pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Na papierze to jedno a na boisku drugie. W zeszłym sezonie pomoc była naszą słabą formacja co było szczególnie widać w meczach z Bayernem, Interem czy United
0
@Koperek01 Atakują beż przyczyny atakują. Byłem sam świadkiem jak pies mojego szwagra niż z dupy ni z pietruchy rzucił się na niego w mieszkaniu. Na mnie też kiedyś jeden się rzucił bo nie spodobało mu się że stanąłem na kamień czy ile razy na rowerze mnie zaczepiał jakiś pies w lesie
3
@Krzysztof1987 Myślę że jest masa studentów która by chciała dorobić w niedzielę w sklepach i galeriach. Niech dadzą wybór + niegłupim rozwiązaniem byłaby ustawa gdzie za weekendy lub niedzielę pracownik dostaje podwójną stawkę
0
@mpolska25 U mnie zaczęło się wczoraj rano, wylądowałem na SOR gdzie dostałem dwie kroplówki ketonalu. Przypisali leki i zrobili rtg I usg u puścili do domu. Wczoraj wieczorem było git ale dziś od rana znowu walka. Niby na usg nic dużego nie zauważyli
0
@Faro Wczoraj byłem od rana. Dali przeciebole, zrobili badania i wypuścili do domu i powiedzieli że może pobolec
0
Miał ktoś tu kamicę nerkowa? Ile czasu zdychhaliscie z bólu? U mnie dzień 2 i zastanawiam się czy to normalne. Lekarz oczywiście wyjebka i nic konkretnego nie powiedział
1
@masq Tylko jak utrzymać kota w domu jak zasmakowały dwór. Chatę zdewastują w mig
0
@LionelM95 34
Jest bardzo źle?
0
@LionelM95 Zupełnie z dupy. Wczoraj czułem się świetnie a dziś rano zwijałem się z bólu. Czekam na badania bo na usg nie widać niż za bardzo
1
@Luciano99 Jak on w Milanie okrutnie cieniowal przez ostatni rok
0
@Mow_mi_Douglas Ciekawe czy były jakieś oskarżenia rasistowskie jak Mane i Sane się kłócili i jeden nazwał drugiego czarnym gównem
41
@Comentateiro Zostawię tylko to a wnioski wyciągnijcie sami
https://ibb.co/7VsmQ0P
1
@karolszymek Bardzo dobre
0
@MesQueUnClub_87 Nie rozumiem jego fenomenu aktorskiego. Dla mnie nic specjalnego
0
Nie polecam bólu kolki nerkowej nikomu. Myślałem że zejdę z tego świata.https://streamable.com/46q2ws
0
@MesQueUnClub_87
U mnie na kanapkę to tak
- mała bagieta do przekrojenia w pół
- kiełki rzodkiewki
- Ser królewski Sierpc https://osm-sierpc.pl/products/krolewski/
- pomidorek malinowy
- Wędlinka, jak mam biedre pod nosem to te https://images.app.goo.gl/UEBXVEE7HwxpJhBR9
- smarowidło typy Hohland trójkątne serki
- papryczki chili
1
@MesQueUnClub_87 Lubię te wszystkie wloskie salami z orzechami itp a niestety u mnie ceny się wahają między 15-25 za opakowanie
0
@Rl9k1nG Z drugiej strony jak się pójdzie na zakupy po rzeczy na fajne kanapki to sama wędlina kosztuje 2 dychy
1
@Medium Gratulacje i zazdro. Wygrałeś w kapslu?
3
@Kidd Chociaż te nowe etykiety trochę psują całokształt. Za ładne są jak na specucha :p
@Medium Czarna kobra po prostu smakuje tak jak ma smakować piwo. Dla mnie to rarytas
1
@Kluivert_P
Ważne aby Pedri nie łapał kontuzji a FDJ i Gavi nie byli zajechani do granic możliwości. Gundogan na pewno da odpowiednią jakość i teraz skupić się mocno na DP bo bez tego może być ciężko.
5
@Lukikiki Jest tylko jedno właściwe piwo - https://ibb.co/hmHL9rH
0
@Jonyx Na Inter Mediolan kupiłem bez problemu w dniu jak się pojawiły a było full
0
@lucca87 Ciekaw jestem czy bierzemy Nico pod uwagę jako szersze uzupełnienie składu i pytanie co z Torre.
2
@KamQiX
Nie idę na wybory. Żadna partia do tej pory mnie nie przekonała abym się wybrał aczkolwiek jakiś tam mały uśmiech może się pojawić jak PiS przegra ale mam to gdzieś. Jestem społecznym samolubem, jestem zależny od siebie i od mojej pracy + w życiu niczego mi nie brakuje ani materialnie ani mentalnie i w Polsce żyje mi się super.
Dużo bardziej martwią mnie losy naszej cywilizacji, świata, światopoglądu społecznego i w którą stronę to zmierza - brak gotówki, jedna słuszna narracja, cenzura itp. Tutaj nic nie zdziałamy głosując na kogokolwiek
8
@Messibestplayerintheworld
Alonso jest bardziej uniwersalny niż Araujo. Zagra w środku, na lewej, na prawej, na skrzydle, na ławce a nawet kogoś zabije
1
Pep - "- Eric Garcia jest jednym z moich ulubionych zawodników. Gdybym mógł, chciałbym mieć piętnastu takich obrońców."
Czy Xavi chciałby to samo z Marcosem Alonso?
3
@Sulimo Gorsze jest pukanie w drzwi z rana z tekstem "długo jeszcze?". Po tym wiem że cały dzień spierdzielony
4
@FCB_dimiC Za darmo to ruch**ą biedaki
0
Kupiłbym se coś. Co polecacie do 5k ?