0

W Sosnowcu mają lepszą murawę niż to co na Metropolitano.

0

Ładnie to rozegrali. Ale poprzedni sezon mnie nauczył, że nawet jak tutaj będzie 3:0, to nie ma co przekreślać tego zespołu. Ale na pewno musimy się ogarnąć, bo defensywa jest tragiczna, a Ferran z przodu klasycznie nie ogarnia.

4

No cóż, nawet najlepszym się zdarza. Akurat Joan nas tyle już wybronił od strat bramek, że jakiś super pretensji nie mam. Trudno i lecimy dalej.

1

@arasz1819 Nic tylko współczuć!

4

My tu jakiś meczyk, a tu na dzisiejszym State of Play Redzi możliwe, że zapowiedzą dodatek do Wiedźmina 3.

W każdym razie tegoroczne DLC niemal pewne, dzisiaj CDPR zapowiedziało, że oczekują znacznych przychodów w tym roku. Czekamy!


1

0

@AmigoBlancos O taką La Bambe właśnie walczę. I o takich Madryciakow. Napijmy się.

0

@MichAll993 a Ty myślisz, że chomiki to nic nie żrą?

6

Fajnie, że dzisiaj jest mecz. W końcu La Bamba odpocznie od tych politycznych prowokatorów, ha tfu.

4

@MateS Rabini jak zwykle podzieleni.

25

No trochę pszypau


2

@Kessie JUŻ nie mam i k***a dobrze o tym wiesz...

2

@Chimera Ile Wam Lucek płaci za tę propagandę? 2 Harnasie?

3

@Stinger_ Czyli kradziona, bo to już nie jest kogoś, tylko ich

5

@Luciano99 Fajna fura, taka kradziona

0

@ProMILs Zgłoszone.

0

@July_6_BcN Już wolę i to i to, a nie... pączek to klasyczny musi być, a nie jakiś zachodni wymysł.

0

Ja dzisiaj Tiramisu, a Wy pączki jak jakieś biedaki? Nawet mi Was nie żal.

3

@Karol145 Niecaly rok temu mialem podobną sytuacje, tez widzialem i przeżywałem jak moja mama gasla... Wszystkiego dobrego i jak najwięcej sily i wytrwałości dla Was. Jakbyś czegoś potrzebował to wal priv.

4

@jowita wszystkiego najlepszego

3

@AssisMoreira Oczywiście, że jest. Projekt oddany, to można jeszcze przez ok. 2h pobiesiadować :D

3

Babeczka zawsze miała łeb do interesów :v


10

@Irmscher10 Nie można krytykować Nawrockiego. On jest niewinny. A poza tym nie wiedział. A w ogóle to Tusk i Trzaskowski są winni.

2

@Lament Uja grają. Op*****y ich.

3

@michal26 Jedyne co Vega zrobił dobrego w swojej karierze :v

3

@norbi77 Głupi ma zawsze szczęście.

4

Lubię pracować z developerami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


3

"Lewandowski to dobry facet. Ah, ma w sobie trochę polskiego sposobu bycia, po prostu taki jest."

Znany Brazylijczyk nie lubi Polaków! [ZOBACZ WIĘCEJ]

1

@Kapitan hawk To zawsze jest fenomen i eksperyment społeczny :D

9

@July_6_BcN Jak @Kessie Ci pisał, że chce byś zobaczyła jego ptaka, to może nie miał na myśli tego co myślałaś, tylko rzeczywiście ma w swojej piwnicy jakiegoś normalnego gołębia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?