pep71
Dołączył/a: grudzień 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednym słowem akcja kolorowania tego transferu została rozpoczęta. Służby PRowe naszego kochanego klubu działają pełną parą. Wierszówki i przecieki kontrolowane do dziennikarzy wywożone są z biur FCB tirami ... będzie pięknie, wspaniały transfer.
Ps. Te inne zainteresowane kluby nie mają się co martwić - za rok ,dwa będziemy ich prosić, żeby odkupili od nas Olmo za 30-40 mln
1
@filip1998 Racja ale chcieć to jedno, a móc .. zwłaszcza w takim miejscu jak nasze ukochane bagienko (organizacyjne). Nikt ci tyle nie da co Ci Lapcio obieca :-)
3
Kupienie Olmo może wynikać z tego, że niezależnie od pieprzenia dziennikarzy i innych "znafców" Lapcio i Deco doskonale wiedzą, ze na 100% nie ma szans na Nico.
3
@Hugo76 Flick nie jest od myślenia o Olmo. Jak sobie Lapcio z Deco i agentami wymyślili,że będzie Olmo to Flick ma kiwać główką z góry na dól i tyle w temacie. To przykre ale wg mnie tak to wygląda. A to, że Olmo niepotrzebny, drogi itp .. to niech sobie kibice szczekają a karawana ...
1
@jq91 Brakuje jeszcze tylko komunikatu, że muszą zmienić chip :-)
2
@PJ777 100% racji. Tak powinien wyglądać artykuł redakcji :-)
0
@Tuc Nie, i pewnie długo nie będzie.
Chciałbym kiedyś odszczekać to co napiszę ale to najgorszy transfer wszech czasów biorąc pod uwagę potrzeby/jakoś/cenę/sytuację klubu
1
Ja chyba śnię. To co się dzieje jest absolutnie nie do pomyślenia.
Splątanie interesów agentów, Deco i Lapcio musi być tak wielkie, ze węzeł gordyjski to pikuś. Ten transfer /jeśli dojdzie do skutku/ będzie się nam przez lata czkawką odbijał.
1
@Murazor to, że nie było nie znaczy, że nie będzie ... inflacja :-)
1
Bardzo dobrze, mniejsza szansa, że u nas zostanie
3
A my sobie qwa Olmo kupimy a Fermin out.
ja pie#*5le co za bajzel :-(
0
i chwała im za to. Jak najwyżej
0
@KrzysekFCB Dziękuję :-)
0
@MalanFCB Drewnianego Rabiota Lapcio sobie zorganizuje :-)
5
Nie ma opcji. Tam MUSI być drugi dno w stylu Laporta - Deco - Agenci.
Jak Olmo do nas przyjdzie to się potnę.
0
A można się jakoś dorzucić do tej transakcji?
Chętnie wpłacę co nieco dla Atletico na taki deal :-)
0
Zawsze chcieliśmy wygrywać a teraz modlimy się o 1:1 :-)
1
@oZinho do Deco :-)
1
@lysy1015 Masz rację :-)
1. Zacznij się spotykać z dziewczyną i od pierwszej randki na każdym spotkaniu mów prawdę i tylko prawdę. Co zawaliłeś, jakie są twoje wady, jak ciężko będzie w przyszłości
2. W pracy (lub własnym biznesie) codziennie na koniec mów pracodawcy (partnerom biznesowym) tylko prawdę, co ci się nie udało zrobić, co zrobiłeś ale źle wyszło i nakreślaj codziennie jak jest beznadziejnie i jak strasznie rysuje się przyszłość
3. Swoim wszystkim znajomym codziennie mów prawdę, ze źle wyglądają, że coś im się nie udało, że są skacowani i mają podkrążone oczy ...
4. ... itp, itd
Prawda Cię wyzwoli xD
A tak poważnie, będzie dobrze - podpiszemy Nico mimo wszystko, bo wygląda na to, że chłopak patrzy nie tylko na pieniądze "teraz" ale szerzej na Yamala jako kolegę, klub, perspektywy itp.
A potem damy z siebie wszystko, aby grać pięknie i skutecznie!!! :-)
3
Doskonała informacja. Jeśli to będzie dobrze zrobione i rozwijane, w co wierzę, to może nakreślić standardy na przyszłość dla wielu naśladowców .. także tych w białych koszulkach.
0
A tak poważnie, to pewnie Ernest powiedział do Nico ... słuchaj jak już chcesz odejść to tylko do Barcy :-)
0
@kejdzi :-) Albo na golfa , tenis ... :-)
Nie ma opcji aby wzięli Olmo, a odpuścili Nico.
To całe gadanie o Olmo to zwykła ściema - nie ma technicznej możliwości aby Barca uruchomiła w dwa dni klauzulę. Ściema dziennikarzy i tyle.
Jakby kupili Olmo a odpuścili Nico to wtedy na bank Deco jest obcym agentem i to nie ruskim :-)
0
@Kubsoleon Tak. Nacho gra nieźle. Zobaczymy jak sobie poradzi ze wspieraniem Navasa vs Mbappe (wg mnie Cubarsi lepiej by to czyścił ). No i wyprowadzanie piłki ...
1
a było zabrać Cubarsiego ...
Gorszy od Nacho by nie był.
0
@Darek_Maruszczak Dobra robota :-)
A może zmień jeszcze raz na "... z innymi mniejszymi ale bogatszymi klubami" xD
2
Nie zapominajmy, ze Fort też daje radę z lewej strony. Będzie dobrze.
0
Poziom artykułu ze Sport to jakaś masakra.
Co to znaczy ".. szuka już domu" w zestawieniu z informacją, że "... teraz wylądował w Barcelonie z całym swoim dobytkiem." :-)
Jak rozumiem siedzi teraz na kupie swoich rzeczy na lotnisku i z telefonem w ręku przegląda AirBnB?
Przecież wiadomo, że przyleciał na gotowe i odpowiedni ludzie załatwiają mu wszystkie tego typu tematy. Flick podjedzie oglądnąć kilka wytypowanych nieruchomości i sobie wybierze.
0
@Firestone tu bardziej dyrektora finansowego niż sportowego potrzeba. A u nas w klubie to właściwie magika finansów :-)
3
@PietrasCoelho Kontraktowanie a długość amortyzacji to są dwie różne rzeczy. Jeśli kontrakt jest np. na 7 lat, a amortyzacja będzie na 4 lata to po 4 latach wartość takiego zawodnika w księgach rachunkowych wynosi 0. Jest zamortyzowany jako składnik aktywów i tyle :-) A to, że dalej ma kontrakt obowiązujący przez 3 lata to osobna sprawa. Tak to wygląda księgowo. Nie wiem, czy i na jakich zasadach przepisy LaLiga to dopuszczają bo zasadniczo długość kontraktu w momencie jego zawierania to długość amortyzacji
@David_Martin Też mnie to zastanawia, dlaczego niby zasada 1:1 miałaby wpływać na długość stosowanej amortyzacji. Wyjaśnienia @TomekJastrzebski że przy dłuższej amortyzacji roczna kwota amortyzacji jest mniejsza są jasne i logiczne. Jednak dalej nie wiadomo dlaczego zasada 1:1 ma mieć na to wpływ. Albo coś jest nie tak z tym info albo jest jakiś przepis, o którym nie mam pojęcia.
Trzeba chyba postawić właściwe pytanie. Od czego zależy długość amortyzacji kontraktu zawodnika w La Liga (bo ewidentnie nie tylko od długości kontraktu)
1
@Litman Dokładanie tak, to powinna być podstawowa zasada w naszym klubie