macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Sosnowcu mają lepszą murawę niż to co na Metropolitano.
0
Ładnie to rozegrali. Ale poprzedni sezon mnie nauczył, że nawet jak tutaj będzie 3:0, to nie ma co przekreślać tego zespołu. Ale na pewno musimy się ogarnąć, bo defensywa jest tragiczna, a Ferran z przodu klasycznie nie ogarnia.
4
No cóż, nawet najlepszym się zdarza. Akurat Joan nas tyle już wybronił od strat bramek, że jakiś super pretensji nie mam. Trudno i lecimy dalej.
1
@arasz1819 Nic tylko współczuć!
4
My tu jakiś meczyk, a tu na dzisiejszym State of Play Redzi możliwe, że zapowiedzą dodatek do Wiedźmina 3.
W każdym razie tegoroczne DLC niemal pewne, dzisiaj CDPR zapowiedziało, że oczekują znacznych przychodów w tym roku. Czekamy!
1
@FcPortoFan1999 Nie.
0
@AmigoBlancos O taką La Bambe właśnie walczę. I o takich Madryciakow. Napijmy się.
0
@MichAll993 a Ty myślisz, że chomiki to nic nie żrą?
6
Fajnie, że dzisiaj jest mecz. W końcu La Bamba odpocznie od tych politycznych prowokatorów, ha tfu.
4
@MateS Rabini jak zwykle podzieleni.
25
No trochę pszypau
2
@Kessie JUŻ nie mam i k***a dobrze o tym wiesz...
2
@Chimera Ile Wam Lucek płaci za tę propagandę? 2 Harnasie?
3
@Stinger_ Czyli kradziona, bo to już nie jest kogoś, tylko ich
5
@Luciano99 Fajna fura, taka kradziona
0
@ProMILs Zgłoszone.
0
@July_6_BcN Już wolę i to i to, a nie... pączek to klasyczny musi być, a nie jakiś zachodni wymysł.
0
Ja dzisiaj Tiramisu, a Wy pączki jak jakieś biedaki? Nawet mi Was nie żal.
3
@Karol145 Niecaly rok temu mialem podobną sytuacje, tez widzialem i przeżywałem jak moja mama gasla... Wszystkiego dobrego i jak najwięcej sily i wytrwałości dla Was. Jakbyś czegoś potrzebował to wal priv.
4
@jowita wszystkiego najlepszego
3
@AssisMoreira Oczywiście, że jest. Projekt oddany, to można jeszcze przez ok. 2h pobiesiadować :D
3
Babeczka zawsze miała łeb do interesów :v
10
@Irmscher10 Nie można krytykować Nawrockiego. On jest niewinny. A poza tym nie wiedział. A w ogóle to Tusk i Trzaskowski są winni.
2
@Lament Uja grają. Op*****y ich.
3
@michal26 Jedyne co Vega zrobił dobrego w swojej karierze :v
3
@norbi77 Głupi ma zawsze szczęście.
4
Lubię pracować z developerami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
"Lewandowski to dobry facet. Ah, ma w sobie trochę polskiego sposobu bycia, po prostu taki jest."
Znany Brazylijczyk nie lubi Polaków! [ZOBACZ WIĘCEJ]
1
@Kapitan hawk To zawsze jest fenomen i eksperyment społeczny :D
9
@July_6_BcN Jak @Kessie Ci pisał, że chce byś zobaczyła jego ptaka, to może nie miał na myśli tego co myślałaś, tylko rzeczywiście ma w swojej piwnicy jakiegoś normalnego gołębia?