@Destroyer_of_Worlds Głupoty piszesz. Co niby dałyby mu te slowa,skoro piszesz o ryzyku? Demokraci z wdzięczności padliby mu do stóp? Amerykanie to ludzie interesu i tak samo tutaj - sympatie i antypatie Trumpa sa nieistotne. Widocznie nie jestesmy dla nich istotnym partnerem w tej ukladance.
@mekston Mało tego - nawet niezależnie jaka to formacja, to mówienie prawdy jest mało opłacalne w polityce. Taki Mentzen jak wprost powiedział u Stanowskiego jakie ma poglądy na temat aborcji to się zaczął na niego atak. Gdyby się migał od odpowiedzi to byłby spokój.
I naprawdę kibicowałem Stanowskiemu gdy punktował kłamstwa i manipulacje Wyborczej, a potem sam puszcza taki materiał? Sorry za ten zbędny dodatkowy komentarz tego trefnisia zembaczyńskiego, ale takie źródło najszybciej znalazłem - sedno tej manipulacji jest tu ukazane. Nie wiem czy przeprosili czy się wytłumaczyli za ten materiał, ale naprawdę by wypadało, bo to było żałosne.
@esem91 A ja się brzydzę zarówno jednym jak i drugim. A Kanałem Zero nawet bardziej, bo kreowali się na neutralne medium i początkowo się nawet na to złapałem. Tymczasem akcja z Maciakiem już mnie otrzeźwiła, ale ta ohydna manipulacja ze słowami Zembaczyńskiego już totalnie mnie odrzuciła od tego medium. I żeby nie było, to tym Zembaczyńskim mam jak najgorsze zdanie,ale to co wtedy zrobili i jak perfidnie oszukali widzów to przeszło wszelkie granice przyzwoitości.
@Karol145 Nie odpowiem ci na to pytanie, bo to zależy od konkretnej sytuacji - wiadomo jak ktoś kogoś zastawi, albo zablokuje całkiem przejście to jedna sprawa, ale jak zrobi to z głową, że da się przejść albo obejść to też już bez przesady.
@Karol145 No to jeśli nie chodzi o kasę, to nie wiem jak smutne trzeba prowadzić życie aby marnować czas na utarczki słowne z przypadkowymi ludźmi i to często gdy naprawdę nie utrudniają oni nikomu życia tym, że gdzieś tam wjadą czy zaparkują. O ile rozumiem w jakiś sposób jakichś emerytów którzy czują się szeryfami na swoim osiedlu i faktycznie nie mają pomysłu na życie i prowadzą "osiedlowy monitoring" i ustawiają wszystkich do pionu gdy ktoś nagnie jakieś zasady, to fakt, że młoda osoba marnuje bezinteresownie swój czas i życie na podobne rzeczy jest dla mnie zupełnie niezrozumiały.
@Karol145 Z tego co widziałem na tym kanale to często czepiał się bez sensu i takie jest moje zdanie na ten temat. Typ zrobił sobie z tego jakąś misję życiową albo po prostu zbija kasę na takich treściach. Jeśli ktoś gdzieś komuś faktycznie utrudnia życie, to przecież każdy ma sposoby na rozwiązanie takich sytuacji indywidualnie. Poza tym co to za okreslenie samochodziarze? Każdy może co 15 minut stawać się samochodziarzem, rowerzystą albo pieszym - i co wówczas zmienia się tez jego nastawienie do innych użytkowników dróg czy o co chodzi?
1
@tomek8756 Lepiej ze w sierpniu grzeje niz w lipcu, bo chociaz dni krótsze i szybciej idzie przetrwać te męczarnie.
0
@Destroyer_of_Worlds Głupoty piszesz. Co niby dałyby mu te slowa,skoro piszesz o ryzyku? Demokraci z wdzięczności padliby mu do stóp? Amerykanie to ludzie interesu i tak samo tutaj - sympatie i antypatie Trumpa sa nieistotne. Widocznie nie jestesmy dla nich istotnym partnerem w tej ukladance.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MonteChristo No nie - tu chodziło o te słowa,aby brygada się uśmiechnęła. To one magicznie znikają.
0
@Senstin A to ma jakieś zgrzyty z rządem? Z tego co widziałem to na razie osoby z rządu go w mediach atakują i to dość bezczelnie.
0
@mekston Mało tego - nawet niezależnie jaka to formacja, to mówienie prawdy jest mało opłacalne w polityce. Taki Mentzen jak wprost powiedział u Stanowskiego jakie ma poglądy na temat aborcji to się zaczął na niego atak. Gdyby się migał od odpowiedzi to byłby spokój.
1
@urbipl Naprawdę pozytywnie rozpoczyna się ta prezydentura.
0
@damianex10 I tego się trzymajmy. Nadzieja matka głupich, a kto mądry ten się nie łudzi.
1
@Kapitan hawk Oby tak jak kiedyś Wisła dostał jeden szybki a potem odrobił straty i znokautował przeciwnika.
3
@macio_944 Z pozytywów zapomniałeś dodać jedną najważniejszą rzecz w tym plebiscycie - mianowicie nazwisko.
0
@Filipem No i dobrze w takim razie. Niepotrzebne nam syte koty.
0
@mmaciass Czyta z kartki bo słabo u niego z polskim więc być może przygotował sobie ściagę.
0
@Gaucho Ech. Gdyby był Inigo to by mógł sprzedać im obu wychowawczego liścia na otrzeźwienie, a tak to kto ma to zrobić? Może niech Puyolowi to zlecą?
1
@esem91 Proszę
I naprawdę kibicowałem Stanowskiemu gdy punktował kłamstwa i manipulacje Wyborczej, a potem sam puszcza taki materiał?
Sorry za ten zbędny dodatkowy komentarz tego trefnisia zembaczyńskiego, ale takie źródło najszybciej znalazłem - sedno tej manipulacji jest tu ukazane. Nie wiem czy przeprosili czy się wytłumaczyli za ten materiał, ale naprawdę by wypadało, bo to było żałosne.
0
@esem91 A ja się brzydzę zarówno jednym jak i drugim. A Kanałem Zero nawet bardziej, bo kreowali się na neutralne medium i początkowo się nawet na to złapałem. Tymczasem akcja z Maciakiem już mnie otrzeźwiła, ale ta ohydna manipulacja ze słowami Zembaczyńskiego już totalnie mnie odrzuciła od tego medium. I żeby nie było, to tym Zembaczyńskim mam jak najgorsze zdanie,ale to co wtedy zrobili i jak perfidnie oszukali widzów to przeszło wszelkie granice przyzwoitości.
0
@RosjaninBut Dlatego zawsze wszelkie takie zarzuty to są co najwyżej czyjeś opinie.
0
@RosjaninBut Może mają dowody- to wtedy spoko.
0
@gumaz A ile dostał z odszkodowania?
0
@RosjaninBut A skąd wiedzą że to było akurat w odwecie, a nie z innego powodu? Choćby przez pomyłkę?
1
Komentarz usunięty
1
@Cyzix O kurczaki. Toż to prawdziwe piekło.
5
@July_6_BcN Puchar to puchar. Jesli jestes skłonny oddać jakis puchar za inny,to oznacza ze nie zasługujesz na żaden z nich.
0
@Karol145 Sorry ale pytałeś o coś innego. O utrudnianie życia innym. A to zupełnie co innego niż sztywne przepisy.
1
@Konradowskyy https://lubimyczytac.pl/ksiazka/278710/ja-ozzy-autobiografia
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811010/eric-clapton-autobiografia
0
@Karol145 Nie odpowiem ci na to pytanie, bo to zależy od konkretnej sytuacji - wiadomo jak ktoś kogoś zastawi, albo zablokuje całkiem przejście to jedna sprawa, ale jak zrobi to z głową, że da się przejść albo obejść to też już bez przesady.
1
@Safrani O proszę - wielkie koncerny tez potrafią obchodzić przepisy, a u nas afera bo kilka firemek wykorzystało głupie założenia bzdurnych projektów
0
@Matheu12 I też prowadzisz krucjatę przeciwko takim praktykom?
2
@Karol145 No to jeśli nie chodzi o kasę, to nie wiem jak smutne trzeba prowadzić życie aby marnować czas na utarczki słowne z przypadkowymi ludźmi i to często gdy naprawdę nie utrudniają oni nikomu życia tym, że gdzieś tam wjadą czy zaparkują. O ile rozumiem w jakiś sposób jakichś emerytów którzy czują się szeryfami na swoim osiedlu i faktycznie nie mają pomysłu na życie i prowadzą "osiedlowy monitoring" i ustawiają wszystkich do pionu gdy ktoś nagnie jakieś zasady, to fakt, że młoda osoba marnuje bezinteresownie swój czas i życie na podobne rzeczy jest dla mnie zupełnie niezrozumiały.
5
@Karol145 Z tego co widziałem na tym kanale to często czepiał się bez sensu i takie jest moje zdanie na ten temat. Typ zrobił sobie z tego jakąś misję życiową albo po prostu zbija kasę na takich treściach. Jeśli ktoś gdzieś komuś faktycznie utrudnia życie, to przecież każdy ma sposoby na rozwiązanie takich sytuacji indywidualnie. Poza tym co to za okreslenie samochodziarze? Każdy może co 15 minut stawać się samochodziarzem, rowerzystą albo pieszym - i co wówczas zmienia się tez jego nastawienie do innych użytkowników dróg czy o co chodzi?
1
@Karol145 Serio, serio - zupełnie nie mój rodzaj humoru. Zbyt abstrakcyjny i zbyt przerysowane to wszystko jak dla mnie.