pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aqualitek Już niedostępny :D
1
@TheNekro94 Zawsze lecą akcje dzień po premierze, przynajmniej w przypadku CD Projekt :D Po Wieśku też tak było
3
@Foton Nigga:
Słowo powstałe ze słowa "nigger", które to było pierwotnie używane przez białych ludzi w stosunku do czarnoskórych niewolników (z języka angielskiego).
TuPac dokładnie zdefiniował różnicę między tymi słowami, co można usłyszeć w filmie "TuPac: Ressurection"
Nigger - a black man with a slavery chain around his neck (czarny człowiek z niewolniczym łańcuchem na szyi)
Nigga - a black man with a gold chain on his neck (czarny człowiek ze złotym łańcuchem na szyi)
Nigga używa się w stosunku do człowieka czarnej karnacji potocznie nazywanego murzynem w celu ukazania, iż jest to twój "czarny brat".
Wbrew krążącym opiniom użycie słowa "nigga" przez białego człowieka w stosunku do czarnoskórego nie jest obraźliwe pod warunkiem, że jest to nasz dobry znajomy, którego uważamy za swojego "czarnego brata" i nie ma on nic przeciwko używaniu tego zwrotu.
2
@YoNoEntiendoNada Ciekawe bo jak przetłumaczysz to w drugą stronę to Negru już znaczy jednak black a nie nigger :) i wszystkie źródła, które sprawdziłem to potwierdzają. Daruj sobie te osobiste wycieczki, zadałem Ci zwykłe pytanie bez żadnych złośliwości.
9
@YoNoEntiendoNada A gdzie masz informacje o tym, że powiedział Nigger? We wszystkich tweetach i artykułach jest napisane, że użył słowa Negru co po rumuńsku znaczy czarny.
0
@Krzywy95 Realme 7 Pro, POCO X3, Xiaomi Mi 10 lite, Samsung M51.
Chyba takie 4 najlepsze w przedziale 1200-1500 :) Może mnie poprawi ktoś kto się lepiej zna.
1
@Shad Jak się ma 5 zawodników na jedną pozycję (10) to logiczne jest, że część z tych graczy na swojej pozycji grać nie będzie. Argument z Firpo i De Jongiem też z dupy, bo żaden z nich by nigdy na ŚO nie zagrał gdyby nie wyleciało nam na raz 3 stoperów (Pique, Umtiti i Araujo).
0
Pytanko do lepiej obeznanych w temacie.
Czy do takiego ,,niedzielnego" grania w tytuły pokroju World of Warcraft czy League of Legends warto dopłacać kilka stówek do laptopa z odświeżaniem 120 Hz czy 60 wystarczy? Dodam, że z tego co się orientowałem to karty graficzne w tych lapkach za którymi się rozglądam nie mają synchronizacji obrazu.
0
@SiSenior Owszem, aczkolwiek tak jak mówię - to nie jest pewne info :D
1
@SiSenior Nie jestem pewien ale kiedyś gdzieś przeczytałem, że nasza ambasada kupuje sobie te podświetlenia :D także to nie tak, że oni sami z siebie to robią tak jak Westham w tym wypadku.
15
@FC1899Barca Pamiętam jak byłem pierwszy raz kwietniu 2019 roku...po spuszczeniu wody w toalecie zaczęły się wydawać takie dźwięki, że myślałem że mnie wciągnie razem z sikami :D
1
@DaPi Może chodziło o osoby chore na choroby współistniejące :p czyli te z grupy ryzyka razem z seniorami
0
@zadafcb Autor tweeta popełnił dość znaczący błąd :D Ona może być co najwyżej transpłciowa a nie transeksualna.
1
@cules96 Mogą też tam jechać ciągnąć socjale, które są znacznie lepsze niż u nas :D Mieszkańcy krajów zachodniej Europy mają do nas bliżej, może się czują lepiej wśród Słowian, mają też tu pewnie rodziny/znajomych, którzy już wcześniej przyjechali itp itd.
0
@zadafcb Mogę się mylić, ale z tego co kojarzę to Anna Lewandowska jest za ochroną życia, więc czemu by miała stawać po stronie protestujących kobiet :D Co do straty reklam to też się nie zgadzam, prędzej by je straciła jakby się protestowi sprzeciwiła :D
1
@cules96 Nic dziwnego, większość Ukraińców do nas przyjeżdża, stąd ta statystyka.
0
Przypomina sobie ktoś żebyśmy w tym sezonie zagrali w takim zestawieniu Dembele - Messi - Griez - Cou? Nie mówię nawet o podstawie ale nawet w trakcie meczu po zmianach...ja nie i chyba pora żeby w końcu wystawić Messiego z trójką naszych największych transferów :D
0
@bayernlm2020 3 sezon zdecydowanie najgorszy i dłuży się w nieskończoność, 4 sezon jak na ogólnie slaby poziom tego serialu jest niezły, możliwe ze nawet najlepszy a 5 sezonu nie widziałem jeszcze, wymiękłem na 1 odcinku ;p
0
Kukiz wywalony z Koalicji Polskiej
11
@FCBeSeM Wiecie co w tym tweecie jest najśmieszniejsze? W pierwszym wywiadzie po walce, wrzuconym wczoraj (nie pamiętam przez którą redakcję) mówił, że Fame MMA nie ustosunkowało się jeszcze w sprawie nazwania go przez Kasjo ,,Pisowską *****" i że poglądów nie powinno się wywlekać do przestrzeni publicznej...mija kilka godzin a tu proszę - ,,idź głosuj na Komorowskiego" xD
2
@Transu96 ,,Prawie w głowę dostałem to go złapałem" xD
7
Jedzie dalej xD
0
@Fantastyczny Chłopiec Powiem Ci, że ja mam chyba gorzej z mangą dragon ball super...bo jej w ogóle nie czytam a mi ciągle wyskakują spojlery na instagramie także mimowolnie wiem wszystko co się dzieje :D
0
@TheNekro94 Czytać to nie czytałem nic, znam tylko ogólny zarys fabuły, a na Bleach Wiki patrzyłem sobie tylko nowe moce :) Zarakiego bankai mi całkiem do niego pasuje, na Kyoraku też się zawiodłem, prawdę mówiąc to nawet za bardzo nie rozumiem na czym ono dokładnie polega. Nie podoba mi się też bankai Urahary. No ale tak jak mówię, znam te moce tylko z neta, nie z mangi, także pełniejszy obraz będę miał po anime.
0
@TheNekro94 Niestety nie wytrzymałem i już jakiś czas temu przewertowałem Bleach Wiki w celu dowiedzenia się o jakichś nowych Bankai itp. także dałem dupy i sobie trochę popaliłem :D ale ostatecznie to jest shonen - jak będzie fajna nawalanka to i słabsza fabuła nie będzie przeszkadzała :)
0
@TheNekro94 Manga skończona, terminy ich nie gonią, więc mam głęboką nadzieję, że przyłożą się porządnie do animacji :) Mangi nie czytam ale słyszałem, że arc z tysiącletnią krwawą wojną szału nie zrobił, ale imo produkcja na wysokim poziomie i fajne choreografie walk powinny wystarczyć żeby się to dobrze oglądało :D
0
@NaFazieHitman Dla mnie luz, mamy czas.
1
@joloskyy W zasadzie poza tym, że potrzebuje więcej czasu na adaptacje to się wiele nie dowiedzieliśmy :D
0
@kkbarca To mnie uświadom jak jestem ślepy
0
@kkbarca Ta, szczególnie, że na trenera Najmana będzie zgłoszenie do prokuratury...jakby to była zaplanowana akcja to narożnik by o tym wiedział i Herczyk by czegoś takiego nie odwalił :D Zresztą o jakich Ty wyświetleniach na YT mówisz jak oni niczego związanego z tym zdarzeniem nie wrzucali?