0

Po roku odpoczynku będzie mu ciężko wrócić do tego co zbudował bo zapowiadał się super pytanie czy to super nie było właśnie przez te pomylone leki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@th@les skad wiesz ze jest leniem ? Znasz go ?

1

Rodzi się pytanie czy nasi zawodni się w tym meczu oszczędzali na ligę, czy są w tak kiepskiej formie. Niestety ale z meczu na mecz wyglada to coraz gorzej. Młodzi nie pociągną tego zespołu. Brak topowej 9, Messi bez formy to niestety zmniejsza nam ilość bramek o polowe. Do tego ciagle dziurawa obrona. Robimy pressing ale jak przeciwnikowi uda się go minąć długim podaniem to 90 % robi się groźna akcja.

0

@Klaudia30 oj ma i to solidne uderzenie!

2

Wszyscy chcieliśmy rewolucji, a teraz nie możemy być zdziwieni. To że raz nam wyjdzie dobry mecz nie może nas zachwycać. Ta drużyna musi się nauczyć nowej taktyki, musza znaleść odpowiednie schematy i odpowiednich do nich ludzi. Trzeba czasu.

To co było zawalone ewidentnie w tym meczu to to w jaki sposób straciliśmy bramkę.

0

@levy23 ja nie mówię ze w naszym przypadku była kontrowersja bo spalone były. Chodzi mi o sam fakt tego jak to jest.

2

Wygrana cieszy. Gra zespołu wyglada coraz to lepiej. Nie był to mecz idealny ale też nie zagraliśmy źle na pewno na plus Pedri, De Jong, Dembele (pierwsza połowa).

PS.
Mam znajomego kibica Juve i powiem wam jak to się wszytko zmienia on po wczorajszym meczu pisze VAR zabija futbol mając na myśli 3 spalone.
My po sobotnim meczu myśleliśmy to samo o Varze ponieważ zostaliśmy skrzywdzeni.

1

Mnie się wydaje ze nie chciał na kadrę jechać :)

1

Bartra połamany :)

0

Trochę się posypała ta Hiszpania. Napad to maja mocarny ????

2

Pep nie wróci przynajmniej mam taka nadzieje. Czasy Pepa były piękne i niech pozostaną takimi.

0

Wszystkie są w tv tyle ze trzeba mieć odpowiednie kanały a do tego wystarczy zagrać w konkursie polsatowskim i darmowy dostęp do Polsat sport premium 1 i 2 ma się na bank w ipli

0

Zgadzam się niestety!!

0

Pokazał w pucharze Kataloni ze w formie nie karę wiec nie liczny na niego.

0

Plotki ploty ploteczki

1

Uważam ze ten mecz przyniósł dużo dobrego wynik był drugoplanowa sprawa. Także nie ma co marudzić ze przegraliśmy jakiś bardzo mało ważny pucharek. Jedyne co na minus to moim zdaniem Prince i Malcom poniżej oczekiwań co niestety budzi wiele wątpliwości czy oni w ogóle pasują do naszej drużyny. O ile Prince skończy wypożyczenie i problem z głowy to niestety Malcom to jak dla mnie pomyłka transferowa. Gość dużo biega ale nic z tego nie wynika, dryblingi tez w większości nieudane.

1

Ludzie dwie wygrane jedna dająca awans do finału druga praktycznie daje nam mistrzostwo a wy dalej nadajecie na trenera.

7

Cały Ramos legendarnie zasługuje na czerwień

1

Teraz to juz Valverde nie jest zły haha ludzie są niesamowici !!

0

Sami trenerzy na tej stronie

1

Pewnie w weekend ograją seville 3-0 i wszyscy maruderzy będą piali z zachwytu jaki mamy super zespół i ze trener jest ekstra.

2

Cały czas wierzyłem ze będzie lepiej ale po tym meczu człowiek traci nadzieje. Musi im się zacząć chcieć grać bo jak narazie to takie granie bez biegania.

3

Wszystko ma oprócz zdrowia niestety.

0

Masip ogólnie zagrał wczoraj bardzo dobry mecz tyle setek ile obronił to głowa boli jak mogliśmy ich aż tyle zmarnować.

0

Cały mecz cisnęli tylko szczęścia brak!

3

Maruderzy do potęgi. Lepiej by było gdybyśmy grali pięknie i przegrywali, a zapomniałem wtedy by była masa maruderów jęczących że przegrywamy!

0

Brak słów na twój poziom wypowiedzi. To było tylko moje zdanie.

8

Chyba chcesz żebyśmy przegrali. Nie ma opcji na taki eksperymentalny skład.

2

De jong defensywny Busquets defensywny i prawie defensywny Arthur ekstra :)

Media