macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Peciak Taktyk.
4
"W szatni nie mówi się o niczym innym niż "remontada". 90 minut na Spotify Camp Nou to bardzo długo." - macio_944 [1]
7
Powiem Wam, że nawet jakoś się kibicowsko nie przejmuje tym meczem. Mówi się trudno, Atletico super wykorzystało blędy, które widzieliśmy już wiele razy. Pod każdym względem byli lepsi. Wierzę, że taki mecz będzie jak El Clasico jesienią - sprawi, że w następnych tygodniach i miesiącach będziemy grać po prostu lepiej.
Jednak najbardziej nie irytowali zawodnicy, ale sędziowie co jest naprawdę wielkim osiągnięciem, bo poprzeczka postawiona była bardzo wysoko. Więc Munuera & VAR, winszuję, niezwykle nieudolny występ, przebiliście nawet Barcelonę tracącą 4 bramki. Chapeau bas, zadanie wykonane, teraz czas na CSa z Perezem.
Ale żeby nie było tak pesymistycznie, to uj, powiem to: nie mogę się doczekać rewanżu, bo jestem przekonany, że tam ruszymy do ataku, a nawet przy naszych błędach i nieskuteczności jesteśmy w stanie 4/5/6 bramek strzelić. I w to będę wierzyć*.
*Oczywiście do czasu, gdy sędziowie znowu nie stwierdzą, że trzeba ten zapał ukrócić swoją żałosną i wątpliwą decyzją jak dzisiaj (czerwona dla Simeone i wątpliwy spalony). Ale nawet jeśli tak będzie, to jeśli będziemy cisnąć, to pretensji nie będę mieć. A przy szczęściu jesteśmy w stanie to zrobić. Jak z PSG.
1
@mekston W sumie...
0
Nie mogę patrzeć na tego Ferrana...
2
@Gibbon_FCB Ja również.
13
No ciężko jest nie używać wulgaryzmów w stosunku do tego co dzisiaj odwalają sędziowie. To jest pieprzony skandal. Rozumiem, możemy to przegrać wysoko, ale niech sędzia nie ma żadnego wpływu na przebieg meczu, a tutaj czerwona i wątpliwy spalony mogły kompletnie odwrócić losy tego dwumeczu.
J***y skandal.
3
Haha, a faulu Simeone nie sprawdzał. Co za ****, dramat...
0
@Rupert_Haubica Może gdyby byli bardziej mobilni (Lewy) lub bardziej inteligentni w ustawianiu się (Ferran) to by dostawali. Ferran przed chwilą kompletnie się wpieprzył w akcję, bo pilka nie była skierowana do niego co spowodowało stratę.
3
Ferran z Lewym to są takie ciała obce, że to się w głowie nie mieści. Lewy to rozumiem, już nie ten wiek, ale Ferran to piłkarz porażka.
3
Cancelo i Araujo. No to albo 2 czerwone i 10:0, albo 4:1/4:2. Nic pomiędzy.
2
Real miałby z tego 5 karnych i więzienie dla faulującego
3
Ale mimo wszystko to też jest niezwykłe jakiego mamy pecha. Garcia błąd, który się zdarza raz na milion, setki pomarnowane, gdy już mieliśmy złapać jakiś minimalny kontakt, to wątpliwy spalony.
Bardzo irytujący mecz i trochę teraz niestety widać, że piłkarzy ten spalony dobił, bo już nie grają tak energicznie jak na początku połowy. Ale oby jeszcze jakiś impuls był....
1
No dobra, ale początek pierwszej połowy był świetny, oby po prostu to kontynuowali i się nie załamali różnymi niepowodzeniami...
2
No jasne, musieli coś znaleźć, zero zaskoczenia...
4
Ja naprawdę nie mam pojęcia o uj tam chodzi
2
Sędziowie z Perezem właśnie rozmawiają, dajcie im czas
0
@Kitek1640 Jeszcze może być, ale nie do zera :v
0
@partymaker Bardziej mi chodziło nie tyle o tę sytuację, co o całokształt, bo wcześniej wybronił m.in. setkę Fermina ;)
PS. Poza tym to też było trochę z przymrużeniem oka.
3
Czyli co, jeszcze do tego wszystkiego bramkarz Atleti będzie miał mecz życia? Spokojnie, La Bamba wytrzyma
3
To co, dzisiaj jednak tak:
https://i.pinimg.com/1200x/a3/88/37/a38837d4dab746351afd4a652f973272.jpg
4
Grube to jest, że wystarczyło takie 45 minut i już głosy, że nawet o lige będzie ciężko, w LM zaraz odpadniemy i wydźwięk taki, że sezon stracony :v
Ale co ja gadam, przecież nawet po dużo lepszych połowach są podobne komentarze. Niektórzy są niesamowici.
1
Ogólnie to ewidentnie czwarta bramka podcięła nam skrzydła.
3
Ależ brutalnie Atletico Simeone wykorzystuje wszystko to co najgorsze w tej obronie. Widać, że kapitalnie się przygotowali do tego meczu i wykorzystują całą nieudolność, złe ustawienie, nieporadność, czy kiepską formę...
Chyba to musiało w końcu się zdarzyć, bo wielokrotnie albo nas Garcia ratował, albo nieskuteczność rywali, bo obrona miesiąc w miesiąc była i jest tragiczna.
No nic, niezależnie od tego jak to się zakończy, trzeba mieć nadzieję na to, że ta prawdopodobna kompromitacja i upokorzenie zadziałają pozytywnie na zespół, piłkarzy i trenerów. Tak jak El Clasico.
3
I cyk seteczka zmarnowana, ezz
0
Grubo, że Casado już zszedł, to dużo mówi
2
Simeone zaorał nas kompletnie tymi skrzydłami, a przy naszej tragicznej obronie to 3:0 i tak jest póki co najniższym wymiarem kary.
Dwumecz mimo wszystko nadal otwarty, ale bardzo skomplikowany.
0
@Szczygiel06 Po 1. to Atletico tam gra "trochę" częściej niż Barcelona, a po 2. to Atletico też wiele razy się ślizgało
1
No ta murawa to jest jakiś skandal, wszyscy się ślizgają. Popełniamy mnóstwo błędów, ale wiele błędów jest również spowodowanych tragiczną murawą.
2
Tym razem to xG Atletico będzie na kosmicznym poziomie :v