@Comentateiro W tym Pafos jest słynny David Luiz. Tak - ten słynny David Luiz co grał w Chelsea, Arsenalu i PSG. I fakt, że akurat ma kontuzję nic tu nie zmienia. Właśnie takie nazwiska wygrywają mecze....
@mrboom Ale co dostał do pustej? Nie widziałem co prawda wpisów Litewki, które skrytykował Możdżonek,ale jeśli faktycznie odnosiły się do ogółu myśliwych ,co zarzuca mu Możdżonek, to co ten konkretny przypadek ma wnosić do tego sporu?
@NeroTFP1 Dziwna sprawa. Z jednej strony okoliczności o których mówi rodzina ofiary wskazują,że nie mogło dojść do pomyłki czy błędu, z drugiej typ miałby zabić i sam wezwać służby? Rodzina nie wspomina o jakichś zatargach czy kłótniach,choć może takie były. W toku śledztwa okaże się czy to było celowe działanie i czy ten zarzut się utrzyma.
@Metempsychosis Czyli uważasz, że jeśli nas tam nie będzie to nie poniesiemy kosztów tych decyzji? Ja sądzę, że i tak nam je narzucą, więc lepiej trzymać rękę na pulsie.
Jak myślicie - czy gdyby Duda oddał stanowisko miesiąc później, to Polska uczestniczyłaby w rozmowach? Ja myślę, że tak. Bardzo niefortunnie wypadł ten termin zaprzysiężenia.
@CLS63AMG Ech - ten system kulał nawet gdy u władzy był prezydent związany z partią rządzącą - patrz kompromitacja Polski podczas uroczystości wstępowania do UE gdy jako jedyny kraj reprezentowały nas dwie osoby - premier i prezydent, bo każdy upierał się, że to jego kompetencje. Teraz jednak konsekwencje o wiele poważniejsze. Rzygać się chce jak się na to patrzy.
Co w meczu Sportingu się teraz odwala. W pierwszej połowie gole strzelili trzej różni gracze - w drugiej w tej samej kolejności ci sami trzej gracze,a co najlepsze to licząc od pierwszych goli w danej połowie prawie w tych samych odstępach czasowych.
@tomek8756 W sumie osoba odpowiedzialna za Katyń wymordowała nieporównywalnie więcej Rosjan niż Polaków, więc to tak jakby ofiary musiały przepraszać za czyny swojego kata. W tym mordowaniu naszych oficerów brały udział ściśle określone i wyznaczone do tego grupy. Więcej cierpień z rąk takich przypadkowych Rosjan doznaliśmy na naszym terytorium. I tak poza tym to władze rosyjskie przeprosiły za działania swoich poprzedników, więc jakaś tam symboliczna namiastka przeprosin już od nich wypłynęła.
0
@Comentateiro W tym Pafos jest słynny David Luiz. Tak - ten słynny David Luiz co grał w Chelsea, Arsenalu i PSG. I fakt, że akurat ma kontuzję nic tu nie zmienia. Właśnie takie nazwiska wygrywają mecze....
0
@vangoor W plenerze jest przereklamowane i bardzo niepraktyczne.
0
@Starrk Zarzucają,mu że zamiast słowa "zabity" użył słowa "zmarły".
0
@mrboom Ale co dostał do pustej? Nie widziałem co prawda wpisów Litewki, które skrytykował Możdżonek,ale jeśli faktycznie odnosiły się do ogółu myśliwych ,co zarzuca mu Możdżonek, to co ten konkretny przypadek ma wnosić do tego sporu?
1
@NeroTFP1 Dziwna sprawa. Z jednej strony okoliczności o których mówi rodzina ofiary wskazują,że nie mogło dojść do pomyłki czy błędu, z drugiej typ miałby zabić i sam wezwać służby? Rodzina nie wspomina o jakichś zatargach czy kłótniach,choć może takie były. W toku śledztwa okaże się czy to było celowe działanie i czy ten zarzut się utrzyma.
0
@Kgorecki2500 Oby za słowami poszły czyny, bo obawiam się,że po rozprzężeniu zwłaszcza Niemcy wróca do interesów z Rosją.
1
@blakkudium No niestety nas nawet na takie promocje nie stać.
1
@blakkudium Za tyle to do Barcy go brać z pocałowaniem ręki.
1
@Metempsychosis No wiesz - w czasie konferencji w Teheranie i Jałcie tez trwała wojna, a to tam zapadły najwązniejsze decyzje
0
@Walpiano Ok. Mam w planie niedługo obejrzeć.
1
@Walpiano Jakoś dawno nic z nim nie widziałem. Grał w czymś nowym ostatnio?
0
@Metempsychosis Czyli uważasz, że jeśli nas tam nie będzie to nie poniesiemy kosztów tych decyzji? Ja sądzę, że i tak nam je narzucą, więc lepiej trzymać rękę na pulsie.
0
@Metempsychosis Zawsze to lepiej brać udział w imprezie niż stać pod drzwiami i tak czy siak też ponosić efekty tych rozmów.
1
Jak myślicie - czy gdyby Duda oddał stanowisko miesiąc później, to Polska uczestniczyłaby w rozmowach? Ja myślę, że tak. Bardzo niefortunnie wypadł ten termin zaprzysiężenia.
4
@CLS63AMG Ech - ten system kulał nawet gdy u władzy był prezydent związany z partią rządzącą - patrz kompromitacja Polski podczas uroczystości wstępowania do UE gdy jako jedyny kraj reprezentowały nas dwie osoby - premier i prezydent, bo każdy upierał się, że to jego kompetencje. Teraz jednak konsekwencje o wiele poważniejsze. Rzygać się chce jak się na to patrzy.
2
@Kgorecki2500 5 km? Nieźle. Kiedyś w USA przesunięto wieżowiec, u nas Pałac Lubomirskich - ale to były małe przesunięcia. 5km to jednak wyczyn
6
@blakkudium Niech wychowa jak swoje...
1
@OBSERWATOR2021 Ech gadanie. Po prostu jeden zarabiał na uzbrojeniach, drugi zarobi na podziale Ukrainy.
3
@Criss18Barca Za 5 lat 50 % pracowników biurowych miałoby stracić pracę? Nie są to zbyt śmiałe prognozy? Przecież to by wywołało totalny kryzys.
2
@Kgorecki2500 To już jednak przesada.
0
@mekston Xddddd.
5
Co ten Macron? Wydłuzył wiek emerytalny czy co? Bo widzę że Giroud wrócił z emerytury i haruje w Lille.
3
Co w meczu Sportingu się teraz odwala. W pierwszej połowie gole strzelili trzej różni gracze - w drugiej w tej samej kolejności ci sami trzej gracze,a co najlepsze to licząc od pierwszych goli w danej połowie prawie w tych samych odstępach czasowych.
1
@Shad0wK1ng To zupełnie inna sytuacja. Trump z Putinem po prostu dokonali podziału Ukrainy i każdy na swój sposób będzie na tym korzystał.
0
@Laminedependencia W okienku?
0
@tomek8756 W sumie osoba odpowiedzialna za Katyń wymordowała nieporównywalnie więcej Rosjan niż Polaków, więc to tak jakby ofiary musiały przepraszać za czyny swojego kata. W tym mordowaniu naszych oficerów brały udział ściśle określone i wyznaczone do tego grupy. Więcej cierpień z rąk takich przypadkowych Rosjan doznaliśmy na naszym terytorium. I tak poza tym to władze rosyjskie przeprosiły za działania swoich poprzedników, więc jakaś tam symboliczna namiastka przeprosin już od nich wypłynęła.
0
@Prorokk No tak - tylko co niestosownego w tym nazewnictwie?
1
@mr Barca Choćbyś trzepał dwa tygodni....
0
@PatrykBarca To tym bardziej warto zapisać, bo kto wie kiedy taka okazja się powtórzy?
4
@Arden "Europa Zachodnia odrzuciła takie związki już ponad 1000 lat temu. " Tymczasem Habsburgowie - ¯\_(ツ)_/¯