pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Co mam styczność z dzieciakami to praktycznie każdy kibicuje City, Real, United (wtf?) i PSG.
2
@DaPidejpi
Największy sentyment do Herosów mam do 2 ale obiektywnie to wiadomo że trójeczka najlepsza.
Gothic 1 i 2NK oceniam tak samo - top oczywiście
6
Barca Inter na CN to zdecydowanie najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w ostatnim roku.
https://streamable.com/1eblgs
https://streamable.com/s7goub
https://streamable.com/enpl2q
0
@Rl9k1nG
Pętelka rowerowa w Niemczech
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02UehafxQxfCdwrC7sVcgNYQEW7SWnoueZZPLFDXahWii4eyQqAVwEH4h6wcEW1D8hl&id=100057475988597&sfnsn=mo
Do tego weekend noc w lesie z kolegami + jeden męski wypad rowerowy nad morze na kilka dni.
3
Żaden przecienik nie jest dla niego przeszkodą https://ibb.co/xqpLXtq
https://streamable.com/jjx5as
0
Oglądałem Lengleta z 3 razy w Tottenhamie i za każdym razem wyglądał słabo, niepewnie lub przeciętnie. Na prawdę liczyliście że ktoś go weźmie za 20 mln z jego pensją?
2
@Comentateiro Ja bym się ubrał jak najskromniej bo pan Tusk ma lepkie rączki i nigdy nic nie wiadomo
0
@Messibestplayerintheworld Jak ja za Argentyną byłem od półfinału :d
0
@macio_944 "nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
0
@macio_944 Czemu nie pokazałeś dalej jak miał zawał i człapał przez kolejne 18 minut?
1
@SenseiFCB Pełna zgoda ale i tak łap - https://ibb.co/vkRtg2J
0
@Borneo Świetny skład? W ataku Lewy jest topem ale mocno podstarzałym z ograniczoną motoryką a na skrzydłach mamy paralityków. Gavi i Pedri są przetalentami ale nie mają jeszcze ogłady tak jak Balde. PO też nie mamy ani DM. Mamy poważne braki na obu skrzydłach, defensywnym pomocniku i prawym obrońcy w porównaniu do najlepszych. Do tego słaba ławka
1
@Deviler 3.11 - była tam fajna gierka z ludzikiem co chodził
Grało się godzinami
0
@supraomnes1 Podejrzewam że będzie to dekada co najmniej ale wyjdziemy. Jesteśmy potężną marką
2
@Comentateiro Najlepsze że wszyscy obwiniają Tebasa za to gdzie sami sobie narobiliśmy smrodu. Real oszczędzał w ostatnich latach i prowadził zrównoważoną polityką jeśli chodzi o wynagrodzenia więc nie mają takich problemów. Przecież jeszcze nie tak dawno były ogromne problemy w hiszpańskim futbolu jeśli chodzi o wypłacalność i płynność. Fajnie jest żyć na kredyt i inwestować ale niekiedy ma to krótkie nogi.
0
@Janas11224
Żonka kupiła jak byliśmy na meczu w oficjalnym sklepie i ma haft herbu. Sama koszulka dla mnie jak koszulka, nic specjalnego aczkolwiek 22/23 jest jedną z najaldniejszych w historii
https://ibb.co/gZRWwT1
0
@MysticCat To fakt że system działa dłużej niż android ale jeśli chodzi o te nowe opcje to sam przyznaj ze iPhone jest z tylu
0
@MysticCat No pytanie czy te aplikacje dobrze działają. Miałem jakieś 8 lat temu ios i mam złe wspomnienia. Wgrywanie plikow na telefon, czy znalezienie aplikacji która zapętlała playlistę filmów to był koszmar. W sumie nie wiem po co zadałem te pytanie i przez chwilę miałem chęć na iphona. Oni są zawsze do tyłu o 1-2 generację (szybkie ladowanie , odswiezanie ekranu, odcisk palca itp.)
0
Czy w iPhonie na ios jest taka funkcja jak w samsungach "sejf" gdzie mogę wrzucić pliki które będą ukryte i zabezpieczone hasłem?
0
@Sulimo Byłem na żywo z Interem jak graliśmy i Barella jest obecnie o poziom wyżej od naszych mlokosow. Niesamowity zawodnik
1
@Rust_Cohle Xiaominbox
1
@Emhyr Imponuje warunkami fizycznymi, w ostatnich potyczkach ligowych strzelił 5 bramek i woli atakować niż bronić, tutaj ma wiele do poprawy ale skauci uważają ze ma DNA. Jego kuzyn mówił niedawno w wywiadzie że od dziecka był fanem Barcy i marzy aby pewnego dnia założyć koszulkę
0
@barcanawieki Zawodnicy nie chcą przychodzić ani odchodzić a jak chcą przychodzić to nie możemy rejestrować ani nie mamy kasy. Piękne czasy. W końcu jakieś wyzwania
0
Znowu wkręciłem się w klimaty Spidermana po obejrzeniu Universum (2018) więc odpalam po raz pierwszy grę. Mam nadzieję że się nie zawiodę. Kingdom Come poleciało z dysku, za toporne i uciążliwe do relaksu po pracy.
https://ibb.co/hYwNLfg
2
@hayek Tak jak ze wszystkim a zwłaszcza nad kobietą. Bez bata się nie ruszam
4
@hayek Zaraz zacznie się zjazd na gorące dyskusję i przekrzykiwanie "jeżdżę szybko ale bezpiecznie"
3
@Rewolucja123 Pytanie czy rozegranie będzie im aż tak potrzebne. Liverpool w 2019 miał w pomocy Fabinho, Milnera, Hendersona, Wijnalduma. Typowy tartak a chodziło to wszystko świetnie tam
2
@cules100pro Jak to jak większość? Przecież Dembele to top3 skrzydłowych na świecie według bambli
0
@Trojanek23
Do czego telefon, jakie wymagania baterii, czy ma być woodoodoporny, jaki rozmiar, czy dużo zdjęć, jakie były poprzednie, jaki system? Czemu używany?
0
@lucas/catalan Dostałem bon urodzinowy i kompletnie nie miałem co kupić. Kojarzy mi się z wiejskim stylem pozerów.