61

@Cochise Oznacz moderacje żeby zobaczyli na pewno :D Podpisuje się

43

Jeszcze tylko 86 minut plus doliczony, dadzą radę

0

@Mat159 Że niby drugi sezon miał lepszy od pierwszego? To nie wiem jak Ty to oglądałeś :D

2

@barcelonaLM Teraz to dopiero świat się kończy a nie jakieś pandemie

4

@Ciule123 Lekkie to dziecko

0

@Mns21 Najgorszy artysta w Polsce imo

1

@Bykunn No z jednej strony tak, a z drugiej moim zdaniem nie...tu jest taki trochę efekt owczego pędu, zrobiła się moda na ich hejtowanie i teraz nawet jak im jakiś filmik wyjdzie to i tak są ciśnięci tak dla zasady. Oczywiście ja zdaje sobie sprawę, że ta jakoś produkcji spadła i nawet nie mam zamiaru z tym się kłócić, ale wydaje mi się, że gdyby nikt nie wiedział o ich problemach finansowych, tylko wszyscy by myśleli, że ten spadek wynika z wyczerpania kontentu, to nie byłoby w komentarzach aż takiego jadu.

1

@kryhaa Tak w skrócie...parę lat temu chłopaki się chyba troszkę zachłysnęli sławą i zaczęli wydawać dużo za dużo hajsu na swoje produkcje. Zatrudniali masę aktorów, fotografów i ogólnie ludzi, którzy pracowali na planach mimo, że to nie było w ogóle potrzebne. Przez ostatnie parę lat notowali straty a wszystkim wmawiali, że osiągają mega sukcesy. Oczywiście nikt nie wie ile brali do kieszeni, czego w sprawozdaniach nie zobaczymy. W 2020 też by mieli stratę gdyby nie to, że dostali od rządu ponad 500k dofinansowania. Od jakiś 6-8 miesięcy wrzucają filmiki z dużą większą częstotliwością niż kiedyś, no i oczywiście te produkcje też są dużo gorsze i teraz wszyscy z nich drą łacha, że nie chcą się przyznać do złej sytuacji finansowej a mimo tego, wrzucają masę słabych filmików żeby nabijać wyświetlenia.

0

@SamuraJack Szkoda mi, że teraz wszyscy tak cisną po nich :p

2

@hardmind Zamykają, sklepy spożywcze, apteki, fryzjerzy itp w galeriach będą owarte

1

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe na ile to jest zgodne z historią bo ostatnio też zauważyłem dokument historyczny na Netflixie o samurajach i oglądałem recenzje Japonki, która powiedziała, że troszkę tam jest pozmieniane i nie do końca prawdziwe.

0

@Dawid66 Na dwór

0

@ChampionLW Jeśli pytasz tylko o kraje zachodu to jesteśmy lepsi od wszystkich za wyjątkiem Szwajcarii (no i Wielka Brytania oczywiście)

0

@busquets5 Po pierwsze, napisałem o jego charyzmie więc nie wiem po co to przytaczasz. Po drugie, jak nie ma w Realu Ramosa to obok Varane'a stoi Nacho albo jakiś inny frędzel, więc trudno się dziwić, że cały blok defensywny czuje się lepiej kiedy gra ich najlepszy stoper. Po trzecie, gdyby był taki wybitny to nie byłby rekordzistą w czerwonych kartkach. Po czwarte, nie twierdzę, że to jest zły defensywnie obrońca, tylko że nie jest top'em do którego Pique w swoim prime należał.

2

@Andi18 Całokształt w sensie sportowy czy jako osoba? Ramos moim zdaniem dużo nadrabia przez umiejętność strzelania goli i charyzmą, co przykrywa jego braki w obronie. Stricte defensywnie Pique jest mocniejszy, jako całokształt wybieram Ramosa. A jeśli pytasz o ich osobowości to nie mi oceniać :p

0

W AS'ie i Sporcie to dobry towar musi wlatywać, że Oni takie formacje wymyślają...

0

@Allbi Stworzyć z czyjąś pomocą a być marionetką, która ma tylko wyglądać i sprzedawać (jak sam to ująłeś) to dwie różne rzeczy.

3

@Allbi Żeby ściągnąć sponsorów to najpierw trzeba zbudować odpowiedni liczby i zasięgi na Youtubie a to zrobił samodzielnie.

0

@Striker Chyba psychologa jak już :D

0

@LionelM95 Czemu czujesz zażenowanie piosenką ekipy? Nie musi Ci się podobać, ale wpakowali masę pieniędzy i czasu żeby to wyglądało i brzmiało profesjonalnie. Nie ma tam żadnego cringe'u, dzięki mix masteringowi każdy po kolei spoko brzmi, test jest mało ambitny, ale chociaż spójny, jak dla mnie najlepsza piosenka na polskim YT (mówię oczywiście o youtuberach). Co do drugiego miejsca to się zgadzam.

1

@FCB24 Polowa z tych osób to nasi wychowankowie, jak inaczej chcesz ich sprawdzać jak nie dając im szanse? Iniesta i Xavi na początku karier w pierwszym zespole też nie brylowali.

1

@Barca1992 Podobno ok. 50 zł

1

@norbi77 O, dobrze wiedzieć że wznowili, tyle lat to już oglądam, że nie pamiętam życia przed TWD XD

1

@VamosRakieta Ja mam tylko szczerą nadzieję, że ta kontuzja nie jest zwiastunem jakichś systematycznych problemów ze zdrowiem :/

2

@masq Należy dodać, że Dest grał praktycznie jako skrzydłowy więc Mingueza praktycznie nie miał asekuracji z tyłu.

0

@katalonczyk987 Ale co typowa ,,9" by zrobiła w tej sytuacji lepiej od Messiego? Przeczytała myśli Dembele żeby wiedzieć gdzie on poda? Przecież Messi nie stał biernie, nabiegał na tą piłkę. Jakby Dembele mu podał za plecy to też byś powiedział, że wina Messiego bo nie stał tam gdzie powinien? Tu nie było gąszczu obrońców i to nie był jedyny korytarz w który Dembele mógł podać, tylko stał sam Messi i powinien dostać tą piłkę na nos. Mógłbyś mieć pretensje do niego jakby tą piłkę sięgnął i nie trafił ale nie, że podanie było za mocne i niedokładne.

1

@katalonczyk987 Jaka to jest zepsuta seta Messiego na pustą bramkę skoro Dembele mu za mocno podał i Messi nie doszedł do piłki? Mówisz tak jakby On ją uderzył tylko nie trafił w bramkę...poza tym z tego co pamiętam to Dembele tej akcji nie wykreował, tylko dostał od kogoś tam piłkę w pole karne i jedyne co miał zrobić to celnie dośrodkować do środka i to zepsuł.

8

Szkoda bo PSG dzisiaj było lajtowo do pojechania. Nietrafiony karny Leo, poprzeka Desta, niezliczona ilość złych decyzji Dembele...po pierwszej już powinni mieć z 3 zapakowane, ale przynajmniej jest nadzieja, że powalczymy jeszcze o ligę, z taką grą jak dzisiaj Real i Atleti powinni być to pyknięcia.

0

@clyde Czemu? :D

0

@mrboom Nie było Sochy akurat, więc cały plan w pi***

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?