pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeżeli Araujo za tydzień będzie zdrowy i będziemy mieli wyjść 3-5-2, to według mnie Araujo powinien zagrać jako prawy stoper a Mingueza jako prawy wahadłowy. Co prawda musimy gonić wynik, ale jeśli Dest miałby zagrać tak jak wczoraj, to i tak nam w ataku nie pomoże, a przynajmniej prawa strona będzie bardziej zabezpieczona przed Mbappe. Mingueza wczoraj nawet jako prawy stoper bardzo wysoko wychodził, więc wydaje mi się, że by się na wahadle odnalazł, tym bardziej że zdrowie do biegania to on ma.
17
https://zapodaj.net/669c8e7ae5af8.jpg.html
xD
0
@KmN Arab raczej nie, bo Kizo mówił, że formuła będzie zmieniona na K1, prędzej Ferrari.
1
@xBoMBoWiECx Oki, dzięki.
0
Araujo jest powołany? Bo nie widzę żadnego artykułu z listą powołanych.
10
@Pilka_jest_okragla Perfekcyjna piosenka do tego xD
5
@xBoMBoWiECx Wygrać może, ale większości w sejmie to na 99% już nie będzie miał :p
7
@xBoMBoWiECx Duński Nazario
0
@abram3k Przecie to nie ta waga :D
0
@Kluivert_P Szczerze to nie wiem kto wygra, ale myślę że jeśli to nie będzie Kasjusz to spadnie z bardzo, bardzo wysoka :p bardziej od wyniku walki mnie chyba ciekawi jak On się zachowa jeśli przegra.
0
@Transu96 Tak jak go lubię za tą jego pracę detektywistyczną w fame, tak tuaj już dla mnie przegiął :D
1
@Rewolucja123 Jedyny jaki widziałem na żywo :)
0
@BarcaInfo To dzisiejsze chyba nie jest zaliczone jako asysta bo bramkarz dotknął piłkę.
0
@dv7wisnia Jesteśmy powyżej średniej, w czołówce krajów UE:
https://zapodaj.net/708cdb58fd10c.png.html
Na dzień 24.02 nasz wskaźnik podskoczył do 7,90.
2
@dv7wisnia Ale to prawda
1
@MSN1998 A dla mnie to jeden z najgorszych seriali jakie udało mi się obejrzeć w całości. Chyba z 2 miesiące go męczyłem. 5 sezon był niezły i trochę nadrobił ale całościowo dla mnie kaszana straszna.
1
@ranger3120 Jeśli pracujesz jako magazynier to zdecydowanie otworzy Ci to drogę do przyjemniejszej i lepiej płatnej posady :p
4
@Ojciec5tkidzieci Bardziej współczuje studentom, szczególnie tym dziennym na pierwszych latach licencjatu/inżyniera - to był w moim przypadku zdecydowanie lepszy i fajniejszy okres niż liceum :)
0
@Bogan Dlatego ja wyłączyłem opcje składania mi życzeń na tablicy ;p
0
@Bogan Każdy inaczej sobie radzi w takich sytuacjach. Jedni wolą zostać sami ze soba i to przetrawić, a inni potrzebują to ogłosić całemu światu żeby potem wszyscy im współczuli. Dla mnie to też jest głupota, ale z drugiej strony jeśli komuś ma to pomóc wyjść z żałoby to niech takie rzeczy sobie wstawiają.
0
@D10SLEO Przynajmniej sobie mistrzostwo Anglii zgarnie :D
0
@pt9 Zgadzam się, co prawda ja dalej uważam GoT za mój ulubiony serial (mimo wszystko), ale ostatnie 2 sezony to jest parodia.
2
@Ratamahatta Nie wiem czy też masz takie zdanie, ale wydaje mi się, że w trakcie tych pierwszych 3 sezonów (kiedy miał te liczne i długie kontuzje) jak już grał to robił to zdecydowanie lepiej niż teraz. Chociażby do głowy przychodzi mi początek sezonu bodaj 18/19, kiedy był serio decydujący. Teraz niby go kontuzje omijają, forma jako tako ustabilizowana, ale ogólnie prezentuje się sporo gorzej niż chociażby te 2 lata temu :p
1
@pt9 W kolejnych sezonach jeszcze lepiej jest :) szczególnie 2 i 3 imo
1
@kuz Właśnie miałem pisać, że nie dość że robi fajną muzykę to jeszcze da się ją lubić w przeciwieństwie do większości tych polskich pseudo-celebrytek, a tu taki komentarz :D Bardziej niż infantylna pasuje wg. mnie do niej po prostu roztrzepana :)
1
@Kondziubarca Przed chwilą 93.5 świetny skok, teraz 92.5 już krótki xD
0
@BarcaInfo ,,Okres przejściowy" barcelońskim słowem roku 2021
1
Chyba jeden z najgorszych meczów Messiego jakie w życiu widziałem...nie dość, że cały mecz przeczłapał to jeszcze kompletnie nic w ofensywie nie dał
0
@tomek8756 Taktyczny na później
0
@barcelonaLM Nikt z Lewicy nie był uwzględniony? Już doczytałem w artykule, zdziwiłem się, że nie ma wspomnianego Biedronia/Zandberga :)