@Cochise Myślę, że przyroda sama zadbała o ostre kary dla cyklistów, gdyż to oni z reguły ponoszą najgorsze szkody na zdrowiu, wynikłe ze swojej bezmyślności.
@Bolton Pal licho gdyby to chodziło o rzeczywiste zagrożenie,ale tu po prostu znaleźli kruczek prawny czy błąd w ustawie i gnębią ludzi którym nawet do głowy nie przyjdzie,że ktoś wprowadziłby tak idiotyczne przepisy.
@pluszek Doskonały przykład. Kiedyś czytałem artykuł na ten temat. Owszem na pierwszy rzut oka te warunki wydają się komfortowe,ale on siedzi w warunkach pełnej izolacji. Bez kontaktu z żadnym drugim człowiekiem. Nawet strażnicy mają ścisły zakaz podejmowania z nim jakiejkolwiek rozmowy. Poczytaj jaka to jest "tortura psychiczna". Nie ubolewam oczywiście nad jego losem - po prostu zwracam uwagę na fakt,że to jest naprawdę dotkliwa kara. Nawet pomimo udogodnień jakie ma do dyspozycji,to uwierz,że ta złota klatka jest wbrew pozorom o wiele gorsza niż warunki innych norweskich więżniów.
@draxidox Wszystko w sądzie jest podważane na różne sposoby i nie da się tego rozgraniczyć w przepisach. Poza tym generalnie jestem przeciwnikiem kary śmierci. Zresztą to zbyt wielka łaska dla przestępców - niech wegetują na dożywociu.
@Roobo Do sprawy Espsteina powołali komisję - o sprawie podkarpackiej cisza. Tak samo tutaj - zamordyści covidowi krytykuja drugich zamordystów covidowych. Paranoja
3
@MirusAmisz Ale @Dari0G teraz ci pojechał. Ego podbudowane, cała naprzód ku kolejnej nowej przygodzie. I nie ciesz michy na drugi raz. xd
2
@norbi77 Nie wiem gdzie ty żyjesz, ale ja wystarczy, że spojrzę przez okno i widzę, że ziemia nie jest płaska, tylko wklęsła albo wypukła....
0
@Cochise Myślę, że przyroda sama zadbała o ostre kary dla cyklistów, gdyż to oni z reguły ponoszą najgorsze szkody na zdrowiu, wynikłe ze swojej bezmyślności.
2
@Bolton Pal licho gdyby to chodziło o rzeczywiste zagrożenie,ale tu po prostu znaleźli kruczek prawny czy błąd w ustawie i gnębią ludzi którym nawet do głowy nie przyjdzie,że ktoś wprowadziłby tak idiotyczne przepisy.
0
Paranoja w naszym kraju sięga zenitu - niezanieczyszczona ziemia z wykopu traktowana jako odpad i ścigają zwykłych ludzi, a mafia wwozi naprawdę niebezpieczne odpady i ich nikt nie ruszy - https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/od-1-tys-do-1-mln-zl-kary-za-ziemie-wlasciciele-dzialek-musza-pilnowac-kazdego-metra,655542.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PIWOSZ89 A to już zależy od tego która strona przejmuje aktywność - niekoniecznie musisz się zmęczyć
0
@Dari0G ???????
0
@Dari0G W jakim sensie?
0
Za drift autem i jazdę motocyklem na jednym kole mogą zatrzymywać prawko. Piękny bat na drogowych idiotów - https://share.google/r1unb3bseUrp3SdH9
0
@macio_944 Nawet próbowali go zabić i w zasadzie cud sprawił,że ocalał. To też świadczy o tym,że w niebiesiech go wybrali.
0
@PIWOSZ89 Jesli chodzi o sport,to zważywszy na porę można wtedy np. uprawiać seks
0
@DIPENSE Jeszcze lepsze jest to gdy łapią kontuzję w okienku transferowym....
1
@Konradowskyy To wybrała niezłą datę na taką informację
0
@draxidox To jest po prostu niepojęte. Miliony Sasina to przy tym waciki.
0
@PawkoFCB To się ludzie przerzucą na benzynę. Akurat oni mają alternatywę.
0
@barteq Sądzę,że nie ma to znaczenia.
1
@Safrani No i elegancko.
0
@barteq Nie wiem dokładnie,ale coś tam nie tak niby jeśli chodzi o procedury. Ja tam się nie znam na tym.
3
@Karol145 Ja tam bojkotuję ten mundial ze względów ideologicznych. I to nie jest wcale tak,że będę wtedy smacznie spał....
0
@barteq Toteż zaprzysiągł tych wybranych zgodnie z regulaminem.
0
@JimMorrisonFCB A nawet jak złapiesz to co mu grozi? Niewiele.
0
@Roobo Czy ktoś neguje to,że zasługują na karę? Spór toczy się o rodzaj kary.
5
@norbi77 Nowy dzień, nowy Donald.
0
@barteq A to są jacyś nowi sędziowie TK? Legalnie wybrani?
0
@pluszek Doskonały przykład. Kiedyś czytałem artykuł na ten temat. Owszem na pierwszy rzut oka te warunki wydają się komfortowe,ale on siedzi w warunkach pełnej izolacji. Bez kontaktu z żadnym drugim człowiekiem. Nawet strażnicy mają ścisły zakaz podejmowania z nim jakiejkolwiek rozmowy. Poczytaj jaka to jest "tortura psychiczna". Nie ubolewam oczywiście nad jego losem - po prostu zwracam uwagę na fakt,że to jest naprawdę dotkliwa kara. Nawet pomimo udogodnień jakie ma do dyspozycji,to uwierz,że ta złota klatka jest wbrew pozorom o wiele gorsza niż warunki innych norweskich więżniów.
2
@draxidox Wszystko w sądzie jest podważane na różne sposoby i nie da się tego rozgraniczyć w przepisach. Poza tym generalnie jestem przeciwnikiem kary śmierci. Zresztą to zbyt wielka łaska dla przestępców - niech wegetują na dożywociu.
1
@fotohobby Zatem życzę satysfakcji z wypełniania konieczności.
12
@Roobo Do sprawy Espsteina powołali komisję - o sprawie podkarpackiej cisza. Tak samo tutaj - zamordyści covidowi krytykuja drugich zamordystów covidowych. Paranoja
0
@fotohobby Powodzenia - skoro masz na tyle smutne życie,że chcesz w to brnąć,to życzę świetnej zabawy.