@Nightraider No tak - chodzi mi tylko o to,że do wyborów o tym konkretnym temacie mało kto będzie pamiętał. Po prostu zbyt daleko do wyborów,aby to mogło w dużym stopniu wpłynąć na ich wynik.
@reloaded A ja właśnie wątpię, że to była spontaniczna decyzja Inigo i myślę, że postawa klubu też wpłynęła na tę decyzję. Ale jakkolwiek by nie było, to raczej i tak nie byłoby szans na rejestrację Taha.
@Murazor I co w tym złego? 800 plus i inne zasiłki do kosza. Każdy głos krytyki mile widziany, niezależnie z czyich ust płynie. Tak samo zresztą jak te wszystkie dotacje - również do kosza i również każda ich krytyka mile widziana. Nagłaśnianie podobnych patologii to cos pięknego.
@Konradowskyy Tak- ale tamten sezon byl jednak specyficzny - miał kontuzję,potem brak pewnego miejsca w składzie. Liczę,że po przepracowaniu presezonu z Flickiem pokaże progres.
@SelloutCrowd No cóż - ja akurat nie. Może x lat temu rzeczywiście były to jakieś wartości - obecnie to tylko dodatek do produktu. I piszę nawet nie o tym jak to widzą kibice, tylko jak do tych wartości odnoszą się zarządzający klubem.
@SelloutCrowd "No chyba, że barcelonę traktujesz tylko i wyłącznie jako 11 piłkarzyków biegających po trawie i kopiących piłkę". Oczywiście że tak to traktuję. A jak mam niby traktować? Przecież nie mieszkam tam abym miał to traktować inaczej.
@tomek8756 Taaa. Warto przypomnieć jakiej siary nam narobił podczas uroczystości w Dublinie gdzie jako jedyni mieliśmy dwie osoby do podawania flagi. Bo kwachu za nic nie chciał ustąpić Millerowi.....
0
@gumaz U mnie jest 26 i już mnie to męczy.
2
No i zaczęła się męczarnia z tą pogodą. Oby szybko to minęło.
0
@Nightraider No tak - chodzi mi tylko o to,że do wyborów o tym konkretnym temacie mało kto będzie pamiętał. Po prostu zbyt daleko do wyborów,aby to mogło w dużym stopniu wpłynąć na ich wynik.
0
@Destroyer_of_Worlds Do wyborów daleko,a pamięć wyborców jest krótka. Spokojnie ten temat rozmasują.
0
@Arkon Pożyjemy zobaczymy
0
@Arkon 1 Chelsea 2. Arsenal 3. City. 4. ManU
MVP Gyokeres
2
Myślę,że pogadał sobie Niemiec z Niemcem i są efekty.
0
@Criss18Barca Gówno a nie państwo. To rodzicie powinni przede wszystkim unormować swoje dzieci.
4
@Encore Szok to dopiero będzie gdy media odkryją, że prezydenci w kiblu robią to samo co zwykli ludzie.
0
@PatrychoO W jaki sposób niby ta dywersyfikacja miałaby przebiegać? I jak to miałoby być zwiazane z Inigo?
0
@reloaded A ja właśnie wątpię, że to była spontaniczna decyzja Inigo i myślę, że postawa klubu też wpłynęła na tę decyzję.
Ale jakkolwiek by nie było, to raczej i tak nie byłoby szans na rejestrację Taha.
3
@Murazor I co w tym złego? 800 plus i inne zasiłki do kosza. Każdy głos krytyki mile widziany, niezależnie z czyich ust płynie. Tak samo zresztą jak te wszystkie dotacje - również do kosza i również każda ich krytyka mile widziana. Nagłaśnianie podobnych patologii to cos pięknego.
8
@Eklerek Co to kurna ma być? Jakies pozory by chociaż zachowali. Gdzie my żyjemy
0
@reloaded Myślę,że gdyby jednak klubowi zależało,to postarali się aby go zatrzymać. Z doniesień wynika,że takich starań nie było.
0
@Konradowskyy Tak- ale tamten sezon byl jednak specyficzny - miał kontuzję,potem brak pewnego miejsca w składzie. Liczę,że po przepracowaniu presezonu z Flickiem pokaże progres.
0
@reloaded Z jakiego zatem?
1
@Konradowskyy Liczę,że Araujo się ogarnie w tym sezonie.
1
@reloaded Xddd. On odchodzi m.in dlatego,że nie możemy rejestrować tych co podpisaliśmy,a tu jeszcze kolejnych mielibysmy sciągać?
0
@kubix05 Kopę lat minęło od tego czasu....
3
Niby przyszedł za darmo to i odszedł za darmo. Szkoda tak doświadczonego zawodnika. Mógłby zostac kapitanem w zamian za MATSA
0
Ale z tym MacAllisterem to dajcie spokój. Za co on dostał tę nominację? Le cabaret.
1
@SelloutCrowd No cóż - ja akurat nie. Może x lat temu rzeczywiście były to jakieś wartości - obecnie to tylko dodatek do produktu. I piszę nawet nie o tym jak to widzą kibice, tylko jak do tych wartości odnoszą się zarządzający klubem.
1
@SelloutCrowd "No chyba, że barcelonę traktujesz tylko i wyłącznie jako 11 piłkarzyków biegających po trawie i kopiących piłkę". Oczywiście że tak to traktuję. A jak mam niby traktować? Przecież nie mieszkam tam abym miał to traktować inaczej.
0
@Ojciec5tkidzieci Kosovo je Srbija i nawet nie ma o czym gadać.
1
@Konradowskyy A cóż takiego ma wspólnego z PIS-em Nawrocki?
0
@Safrani Więcej planktonu na lewicy. To na pewno kończy się dla nich korzystnie
1
@tomek8756 Taaa. Warto przypomnieć jakiej siary nam narobił podczas uroczystości w Dublinie gdzie jako jedyni mieliśmy dwie osoby do podawania flagi. Bo kwachu za nic nie chciał ustąpić Millerowi.....
1
@Kgorecki2500 Co jak co, ale to jedyny nasz prezydent który byłby do tego zdolny
1
@Azazel_Pazuzu Aha. Swoja drogą to nie wiedziałem, że tam na oddziale dają wam dostęp do neta
0
@Cules69 "Już w Barcie nie zagra, nie dostanie pożegnania." Jeszcze może się zdarzyć, że przeżyje Laportę w tym klubie...