle dobrze szefie
0
Jednak spoko się wydaje ten HP, cofam poprzedni wpis. Można skakać a myślałem że nie można
0
No tak powiem że bez szały ten HP wygląda na filmikach.
6
@Comentateiro Ja bym zrobił próg 4147,64 zł
2
@John_Doe Pamiętam jak moja siostra kupiła sobie psa który od początku był walnięty i było z nim coś nie tak. Masa pracy, psychologowie, szkoły ale wszystko na nic. Potrafił być kochany przez cały czas aby raz w roku mieć odpał i się rzucić na właściciela. Za 2 razem gdy to zrobił znienacka i pogryzł dziecko i właściciela trzeba było uśpić bydlaka. Nie zawsze to wina właściciela, czasem pies ma defekt mózgu jak np człowiek seryjny morderca czy psychol.
Najgorsi są spacerowicze w lesie gdzie puszczają swoje duże kundle samopas które dostają pierdolca gdy widzą rowerzystę, raz musiałem potraktować gazem delikwenta gdy zaczął gryźć mi nogę tylko dlatego że sobie jechałem na rowerze. Właściciel oczywiście nic i 0 posłuchu.
Wczoraj czytałem bardzo mądrą książeczkę z chrześnicą, powinna być obowiązkowa w przedszkolach i żłobkach.
https://ibb.co/PhNSyRF
1
@El dominatore Bredzisz
0
@daniel32778 Akurat kobieta poniżej 170cm to zaleta. Dla mnie maks to 175 cm, wyższe uważam za mutanty
0
@dniel Ładuje w 10 sekund do 130%
18
Dzień dobry. A na wypadek gdybyśmy się już potem nie widzieli – także dobry wieczór i dobranoc
0
Dobry wieczór wszystkim.
1
@Comentateiro Teraz je się tylko craftowe z manufaktur o smaku słony karmel z powidłem śliwkowo, morelowo, czekoladowym(oczywiście belgijska) oraz wypiekane na eko oleju. Cena niestety powyżej 3 zł
1
@IronSanHybrid Piłem ja na ciepło i niesamowicie wchodziła.
5
@Pawel13sz 191 cm więc się łapie w kryteriach wielu dziewczyn "prawdziwego faceta"
Niemniej życie osoby z przedziału 170-180 cm jest wygodniejsze jeśli chodzi o podróże samolotem, dostępność ubrań, miejsce w samochodzie ale ma to swoje wady bo się wygląda jak karakan.
0
@RomanHoffer To że masz ambicję to bardzo dobrze tylko przełóż ją na dokształcanie i jakiś krok w dalszym kierunku. Ludzie mają jej coraz mniej i olewają pracę i myślą tylko o własnej wygodzie nie rozumiejąc że trzeba do wszystkiego dojść zazwyczaj ciężką pracą i wyrzeczeniami.
Nadal powtórzę - "Musisz sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie, zajebiście ważne"
3
@lucca87 piękna to była dyskusja, czyli jak każda na LR
2
Te 4147,63 zł to większą wypłata niż tego nauczyciela co wrzucał screeny?
3
@Bulbulator Ja go lubię
2
@RomanHoffer
Musisz sobie zadać jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie.
Tak z innej beczki, sporo moich znajomych po studiach jako inżynier technologii chemicznej zarabia podobne kwoty. Rynek pracy jest bardzo nierówny.
Jeżeli jesteś ambitny i nie kręci Cię praca produkcyjna to zacznij przede wszystkim inwestować czas w siebie, jest masa różnych kursów, podcastów, perspektywa wyjazdu i odłożenia. Nie twórz sobie ciśnienia że w wieku 30-35 lat musisz mieć wszystko. Masa osób dorabia się po 40 czy 50stce i wiedzie godne życie.
Ja np. nie skończyłem ostatecznie studiów więc mam tylko maturę, zawsze wszyscy uważali mnie za lenia i mało ambitną osobę, w szkole same trójki i czwórki, matura napisana średnio (no nie jestem jakimś super bystrzakiem i jeśli chodzi o naukę to zdaję sobie sprawę że muszę poświęcić dużo więcej aby być na poziomie tych najpilniejszych niż oni) ale podejmowałem się różnych prac sezonowych. W 2015 zacząłem dorywczo pracę w jednej firmie z potencjałem gdzie było 2 pracowników i dawałem z siebie po prostu maksa zamiast odbębniać od 8 do 16. Było to kilka lat wyrzeczeń w prywatnym życiu, wyjazdy poza domem, powroty o 3 w nocy ale doceniano moje zaangażowanie. Od 2 lat jestem na stołku dyrektorskim pod prezesami i zarządzam sam bandą gamoni, wszystkiego uczę się tak naprawdę sam z kursów, podcastów itp.
0
@Antimadridista_WR Ale Xenona nie ma co się bać. Z tego co kojarzę to zawsze była to wysoka półka procesorów, głównie pod pracę lub serwery ale do grania też były wykorzystywane.
2
@Zoker Podobna jest sytuacja z Euroligą w kosza. Zamknięta liga dla 20 najlepszych zespołów. Kiedyś mistrz polski mógł grać normalnie, mierzyć się z najlepszymi, robić niespodzianki. Teraz jest to niemożliwe
2
@Antimadridista_WR Ja mam w firmowym. Intel(R) Xeon(R) CPU E5-1620 v2 @ 3.70GHz 3.70 GHz. Śmiga to aż miło przy codziennych czynnościach
9
@Zoker W ogóle śmieszny jest płacz o te transfery klubów z Anglii gdzie Barcelona przez ostatnie dziesięciolecie szastała kasą co okienko a przez swoje nieumiejętne zarządzanie znalazła się w kryzysie mimo że mądrzy ludzie już bili na alarm od 2016 roku że to może się źle skończyć. Liga Hiszpańska nie pomaga w tym wszystkim ale to nie jest całkowita wina ligi tylko w dużej mierze nasza że mamy taką sytuację. Pamiętam jak 20 lat temu były problemu w lidze hiszpańskiej z brakiem wypłacalności, pensjami itp z powodu szastania kasą.
2
@Atencjuszek Ja mam z napędem ale kompletnie nie używam. Kupuję tylko wersje cyfrowe. Nie lubię zaśmiecania domu płytami ani zmieniania co chwilę płyt.
2
@chavez Bo NBA ssie pod tym względem. Polecam Euroligę lub ACB - grają na całego z mega twardą obroną. Niemniej nie mają takich warunków fizycznych ani umiejętności jak w NBA.